אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


לאהובי הניצחי

 לאהובי.....

אני לא יודעת מה עובר לך כרגע בראש
נשמה שלי, חיים שלי..........
אני אוהבת אותך ואני לא מסוגלת לוותר עליך
ואתה בטח עכשיו אומר את המשפט שאמרת לי כבר ונורא נפגעתי ממנו:
"אבל אני וויתרתי עליך".

נשמה שלי!
אני לא יכולה להפסיק לחשוב עליך התמונה שלך הולכת איתי לכל מקום אני אפילו ישנה איתה בלילות כשאני סוף סוף נרדמת בערך בשעה 6:00 בבוקר.
אלו השעות שינה שלי בכל פעם שאני עוצמת את עיניי אני רואה אותך אז אני קמה בבכי מהמיטה ושוב נכנסת לאינטרנט עם עיניים אדומות ככה בכל יום ויום.

אפילו הידיד לא מצליח כבר לנחם אותי אני מתכתבת עם המורה שלי באינטרנט כמעט כל יום ואני מנסה להתפרק אצלו אבל עם כל מה שאני מספרת לו זה לא עוזר בכל יום אני מתמלא מחדש ובכל יום אני בוכה עוד ועוד.

לידיעתך:
את הלקחים של הקשר שלנו הפקתי כבר הבנתי מה אני צריכה לתקן. כמו שאומרים את לקחיי הפקתי ואת מסקנותיי הסקתי!!!!.

נשמה אני לא רואה את חיי בלעדיך אני אף פעם לא הרגשתי כמו שאני מרגישה עכשיו כלפיך, אבל אם זה מה שאתה רוצה אתה תקבל אני יותר לא "יישב לך על הצוואר" תהיה סמוך ובטוח בכך שיותר את קולי אתה לא תשמע ואם תראה אותי....... מצב שהוא מאוד מאוד קלוש אבל אי אפשר לדעת אומרים: "הר עם הר לא נפגשים אבל אדם עם אדם כן נפגשים" טוב קודם נגיע לגשר ואח"כ נחצה אותו. (ושלא תבין לא נכון אני לא מתחננת אליך שנחזור כי אני בחיים לא יעשה את זה בכל זאת יש לי גאווה.)

שבוע שעבר שלחתי לאחותך אי מייל וסיפרתי לה שאני מרגישה ריקנות מבפנים אין לי חשק לעשות שום דבר אני מגיעה למצבים שאנשים מדברים איתי ואני לא זוכרת על מה ....
אפילו הבוס שלי כבר התחיל להעיר לי על זה. ולשאול אותי כל הזמן מה עובר עליי ואני לא יודעת איך להסביר את מה שאני עוברת.

הדבר שהכי מצחיק כאן זה שהאקס שלי כל הזמן שואל אותי מה קורה איתי ואתך אפילו לו אני לא מצליחה לספר בדיוק את רגשותיי הוא משתגע ממני בגללך בעצם..... כולם כבר השתגעו בגללך לא רק הוא.

נשמה שלי!
הלוואי והייתי יכולה להחזיר את הגלגל אחורה הייתי משנה הרבה. הרבה מאוד!!!

מה שיש לי לומר לך עכשיו ואני יודעת שאתה תכעס אבל בפעם האחרונה שהתראינו ביקשת ממני להישאר איתי בקשר וכששאלתי אותך למה אמרת כדי שתישאר לך דלת פתוחה כדי שתוכל לחזור אליי ובכן הדלת הזאת עד היום הייתה פתוחה רק בשבילך ולמענך מהתאריך 18.1.04 יומולדתי הדלת ננעלת!!! אומנם אני אמשיך לאהוב אותך אבל.......... טוב יהיה מה שיהיה לי זה כבר לא משנה.

האמת שאני יודעת מה הולך להיות לי יום ראשון המקולל זה מה שיהיה וכן אם הבנת לפי המכתב הזה שאני בדיכאון אז הבנת נכון!!!!

רק שתדע אומנם זה לא מעניין אותך כמו שאני לא מעניינת אותך אבל אחרי השיחה שהייתה לנו ביום שני וביום שלישי אני כבר לא מצפה ממך לטלפון שתאמר לי "מזל טוב" לצערי הרב!!.
כל כך רציתי לחגוג איתך את יום הולדתי אבל נראה שאין לי מזל ולכן אני לא יחגוג את היומולדת עם הבן אדם שאני הכי הכי אוהבת לצערי הוא לא אוהב אותי השאלה כאן האם הוא בכלל ניסה לאהוב אותי מה שנראה מצב מאוד מאוד קלוש כי אם הוא היה מנסה הוא היה מצליח ואל תספר לי שניסית כי לא קשה לאהוב אותי אני יודעת את זה מאחרים שיצאתי איתם ללא אהבה והצליחו אבל אתה מנעת מעצמך.......... אתה יודע מה סתם אני "טוחנת" את עצמי אם כן ניסית לאהוב אותי או לא היום זה סתם מיותר לי לחשוב על זה!!.

אני רוצה לבקש ממך בקשה מיוחדת אל תשאל את אחותך מה שלומי יותר ובטח ובטח גם לא את החבר של אחותי זה סתם מיותר אתה לא חושב ככה?
הרי גם ככה לא איכפת לך ממני אתה לא אוהב אותי אז למה התחקורים? וותר על הצביעות ואל תשאל.

במשך השלושה שבועות האחרונים בכיתי כמו ילדה קטנה רק היו מזכירים את השם שלך או היו משמיעים את השיר "התינשאי לי" הייתי מתחילה לבכות גם עכשיו שאני כותבת לך אני בוכה, ודיייייייי! נמאס לי לבכות אבל מה אני כבר יכולה לעשות? אני לא מצליחה להשתלט על הרגשות שלי זה הדבר הכי מחורבן אצלי שאני לא מצליחה לעשות "סוויץ" לשכוח ולהמשיך הלאה וזה הכי הורג אותי.

אני כבר אמרתי לך שאני מרגישה אתך אחרת ויש לי עדיין את התחושה הזאת שאולי לא היום ולא מחר נחזור אבל באיזה שהוא שלב נחזור להיות ביחד אבל...... מה יהיה אז?

נשמה אני מתחננת אליך לך טפל בעצמך אני זוכרת שבאחת השיחות שהיו לנו ואם אני לא טועה זאת הייתה השיחה הראשונה שלנו שבכיתי בה ואתה כעסת עליי וביקשת ממני לא לבכות בגללך ושזה רק עושה לך רע (אז מעניין מה עבר עליך בימים הראשונים של הפרידה שלנו שבכיתי לך בלי סוף.....!) אמרת לי שאתה אולי תלך לפסיכולוג לטיפול אז כן אתה צריך ללכת וזה רק לטובך כי לא הגיוני שאין לך רגשות זה פשוט לא הגיוני!!!!!!.

למכתב הזה מצורפת החולצה שלך והתמונה שלך שהלכה איתי לכל מקום שבו הייתי אפילו יש בה את הריח של הבושם שלך ROCHAS שהיית שם בבוקר ובא אח"כ לתת לי נשיקה של בוקר טוב. (אם לא הבנת מדובר בימים שהייתי עושה אצלך את השבת והייתי נשארת עד ליום ראשון ונוסעת אח"כ הביתה).
ישנתי עם החולצה שלך הייתי מחבקת אותה או לובשת אותה עליי ומחבקת את עצמי כל הלילה רק כדי להרגיש שאתה לידי. אבל אתה לא.......!

אולי ככה אני יצליח להוציא אותך מלבי? אבל לא משנה מה אני יעשה אתה לא תצא מליבי לעולם!!!


ישנו דבר שמציק לי ואני חייבת לומר לך לפני כשבוע + הייתה לך שיחה עם אחותך והיא אמרה לך שהיא אמרה לי שאני לא הייתי צריכה להתקשר אליך מלכתחילה ושמהיום שנפרדנו הייתי צריכה להפסיק להתקשר אליך ואולי זה היה מחזיר בינינו ושעכשיו זה אולי כבר מאוחר כשהיא אמרה לי את המשפט הזה אני הבנתי שאולי דרכה אתה מנסה למסור לי מסרים כלשהם שזהו זה הסוף ושאין מצב שנחזור כשדיברתי אתך הבנתי שהתחושות בטן שלי לא מטעות אותי כמו שהן לא הטעו אותי אף פעם בגלל זה אני הרשיתי לעצמי להתקשר אליך ביום ראשון ורק לשמוע את קולך זהו אבל ברגע ששמעתי את "ההלו" שלך השתתקו לי המילים בפה וכל מה שרציתי לומר לך לא יכולתי להוציא החוצה.

לעומת זאת אתה הוצאת המון שטויות והמון מילים שפגעו בי אולי זאת הייתה המטרה שלך לפגוע בי כדי שאני ישנא אותך כדי שאני ישכח אותך?
אז תבין דבר אחד לגבי שאני לא נפגעת בקלות ואני לא שוכחת בן אדם שאני אוהבת ובכדי שאני ישנא אותך אתה צריך לעשות מעשה נבזה ביותר אבל כמו שאני הספקתי להכיר אותך אתה לא כזה ואף פעם אתה לא תהיה כזה.

ביום ראשון שהייתי אצלך ובאתי לקחת את הדברים שלי אמרת לי "את יודעת שעד היום אני לא יודע מה את אוהבת?"
אז, הנה אני אספר לך בקצרה מה אני אוהבת:

אני אוהבת לאהוב את הבן זוג שלי והעניק לו את כל כולי ונשמתי.
אני אוהבת לצאת לפאבים.
אני אוהבת ללכת לראות סרטים בקולנוע.
אני אוהבת לטייל המון ברגל באזורים כמו הצפון ואת זה אתה כבר
יודע כי אני אמרתי לך.
אני אוהבת לרכב על סוסים.
אני אוהבת בימים הגשומים להתכרבל בשמיכה ואם הבן זוג שלי לידי
לחבק אותו חזק חזק ולישון.
אני אוהבת לעשות סקס עם הבן אדם שאני אוהבת (וכבר טעמת קצת
ממני)
אני אוהבת לטפל בחבר שלי אם אני יודעת שהוא חולה למשל.
אני אוהבת לעזור בכל הזדמנות שיש לי וגם את זה ראית.
אני אוהבת להעניק חום והמון אהבה.
אני אוהבת לקום בבוקר ולפנק את החבר שלי לפני שיוצאים לעבודה
להכין לו קפה בזמן שהוא מתלבש ואם יש עוגה להגיש לו.
אני אוהבת ללכת למסעדות.
אני אוהבת להיפגש עם חברים ולצאת לבלות איתם (ביחד עם הבן זוג
שלי כמובן.)
אני אוהבת ללכת לעבודה ולחשוב על החבר שלי.
אני אוהבת אותך!
מכל הלב והנשמה ואם זה לא מספיק לך אז שום דבר אחר לא יספיק לך אף פעם.

לסיום:
אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם.
אושר ועושר.
שתמשיך להיות בחור שמח כל חייך.
המון הצלחה בלימודים וכמובן במבחנים אתה לא יודע כמה אני אשמח אם אני אדע שאתה מצליח בלימודים ושעברת אותם בהצטיינות.
המון המון הצלחה במשחקים של בית"ר. אני יכולה להבטיח לך שאני אשב בכל הזדמנות שיש לי לראות את המשחקים ולהחזיק לכם אצבעות אז תחשוב בכל פעם שיש משחק שהתקשרתי אליך ואמרתי לך בהצלחה אתה לא חייב רק אם אתה רוצה.
אני מאחלת לך שכל משאלות ליבך יתגשמו.

עכשיו אני צוחקת אני מאחלת לך דברים כמו שמאחלים למישהו שיש לו יומולדת כשבעצם אני היא זאת שיש לה יומולדת לך יש יומולדת ב- 30.7 תהיה בן 33 גדול! אני מאחלת לך שעד היומולדת שלך תמצא לך מישהי כדי שתוכל לחגוג איתה וכמובן עם המשפחה ולא כמוני שאני אשב לי בבית לבד בלעדיך. אל תרחם עליי כי את הרחמים שלך אני לא צריכה אני צריכה משהוא אחר שאתה לא יכול להעניק לי וזה חבל!!!!

אתה רואה אני אפילו לא מאחלת לעצמי דברים אלא לך ורק לך.
אני לא מאחלת שום דבר רע כי לא עשית לי רע תמיד אני אזכור אותך בטוב ולא ברע כי אני אוהבת אותך היום מחר ואפילו גם אתמול אני אמשיך לאהוב אותך גם בעוד 20 שנים.

 


נוסף: February 5th 2004
מספר: סברין
דירוג:
כניסות: 2026
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


לאהובי הניצחי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-04-30 15:41:50
הדירוג שלי:


אחלה שיר חמודה
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר