אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


איך לסרב לנשיקה
אי פעם הייתם במצב מסובך בו הבחור\ה שלכם\ן רצה\רצתה לנשק אתכם\ן אבל אתם\ן לא הייתם\ן מוכנים\ות? אתם\ן אולי תרגישו כל כך לחוצים\ות שאתם\ן תתפתו ללכת על זה, למרות שאינכם\ן מוכנים\ות לכך. הנה כמה עצות פשוטות לעזור "לרמוז" שאתם\ן פשוט לא מוכנים\ות לנשיקה.

שלבים:
1. נסו ולא לשלוח סימנים לא נכונים, אם אינכם\ן רוצים\ות להתנשק. במקרה כזה, נסי\ה גם לא לפלרטט באופן הצעתי או לדבר על נשיקות וכו'.
2. אם את\ה בדייט עם בחור\ה, והחבר\ה שלכם\ן עושה צעד ומנסה לנשק אתכם\ן, אל תתרחק\י ותפחיד\י אותם\ן. פשוט תנערו את ראשכם\ן. אם תתרחקו, הם\הן אולי ירגישו דחויים.
3. תגידו לחבר\ה שלכם\ן שאינכם\ן מוכנים\ות עוד לנשיקה. אם הוא או היא באמת מחבבים אותכם\ן, אז הם יכבדו את בקשותכם\ן ויחכו כמה זמן שאתם\ן תצטרכו.
4. תגידו להם\ן מראש שאינכם\ן אוהבים\ות להתנשק. בדרך זו, הם\הן לא ינסו לנשק אותכם\ן, וגם אם כן אז הם כנראה לא שווים אתכם\אתכן.
5. תחייכו אחרי שתגידו להם\להן "לא", כך הם\ן ירגישו פחות דחויים\ות. אם אתם\אתן לא, רוב הסיכויים הם\הן יחשבו שאתם\אתן לא מחבבים\ות אותם\אותן.
6. אם החבר\ה שלכם\ן מתעקשים\ות יותר מדי, פשוט תתרחקו מהם\הן.

הצעות:
• תסתכלו לתוך עיניו\ה לפחות במשך 3 שניות אחרי שאתם\ן מתרחקים\ות. היא או הוא יבינו את המסר ויפסיקו.
• אם אתם\ן תתרחקו אבל עם הם\הן עדיין ינסו לנשק, תיקחו כמה צעדים אחורה ותנסו להסביר, ואם הם\הן עדיין מנסים, אז הם\הן באמת שלא שווים אותך.
• אם אתם\ן פשוט לא במצב רוח להתנשק, תגידו להם\הן שאתם\ן פשוט לא מרגישים\ות טוב או שאין לכם מצב רוח. זה ימנע מהם\הן להרגיש דחויים\ות.
• לפעמים, היא או הוא ישימו את ידיהם\ן על הפנים שלכם\ן. מחווה זו יכולה להיות רומנטית. אבל אם אינכם\ן רוצים\ות זאת, אל תיתנו להם לזיז את פניכם\ן. "לא תודה" פשוט או ניעור של הראש עדיף מלהתרחק ולהפחיד אותם\ן.

אזהרות:
• אל תדחפו אותו\ה, אלא אם כן הוא או היא דוחפים\ות את עצמם\ן עליכם\ן באופן חריג\מוגזם.
• מי שעושה את הפעולה הנ"ל, בדרך כלל(לא תמיד! אבל כדי להיזהר!) הופך\ת להיות שלטן\שלטנית או פוגע במערכת היחסים עצמה.

מוגן ע"י זכויות יוצרים © ,בבעלות אהבה - אתר האהבה הישראלי Love - Israeli Lovesite

[ חזור ] 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט