אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


יום הולדת בלעדייך :(

מחר היום הולדת שלי ואנחנו לא ביחד. אני לא אחגוג איתך את היום שכביכול אמור להיות אחד מהימים השמחים של השנה והוא לא יהיה שמח ולא כלום הוא יהיה עצוב ומדכא כי אתה לא כאן איתי לשמוח בשמחתי.
נכון אנחנו "ידידים" אבל נו באמת תעשה לי טובה. ביקשתי ממך שתשכח מכל מה שהיה ולא היה בינינו וליום אחד תהיה איתי, אל תתן לי לחשוב על דרכים לשכוח אותך אלא תתן לי דרכים לשכוח מהעולם כולו, מההורים, מהחברים ולהיות ילדה תמימה שהכל טוב אצלה בדיוק כמו שנה שעברה שחגגתי את גיל 16 איתך!
אתה לא...אתה תקוע בעצמך ולא מנסה אפילו לרגע לחשוב עלי ועל כמה שחשוב לי שנהיה ביחד ליום אחד.
הגעתי למסקנה היום...אחרי השיחה שלנו אני באמת אבל באמת נגעלת ממך מכל הלב. אני לא מבינה בכלל מה אני מוצאת בך כי אין בך ממש אבל ממש כלום.
אני ילדה עם אופי טוב ונכון אולי פגעתי באנשים במהלך החיים שלי אבל לא מגיע לי מאף אחד יחס כמו שלך ואתה בא ומאשים אותי שבגללי אתה מתנהג ככה אבל לא...זה אתה והאופי הדפוק שלך.
אני מתכוונת לשכוח ממך, מתכוונת להתחיל מעכשיו להמשיך הלאה בחיים בלעדייך אבל לא כמו כל הפעמים שאמרתי את זה אלא הפעם אני מתכוונת מכל הלב כי הבנתי שלא נועדנו להיות ביחד, לפחות לא עכשיו שנינו באים מעולמות שונים ואין לנו על מה לדבר, אין לי שום נושאי שיחה משותפים איתך וכמה שזה עצוב וכואב אני מרגישה מין הקלה כזאת שסוף סוף הבנתי את זה ואולי באמת לאחר שנתיים של אהבה אלייך אני אתגבר.
אם אדם שכ"כ הערכתי ואהבתי הורס לי את היום הולדת אז כנראה שלא הכרתי אותך בכלל והייתי עיוורת מרוב אהבה אליך אבל די כבר הרמתי ידיים ממך אתה לא תשתנה לא בשבילי ולא בשביל אף אחד כי אתה עקשן וסגור בעצמך.
אז כנראה שאת היום הולדת שלי אני אחגוג בלעדייך ואנסה לחייך ולא לחשוב עליך ומקווה שבעוד שנה הכל יהיה שונה וטוב יותר.
אני מאחלת לך חייים טובים מכל הלב ומקווה שתבין את הטעויות שעשית כדי שבקשר הבא שלך לא תחזור עליהם ותדע שאתה הפסדת אותי ולא אני אותך כמו שאתה אומר כי מגיע לי מישהו הרבה אבל הרבה יותר טוב ממך וכשאני אמצא אותו אני אדע.
אז לבנתיים כן, אני אוהבת אותך אבל מבטיחה לעצמי שלא להרבה זמן.


נוסף: January 13th 2004
מספר: עעע
דירוג:
כניסות: 2146
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


יום הולדת בלעדייך :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-09-20 18:36:21
הדירוג שלי:


מאמי ב28 לחודש יש לי יו הולדת אני וחבר שלי נפרדנו אחרי שנתיים ואני הולכת לחגוג גם כן יום הולדת בלעדיו המכתב שלך פשוט הוציא לי דמעות ודיבר אליי הכי בעולם תתנחמי בזה שלפחות יש לך חברות אני חוגגת יום הולדת בלי חברות בלי ידידים ובלעדיו..


מאמי שיהיה לך רק טוב...:)


יום הולדת בלעדייך :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-25 01:50:37
הדירוג שלי:


קרה לי אותו הדברררררררררררררררררררררררר


פשוט... ממש המכתב הזה... כאילו אני כתבתי! ככה מה שאני מרגישה.......


אבל אצלו זה אחרת....... אני פגעתי בו הוא פגע בי. וככה זה ניגמר...


חגגתי יומולדת בלעדיו.... וזה לא היה נורא כל-כך!


יום הולדת בלעדייך :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-21 21:23:41
הדירוג שלי:


מאמי אין זה לקרוא תמכתב הזה ולבכות.....:,,,,,,,( פשוט את ריגשת אותי חמודדהההה אבל תאמיני לי שאת תתגברי עליו את לא צריכה דבר כזה בחיים שלך מגיע לך יותרררררררר ושלמדו להעריך אותך ומה יש להם בידיים מאמי שיהייה לך בהצלחה בכל מה שתבחרי...271374243 שמרי על צא''ט((קשר :)) יאללה בשמחות חמודה.....קארינוש.....!!

יום הולדת בלעדייך :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-03 12:20:38
הדירוג שלי:


גם לי יש בקרוב יום הולדת ומה להגיד לך....אני כל כך מפחדת שהיום הזה יגיע כי אני יודעת שבו אני לא יהיה מאושרת,מעדיפה להיות לבד ולא עם כל החברים ולחייך חיוך צבוע שטוב לי,אני יהיה בקרבתם אבל הראש שלי יהיה במקום אחר.
ואז שחשבתי מה היה קורה אם הוא רק היה מגיע ולו לכמה שעות,ביום הזה הייתי הכי קורנת מרוב אושר.בבקשה תחזיקי לי אצבעות ואולי יתגשם הדבר הכי לא הגיוני שיקרה,ואז סוף סוף אומר זאת היום הולדת הראשונה שכל מה שאני רוצה התגשם
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט