אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

יומולדת בלי החברה הכי הכי שהייתה ליי....

עוד שבוע בדיוק יש לי יומולדת 16.. זוכרת כמה דיברנו על זה בחופש? כמה תיכננו? איך אמרתי שאני אעשה מסיבה ואת אמרת שתעזרי לי לארגן? זוכרת את כל זה? את בכלל זוכרת את התקופה שהיינו חברות? שכל יום היינו נפגשות ולא יכלנו לעבור יום שלם בלי לראות אחת את השנייה... זוכרת את זה? כבר אמרנו שנמאס לנו לראות אחת את השנייה, כל הזמן היינו ביחד כל היום בטלפון ואח"כ נפגשות או יוצאות, או שאני הייתי באה אלייך, או שאת אליי ואני הייתי ישנה אצלך וגם את אצלי...
זוכרת איך הלכנו ביחד למסיבה? פעם אחת הלכנו לבד שתינו ונשבעת לך שבחיים לא נהניתי ככה במסיבה.. כל כך שמחתי...
וזוכרת שהיינו ביחד בטבריה? עם כל הערבים החרמנים והמגעילים האלה שכל הזמן ברחנו מהם.. שאני שמרתי עלייך מהם ואת שמרת עליי..זוכרת?
זוכרת שכשהוא.. הבן זונה המטומטם הזה נפרד ממך? אני לא הייתי איתך באותו יום כי עבדתי ושמעתי על זה רק ב-2 בלילה וישר ששמעתי על זה התקשרתי אלייך.. לא עניינה אותי השעה רק עניין אותי לדעת איך את מרגישה..
זוכרת שכל החופש הגדול היינו אני, את ושני כל הזמן ביחד.. היו קוראים לנו שלושת המוסקטריות כל היום היינו ביחד! מהבוקר עד השעות הקטנות של הלילה... וכששני עבדה הלכנו ללונה פארק... זוכרת את זה? הלכנו רק אני ואת עם חבר שלי וחברים שלו.. כל כך נהנינו.. היה כזה מדהים! ואח"כ ששני סיימה לעבוד היינו שוב ביחד שלושתנו..חזרנו להיות שלושת המוסקטריות..
וזוכרת באילת שנסענו אני, את, שני ונטלי.. כמה היינו ביחד... רוב הזמן היינו אני ואת ביחד..
זוכרת בסוף החופש? שהוא נפרד ממני והייתי שבורה לחתיכות.. את כל כך עזרת לי, אמרת שהוא לא שווה אותי וניחמת אותי.. ואח"כ שהלכנו למימדיון עם שני רצית להכיר לי בנים כדי שאני אשכח אותו..
זוכרת כשחזרנו ללימודים? כבר עלינו לתיכון וכבר לא היינו באותה כיתה אבל נשבענו שלעולם לא ניפרד ותמיד נישאר חברות.. אחרי הכל אנחנו באותו ביצפר לא בקצה השני של העולם.. וככה באמת היה נשארנו חברות טובות ולא נפרדנו... עד אותו יום... אותו יום שלא רצית לדבר איתי... זה היה בחופש סוכות.. אני לא הבנתי מאיפה זה נחת עליי..באתי להגיד לך שלום כרגיל ואת לא רצית לדבר איתי.. ומאז אנחנו לא מדברות... ועד היום אני לא מבינה למה..? מה עשיתי רע..? אני כותבת את המכתב הזה ויורדות לי דמעות... כל כך הרבה זיכרונות יש לי איתך.. מהיום הראשון שהכרתי אותך בכיתה ח' שעברת אלינו לביצפר ואני ונטלי חייכנו אלייך..(וואי כמה היינו צוחקות על זה..) ועד אותו סוכות מסריח של כיתה י' שלא רצית לדבר איתי...
עכשיו שהיומולדת שלי מתקרבת המתנה היחידה שאני רוצה זה לא כסף, ולא נעליים, ולא בגדים, ולא כלום! אני רוצה את החברה שלי בחזרה! אני יודעת שזה לא יקרה כי את אפילו לא רוצה לשמוע ממני.. אבל זאת הבקשה היחידה שלי... מצידי לא לקבל כלום ליומולדת אבל תחזרי להיות חברה שלי... אני אוהבת אותך ומתגעגעת נורא..
אני יודעת שהמכתב הזה לא יגיע אלייך.. כי הוא לא יעזור..כבר הבאתי לך מכתב והוא לא עזר.. ניסיתי לדבר איתך ולא רצית, התקשרתי אלייך וניתקת.. כל כך כואב לי שאת היומולדת שלי אני אעבור בלעדייך.. למרות שתהיי איתי כי נהייה ביחד עם כולם באילת אבל זה לא יהיה אותו דבר בלי המזל טוב שלך ובלי החיבוק והנשיקה שהיית מביאה כל שנה.. אני אהיה כמו אויר בשבילך... אוף! אני כותבת ובוכה.. הדמעות לא מפסיקות לרדת.. ולחשוב שהייתי אמורה להיות מאושרת עכשיו..ממש.. איך אני יכולה להיות מאושרת בלעדייך...? החברה הכי טובה בעולם! אני לא יודעת מה איתך אבל את תמיד תישארי חברה טובה בשבילי... לא משנה מה יקרה!
אני מקווה שעד היומולדת שלי תדברי איתי כי אני לא יודעת אם אני אוכל לשמוח כשאת לא מדברת איתי ושמחה ביחד איתי..

 

אוהבת אותך ומתגעגעת נורא!  


עינב... או טריפי איך שהיית קוראת לי... 


נוסף: December 6th 2004
מספר: ~fariy of love~
דירוג:
כניסות: 1445
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


יומולדת בלי החברה הכי הכי שהייתה ליי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-08 14:37:22
הדירוג שלי:


מאמי תנסי לכול זאת לדבר איתה לשלוח לה מכתב


ואם זה לא יעזור תאמיני לי שהיא עוד תיצטער זה מציק לה במיליון אחוז


אין כזה דבר חברות זה עברה כל חברה זה עברה


וזיכרי את זה כפרהההה


מקווה שתשלימו בכול זאתתתת בהצלחה


יומולדת בלי החברה הכי הכי שהייתה ליי....
אושר לפרסום על ידי מא!ה2ת~2לי~ג2!ל!ת ביום 2004-12-08 11:18:40
הדירוג שלי:


וואיייי נשמה שילייי..אני קוראת את המכתב שלך ואני כ-ו-ל-י צמרמורת...


אני כל כך מצטערת בשבילך... אני לא יודעת מה הייתי עושהה אם חברות שילייי לא היו איתי תמידדד...!!


אני כל מקווה בשבילך שתשלימו..ושיהיה לך רק טובבב..!!


רואים מהמכתב שלך שאת ילדה נשמהה ושאת אוהבת אותההה..!!!


אני יחזיק לך אצבעות מאמייי...ותעדכני אותנו כפרה עלייך אם יהיה מש''ו חדש איתה...!!!


אוהבת מלאאאאאאא,


ואנו''ששש!! 3>


(באותה הזדמנות אני רוצה להודות לכל האחיות שילי שתמיד אתן לצידי..ולהזכיר לכן שאני אוהבת אתכןןןן יותר מהחיים שיליייייייייי!!! )


יומולדת בלי החברה הכי הכי שהייתה ליי....
אושר לפרסום על ידי מאוהבת-בסבל ביום 2004-12-08 00:59:52
הדירוג שלי:


מאמי..!!!יש לי רעיוןןןןןן-->תגידי למישהו שמדבר איתה שישלח לה קשור למכתב הזה ואז היא תקרא ותבין כמה היא חסרה..


ותאמיני לי שאני יודעת איזה הרגשה מגעילה זאת...!!אני זוכרת שלא דברתי עם חברת ילדות שלי ז''א היא חודשיים קטנה ממני  אני מכירה אותה עוד מחדר לידה..!!הרגשתי ת''הרגשה הכי חרא בארץ!!


יומולדת בלי החברה הכי הכי שהייתה ליי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-07 23:07:32
הדירוג שלי:


מאמי ...אני נפגעתי המון אבל באמת המון מחברות טובות עד שבזמן האחרון בערך לפני שלושה חודשים כהכ נפלתי בחברה הכי נשמה שיש בעולם ..נכון שאמתי את זה גם על החברות הקודמות שהיו לי אבל היא זה משהו אחר היא חברה הכי טובה שלי ושל בת דודה שלי ולא מוציאה לי כלום על בת דודה שלי אז אני יכולה להיות בטוחה שגם לבת דודה שלי היא לא מוציאה כלום עליי ...וזה המבחן שלי אלייה...אז מאמי נכון שכואב ...נכוןמ שאת רוצה לדעת למה היא לא מדברת אית (כי לפי מה שהבנתי את לא יודעת )....נכון שתיכננתם ונכון שנהנתם פול פעמים ביחד ...נכון נכון ונכון יש כל כך הרבה נכון אבל את לא יכולה להכריחל אותה לחזור להיות חברה הכי טובה שלך ולא אפילו רק חברה ...אין לי דרך להציע לך דאיך להשלים איתה כי אמרת שניסית מכתב אמרת שניסית פנים מול פנים ואמרת שניסית טלפון ....אז אין כל כך הרבה מה לעשות עכשיו...אני ישמח לדבר לייעץ ולהיות אוזן קשבת בשבילך אוהבת ציללו''ש...227651824

יומולדת בלי החברה הכי הכי שהייתה ליי....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-07 21:17:44
הדירוג שלי:


עינב מותק רק רציתי להגיד לך שהמכתב שלך ממש ריגש אותי..כי קרה לי בדיוק אותו הדבר עד לא מזמן..רבתי עם החברות הכי טובות שלי..היינו שלישיה גם..תמיד תמיד ביחד..עד שיום אחד רבנו..הם היו ביחד ואני לבד..וזה כאב לי בהתחלה שאין לך את החברות הכי טובות שאת רגילה אליהם והכל...אז ניסיתי להעביר אותה..ולהמשיך הלאה..כי לא הייתה לי אף פעם בעיה של חברים..וכולם תמיד היו לידי..אבל בלי החברות הכי טובות זה לא אותו דבר הרי נכון? מה שהיה בערך זה שחברה אחת מהשלישיה תמיד תמיד סכסכה ביני לחברה שלי השנייה..חברה שלי אמנם לא ראתה את זה שהיא מסכסת תמיד..ואני נימאס לי יום אחד אמרתי לה אני אוהבת אותך אבל לא יכולה להמשיך ככה ואים את לא רואה את זה אז תהיי בריאה ותמשיכי ליהיות חברה שלה..יום אחד את תראי את זה..רק שזה יהיה מאוחר מדיי...ותחשבי שעד החופש הגדול לא דברנו..וברור שזה קשה לראות אותה כל יום וליזכר בשטויות ובצחוקים שרק שלנו...אבל התגברתי..והגיע לו החופש הגדול..וקיבלתי טלפון...ממנה..היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי שהיא מתגעגעת אליי שהיא מצטערת..אמרתי לה מה קרה פתאם היא אומרת לי הבנתי שהיא באמת סכסכה ושאת צדקת ואני מצטערת..אני לא מפסיקה לחשוב עליך את החברה הכי טובה שלי ..ואני התגעגעתי אליה גם בטירוף...אז אמרתי לה שהתגעגעתי גם..אני זוכרת שהיא אמרה לי אה ואת לא יכולת לבוא אליי אה נתת לי לבוא אליךךךךך..וצחקה אז אמרתי לה כן כי אמרתי אם את מעדיפה אותה עליי אז שיהיה לך בכיף ואני לא יפריע..היא אומרת לי לקח לי זמן אבל הבנתי..ואני לא מדברת איתה..היא אפילו לא יודעת שאני מתקשרת אליך עכשיו היא בנופש עם ההורים שלה..ואז השלמנו ועכשיו אנחנו החברות הכי טובות..וההיא שניסתה לסכסך בינינו רק לא מזמן היא התקשרה אליי וביקשה שנשכח הכל..ושנתחיל דף חדש..אמרתי סבבה. כי אני לא ילדה שנוטרת טינה(בדרך כלל..)..ובלב אני ידעתי שאני לא יחזור להיות חברה שלה כמו פעם..כי לא מגיע לה...וזהו היום אני והחברה שלי שוב ביחד..וההיא לבד..אז אחרי חפירההה רצינית שעשיתי לך פה חחח רק רציתי להגיד לך שאם חברה שלך אוהבת אותך כמו שאת אותה אז תראי שעוד הכל יסתדר..פשוט תני לזמן לעשות את שלו..מבטיחה לך שעוד תצחקי על הכל..יהיה בסדר..מקווה שעזרתי לך..ואם לא לא נורא..חח סתם..


ש-ר-ו-ן

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים