אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אני מצטערת כל-כך...

ליאורי,

רק שתדע שלי זה מאוד כואב...אבל החלטתי לשכוח, החלטתי להתנתק. אני ואתה לא מתאימים...אתה לא הסיגנון שלי וזה לא מתאים. בילינו יפה ביחד באמת...אהבתי אותך ועדיין יש לך מקום אצלי בלב...אבל ליאור אם תמשיך ככה זה לא ילך, אתה לוקח סמים...אתה אוהב להסתבך! אני אוהבת סיכונים ואני עוד ילדה אבל אם לא תפסיק אין דרך חזרה!

אני לא רוצה חבר שיכול לסבך אותי בצ'יק, אני רוצה בחור אוהב שיכול להיות איתי תמיד. אתה יכול לאהוב אותי ולהעניק לי הכל אבל בשנייה אתה יכול לסבך אותי בהמון שטויות. יש לך תיקים במשטרה על החרא הזה...אני מקווה שתמצה את העניין וסוף סוף תפסיק עם זה. ליאורי אולי אני ואתה לא נחזור שוב להיות כמו פעם אבל אני כ"כ רוצה שיהיה טוב יותר מפעם. נתתי הבטחה לדוד שלי...אמרתי לו שאתה ואני זה בלתי אפשרי...הבטחתי לו להתרחק ממך ולשכוח הכל...רק כדי לא להסתבך, כדי לצאת בזול...אבל קשה לי.. באמת בחיי שכן, אני רוצה לשכוח אך אתה לא יוצא. אני רוצה לעזוב את הכל מאחור אני רוצה להתחיל מחדש ולשכוח הכל...היית איתי הכי כן שבעולם, סיפרת לי הכל ולא הסתרת דבר...אבל אני לא רוצה לקחת סיכונים ליאור אם אני מסתבכת איתך זה לכל החיים.

אני לא נוגעת בדברים כאלו ואני מפחדת להידרדר...אני מצטערת גם אם זה כואב...אבל כאן דרכינו נפרדות...עם כל הכאב שבלב.

ליאורי אני עדיין אוהבת אותך אבל להבא כדאי שתפסיק...עלינו להתנתק וזה יכול להיות גם לתמיד...מצטערת אם פגעתי אבל גם לי כואב...זה יעבור לאט לאט...עם הזמן גם הכאב!!!

אוהבת לילו'שש!!!


נוסף: November 30th 2004
מספר: *+*ליל!'ש*+*
דירוג:
כניסות: 1586
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אני מצטערת כל-כך...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-03 00:08:04
הדירוג שלי:


תקשיבי מאמי, כמו שקראתי שרשמו לך בתגובה הראשונה מי שרשמה את זה מזה צודקת!!
אל תיתני למצב להגיע יותר נמוך ממה שהוא.. תתיעצי עם אנשים תעשי איתו שיחות תגרמי לו להבין כמה שהדבר הזה ממכר והורס ת''חיים..
אני גרה בצפת ויש פה פוווול ילדים על סמיםם! ואני יודעת כמה שקשה לדבר עם ילדים כאלה וכמה קשה לילדים עצמם להיגמל או לצאת מזה!
אל תפחדי לדבר על זה אם אנשים מבוגרים את לא תתחרטי על זה ורק הוא ירוויח מזה..!!


תיהי חזקה תלחמי על האהבה שלך אבל בדרך טובה ובריאותיתת!!!
בהצלחהה
-אבישג-


אני מצטערת כל-כך...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-02 21:14:29
הדירוג שלי:


צר לי אבל אני חייבת לרשום משהו לזאת/זה שרשמו תגובה לפניי... מה זה משנה אם היא עושה איתו את ההסכם הזה?? היא נשארת באותו מצב שהיא הייתה בו..הוא עדיין מעשן, ועדיין עושה שטויות... אז מה זה נתן לה? הסכם כזה יש להם גם בלי שהם יעשו אותו. תחשוב/י על זה..


זה א'', ב''- מאמי אין לך כבר מה לעשות.. ויוי צודקת לסמים אין גיללל... גם בני 12 לוקחים סמים, אל תיראי את עצמך כקטנה מדי כי את לא. אין פה הרבה מה להציע רק שהבן אדם כנראה יצא מכל גבול אם הוא הגיע למצב שהעיפו אותו מהבית.. הוא חייב ללכת למרכז גמילה או משהו.. את חייבת להתייעץ עם אנשים שיש להם סמכות לזה שיכולים לעזור לו. כי המצב שלי יילך ויתדרדר.. ואנשים אם אתם חושבים שהיא יכולה לעזור לו אתם טועים. הבן אדם צורך סמים אתם חושבים שכשהוא יהיה באיזה קריז או משהו הוא יגיד לה כן מאמי עכשיו אני מפסיק? יש לכם טעות, היא לא יכולה לעזור לו בכלל.. אלא אם כן היא תפנה לאנשים שיש להם סמכות לזה.. אני מקווה שתחשבי על זה לפחות ולא תשללי את מה שרשמתי לך, כי לאט לאט הוא יגיע למצב יותר גרוע מזה ואני יודעת מאמי כי היה לי חבר שהכל התחיל אצלו משחטה קטנה ועברה לסמים יותר קשים, זה הגיע למצבים שהוא הסניף והזריק ומה לא.. אבל אני כבר לא הייתי שם והמצב שלו התדרדר לחלוטין, הבנתי שהוא היה בכלא, ושבגלל הסמים הוא היה מעורב ברצח של אבוטבול בזמנו לא יודעת איך, ובגלל זה הוא היה הכלא.. הוא התקשר אליי כדי שאני יברח איתו לחו''ל.. תביני מאמי המצב של ''חבר'' שלך טוב.. את חייבת לעזור לו לפני שיהיה מאוחר מדי... ואם את מפחדת לעשות את זה, סמכי עליי יום אחד הוא יודה לך... ואם לא תעשי את זה בשבילו, אז למען עצמך לשקט הנפשי שלך... מקווה שעזרתי ביי... וזה עסק רציני בובה תזכרי מה שאני אומרת לך..


אני מצטערת כל-כך...
אושר לפרסום על ידי רניתת ביום 2004-12-02 01:27:03
הדירוג שלי:


תראי מאמי את צריכה להבין אותו לפעמים בזה שהוא מעשן לפעמים לבן אדם לא כל כך טוב בחיים והוא מעשן כדי לשכוח הכל אני לא מצדיקה את זה שהוא מעשן בכלל לא להיפך אני שונאת את הדברים האלה אבל אולי פשוט יש לו סיבה לכך שהוא מעשן.... לפי דעתי אם את באמת אוהבת אותו תעשי איתו מן הסכם כזה שהוא איתך הוא לא נוגע בזה והוא לא עושה שטויות ואחרי זה שיעשה מה שהוא רוצה את לא קשורה לזה בכלל אני יודעת שזה נשמע קצת דפוק אבל אין מה לעשות ככה הוא רוצה לעשות שטויות תני לו ותיראי אחרי זה איך הוא יצטער על זה תני לא ללמוד מהטעויות של עצמו רק ככה הוא ילמד..!!!!


שיהיה בהצלחה...


אני מצטערת כל-כך...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-01 18:53:03
הדירוג שלי:


ניסיתי הכל...בחיי שהכל..אבל הוא משקר לי ולוקח סמים...!!!


הוא הבטיח שלא יקח והוא לקח...העיפו אותו מהבית בגלל זה...המצב מסובך...הוא בן 18 וחצי...ואני בת 15...


ליל''וש


אני מצטערת כל-כך...
אושר לפרסום על ידי M0tEK19 ביום 2004-12-01 10:09:45
הדירוג שלי:


אתם מדברים שטויות אנשים..תסלחו לי..
א.מה זה אני קטנה?למה בן כמה הוא שהוא לוקח סמים?ובת כמה את?
ב.אם את כל כך אוהבת אותו אולי תנסי לעזור לו במקום להיפרד ממנו??


ג.בהצלחה....


ויוי


אני מצטערת כל-כך...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-30 22:35:48
הדירוג שלי:


וואי ממאו''ש....המצב קשה קשה (לובה ) אבל אם את לא תחזיקי אתעצמך בידיים ותתני לעצמך להתדרדר אחרי האהבה את תהיי בקנטים....את יכולה לעזור לו בצורה כלשהי ... ההורים שלו יודעים?!?!?!? את עדיין ילדה כמו שכתבת אבל לאהבה אין גבולות ===>וצריך לדעת להשטלת על אשליות ...מאמו''ש עכשיו וז אשליה שלך להיות איתו ואת תיראי שיבוא יום ותגידי לעצמך שלא היית צריכה לשקוע בזה אבל אני איחתך מאמי אוהבת צלילו''ש!


אני מצטערת כל-כך...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-30 21:55:57
הדירוג שלי:


ואיי מאמי מצב קשה...אבל כמו שאמרת הוא יכול לאהוב אותך אבל בצ''יק גם לסבך אותך...את עדיין ילדה יש לך עוד חיים לפניך לא כדאי לך להתסבך מעכשיו....אני בטוחה שזה קשה לך להתנתק ממנו כי זה קשה לךך.....אבל אין לך ברירה זה או להישאר איתו ולקחת סיכון להסתבך...או לעזוב אותו...למרות שלפי דעתי את יכולה גם לעזור לו באיזשהי דרך....בקטע הזה...בובה תחשבי טבו טבו על כל צעד....בהצלחה..אוהבת אור..
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים