אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

גיגי שלי

גיגי שלי!

כשראיתי אותך הלב שלי התחיל לפרפר, היה בין רצון עז לאהוב אותך ולקבל ממך אהבה.

מהמבט הראשון נדלקתי עלייך, רציתי אותך והיה בתוכי סערה ענקית. כן אהבה ממבט ראשון.

תירצתי את הכל כפנטזיה, כבריחה מהמציאות היומיומית שלי [חבר שנה וחצי, קשר מאוס ודביק], כרצון לחוות ריגוש.

אבל כשהסכמתי לקשר איתך [מאחורי גבו של חבר שלי] והלב שלי התחיל לפרפר והראש שלי חשב רק עלייך, כבר לא יכלתי לבוא ולגלות לך את האמת שיש לי חבר. כ"כ פחדתי שתעזוב אותי, פחדתי שתפסיק לרצות אותי, ופחדתי לאבד אותך.

אני רוצה לפנות אלייך במכתב הזה ולבקש ממך סליחה. סליחה שהיה לי חבר בתקופה שהיינו בקשר, אני כ"כ רציתי אותך והעדפתי לשקר בשביל להיות איתך מאשר לומר את האמת ולהישאר בלעדייך. אני אוהבת אותך ורציתי לתת לעצמנו את ההזדמנות להכיר ולהתאהב אחד בשני ורק כשנהיה בטוחים שזה זה, התכוונתי לעזוב את חבר שלי.

אני לא רוצה להיות פזיזה, אני פוחדת להיפגע, אני פוחדת מהרעיון שאני מוותרת על חיים וורודים למענך ואולי זה לשווא.

אני יודעת שאתה רוצה אותי בדיוק כמוני, ואני יודעת שכבשתי אותך כמו שאתה כבשת אותי.

אני טיפוס נאמן, בחיים לא בגדתי פיזית. אבל במקרה שלך יצא לי לבגוד רגשית בחבר שלי.

אני מבטיחה לך שבך בחיים אני לא יבגוד פיזית או ריגשית ואני יהיה נאמנה אך ורק לך תמיד, אני רוצה אותך גיגי אני מרגישה שאתה הוא הגבר שלי לתמיד, שהאהבה איתך תהיה אמיתית ומושלמת.

אני אוהבת אותך גיגי, אני מבקשת מיליון פעם סליחה על מה שעשיתי אני מצטערת מאד אני אוהבת אותך ומהרגע הראשון אהבתי אותך וחלמתי עלייך ורציתי אותך כי אני מרגישה אלייך רגשות עצומים אני אוהבת אותך גיגי שלי!!!!!

מימי שלך.


נוסף: December 20th 2004
מספר: מימי
דירוג:
כניסות: 1520
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


גיגי שלי
אושר לפרסום על ידי karnitush ביום 2004-12-22 04:07:52
הדירוג שלי:


השקר זה הדבר הנורא מכל חמודה... בחיים אל תשקרי לבן אדם אפילו אם את לא אוהבת אותו כבר... את שיקרת לשני אנשים בו זמנית.. בשביל להיות מאושרת.. שפשוט מההתחלה היית יכולה להגיד לשנה וחצי ביי.. ולהיות עם גיגי שלך..


אני מצטערת אבל אני ממש שונאת אנשים שמשקרים, כי גם לי שיקרו, ואם היית יודעת כמה זה כואב, וכמה התוצאות של זה פוגעות, כל בן אדם שמשקר לדעתי הוא בן אדם פחדן, וכמו שאת לא רוצה שיעשו את זה לך, אל תעשי את זה לאחרים..


בגדול מאמי, אני מאחלת לך רק אושר אם אותו אחד ואני מקווה שהשקר היה שווה את זה לפחות, אני מצטערת על התקיפות.. אל תפסיקי לחייך בחיים.. קרן.


גיגי שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-20 17:40:41
הדירוג שלי:


מאמי ...תקשיבי נכון שלא רצית להרוס חיים כלכ כך וורודים ונפלאים  אבל לא היית צריכה לשקר גם לחבר שלך את נדלקת על מישהו וחזק מאוד הוא נידלק עלייך כניראה גם חזק אם הוא הציע לך קשר לא?1 ואת במקום להיות אמינה ולא ללכת מאחורי הגב של שתיהם הלכת ועשית דבר שלפי דעתי הוא דיי נוןרא עשית דבר שניקרא ב=ג=י=ד=ה!!!


אל תשכחי שמזה הבנים הכי נפגעים שהם אוהבים ואנחנו הבנות עוד יותר מאמי אין מה להתווכח כבר על דבר שנעשה ...אבל בכל זאת את אמרת שעדיין (לפי מה שאמרתי שעוד לא אמרת לשתיהם כלום) אב לפי דעתי בובע לכי לחבר שלך ותיגדי לא ...תספרי לו מא'' עד ת'' גם אם זה יכאב וגם אם הוא יתעצבן את תדעי שלפחות או יותר את מכסה חצי מהטעויות שעשית בזה ששיקרת לו (חבר שלך ) ולגיגי....


יכול להיות שעשית את הדבר הנכון ...אבל אל תשכחי מאמו''ש" לשקר אין רגליים" לכל שקר יש סיפור מאחוריו וסיבה לזה ששיקרת אבל לא בטוח שהם יבינו אותך (גיגי והחבר) ואז תישארי קירחת משתי הכיוונים בזמן שעכשיו את נהנת מהם ....אז מאמי אני מקווה שעזרתי לך ושתבינ את הטעות שעשית אוהבת תמיד צלילו''ש בנימין

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים