אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

לא חשבתי...

לא חשבתי...

לא חשבתי שיגיע יום שבו כל המחשבות שלי יתהפכו לגמרי.

את היית חמודה כזו, מוזרה ומבולבלת, וממש ממש לא מה שאי פעם רציתי. רציתי את הנערה היפה ההיא שבאה כמו מסרט אגדות ואת הרגישה ההיא שידעה גם לא להרגיש כלום כשהיה מדובר בדברים פחות חשובים (בי...) רציתי.

אבל הן לא היו שם ואת היית. היית עוד ידידה חמודה. היו לי עוד ידידות חמודות חוץ ממך. את לא רצית לדעת מזה. אבל היו. כשאמרת שאת רוצה להיפרד זה הצחיק אותי- ממה בדיוק להפרד? לא היינו ממש יחד אף פעם. אני יודע שמצאתי חן בעינייך, אבל אהבה? כשבחורה ילדותית כמוך אומרת אהבה למה כבר היא יכולה להתכוון?

ולא חשבתי שזה לא בסדר להתחיל איתך שוב. הרי לעולם לא היית את פונה אליי, נכון? כי את לא מי יודע מה אוהבת להתאמץ, אני מכיר אותך..

אז חזרתי. זה לא שנידנדתי, רק ככה נגיעה מידי פעם.

בלילה האחרון שלנו, היה ממש כיף. גם לי אם לא אכפת לך. היה שם משהו מיוחד, ואז אמרת לי שאת רוצה להתרחק קצת. אז אוקיי, נכון שחזרתי, נכון שזה לא היה "מוחלט" ובכל זאת התקשרתי. אז מה? אז כל כך הפריע לך? אם כל כך היה מפריע לך אז למה בכלל היית איתי בקשר? למה לא נפנפת אותי לעזאזל? מה כל כך קשה?

אני יודע שעשיתי לך הרבה הרבה טוב. את לא יכולה להכחיש את זה. נתתי לך משהו שאף אחד אחר לא נתן לך קודם. אני יודע ונדמה לי שגם את אמרת לי משהו כזה פעם.

העניין הוא שבפעם האחרונה שניסיתי להתקשר אלייך ענתה לי הודעה מוזרה שהקו לא מחובר. לאן הלכת? שינית מספר טלפון? עברת דירה? מה קרה שם בדיוק?

למה את לא מעדכנת אותי? כל זה בגלל שהייתי מתקשר?

תמיד היית מוזרה כזו

העניין הוא, שאני לא יכול להפסיק לחשוב עלייך. לא יודע אם אהבתי אותך, אבל למה לעזאזל את לא יוצאת לי מהראש? תראי, את לא יפה או משהו כזה, ולא מידי מרגשת, אבל איכשהו, חסרות לי השיחות שלנו, חסר לי המגע שלך שהעביר בי צמרמורות תמיד מחדש. חסר לי המבט הזה בעיניים המפחידות שלך שאמרו הרבה יותר ממה שאת העזת להגיד.

אני רוצה לדבר איתך. פשוט רוצה לדבר איתך..

שלך, י.


נוסף: December 9th 2004
מספר: י
דירוג:
כניסות: 1532
שפה: english
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


לא חשבתי...
אושר לפרסום על ידי karnitush ביום 2004-12-11 13:50:03
הדירוג שלי:


טוב, אז ככה מה שיש לי להגיד לך זה: חמוד שלי אהבה לא נמדדת לפי יופי... אהבה נמדדת כמו שרשמת שפתאום אתה מתגעגע לדברים בבן אדם, דברים שלא שמת לב אליהם קודם... להיות מאוהב בבחורה שהיא לא כל כך יפה או מושכת זה לא דבר נורא להיפך תראה את הצד הטוב שבזה, התאהבת בה באמת כמו שהיא.. כמו מי שהיא..


אני לא יודעת למה נראה לי שזה בדמיון שלי נשמעת כאילו אתה מפחד מזה.. אני לא יודעת אם זה פחד מהאהבה עצמה, או פחד כי הילדה לא יפה...?!?!?! אבל אין לך מה לפחד, כי האהבה זה דבר נפלא, ואני בטוחה שאם תראה לה שאתה אוהב אותה, לאט לאט היא תלמד לאהוב אותך בחזרה, וכן תהיה רומנטית, וכן יהיו לה את המילים הנכונות, אבל מפה הכל תלוי בך.. אז שיהיה לך המון המון בהצלחה... קרן ביטון...


לא חשבתי...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-10 14:25:04
הדירוג שלי:


מאמיי...אתה מאוהב..!!....תתעורר בנאדם..!!...היית צריך ללכת ולהגיד לה את זה..ואז היית רואה מה היה קורה איתכם...ואם היא לא יפה ולא מרגשת אותך זה לא אומר כי בכל זאת הצלחת לפתח אליה רגשות וזה אומר משהו...וחוץ מזה גם אם היא לא מרגשת ורומנטית אתה יכלת ללמד אותה את זה בעזרת האהבה שלך.....גם אני לא ידעתי בהתחלה מזה להתנשק מזה להתחבק מזה להגיד מילות אהבה עד שהאהבה הראשונה שלי לימדה אותי את זה...כל אחד לומד מהשני...תחשוב על זה....בהצלחה אוהבת אור..

לא חשבתי...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-09 22:55:47
הדירוג שלי:


ילדון אני קוראת לך ככה כי אני לא יודעת ת''שם שלך..


אבל אני יכולה להגיד לך  רק משהו אחד.. אתה מאוהב בבחורה הזאת ובימקום לישמור על הכבוד העצמי שלך  היית יכול ללכת ולהגיד לה את זה .. תאמין ליייי שהרבה עשו טעיות כמו שלך אבל זה מראה לך רק שמעבדים משהו מבינים באמת כמה הוא היה חשוב לנו ...ולומדים להעריך תדברים..


מאמייי כל בנאדם עושה טעות...ואולי היא לא יפה וכמו שרצית את הבחורה ''''המושלמת''''..זה רק מראה לך שגם אם בחורה לא ניראת משהוו אתה יכול להיתהב בה..אז תחפס את הילדה הזאת שאתה אוהב..ותיהיו ביחד ותגיד לה את כל מה שאתה מרגיש.. אני מביאה לך תאיי סיי .. שלי ואם בה לך אני הישמח שתיכנס אליי.. 288718516 אוהבת מור..

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים