אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אה2ה מת!ס2כת.....

טוב אז ככה.!
אני פשוט לא יודעת מה לעשות עם עצמי אני אהבתי ילד 4 שנים אני מרגשה שממש אבל ממש לא שכחתי אותו ונדלקתי אל חבר שלו עכשיו פתאום חברה אחרת שלי נדלקה על אותו אחד ואז היא ו''הזונה'' כאילו חברה שלה שהיא הילדה הכי זונה שאני מכירה בטח הלכה ואמרה לו דברים עלי.! ורק אלוהים יודע מה היא אמרה.!!! והחברה הכי טובה שלי אוהבת את חבר של זה שאני דלוקה עליו וה2 בנות האלה שאמרו לזה שאני נדלקתי עליו דברים אז הן הלכו ואמרו כנראה גם לזה שחברה שלי אוהבת .! אנחנו לא יודעות מה לעשות כי מי שנדלקתי עליו היה איתי ממש בקשר טוב והיה ידוע לי שהוא גם דלוק עלי.! עכשיו פתאום הוא הפסיק את הקשר שלי ושלו הוא כאילו הפסיק לדבר איתי כמו שפעם היה מדבר איתי וזה שחברה שלי אוהבת הוא אמר לחברה שלנו שהוא לא סובל את חברה שלי ולא שם עליה מה שממש לא נראה נכון.! טוב קיצר אהבה שלנו ממש מתוסבכת.!! אני וחברה שלי רבנו עם 2 הבנות האלה.!!! הן מנסות למרר לנו ת'חיים.!! עכשיו אני מרגישה שאת זה שאהבתי 4 שנים לא שכחתי אותו.! אני כל פעם שעוברת לידו הלב שלי דופק כאילו לא יודעת מה.!!!! אז בבקשה עזרו לי ולחברה שלי מה לעשות ואיך לברר עם הבנות האלה אמרו לבנים דברים ואיך לפתור אותם.!!!! רק אל תשכחו אני וחברה שלי בנות ביישיניות אז אנחנו לא נהיה מסוגלות לדבר איתם פנים מול פנים.!!!!!
מקווה שתעזרו לנו.!!!!! מחכה לתגובות שלכם.! תעזרו לנו זה דחווף.!!!!!!!!!!!!!!!!


נוסף: February 25th 2004
מספר: מלאכית_מסט!לה
דירוג:
כניסות: 1491
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אה2ה מת!ס2כת.....
אושר לפרסום על ידי כרמית+אלעד ביום 2004-09-14 11:47:26
הדירוג שלי:


תראי אומץ זה אחד התכונות החשובות אבל עדיף לך לומר למי שאת אוהבת למרות שיש לו חברה את האמת שאת אוהבת אותו 4 שנים וממש את הכל!! ואז אולי הוא יבין ותיהיו ביחד ועוד רעיון ...מתוקה יש לך פה לדבר וראש בשביל לחשוב אז לכי תגידי לזאת שאיתו את כל מה שאת חושבת עלייה אל תפחדי ...!!!


מקווה שעזרתי כרמית..!!


 


 


 


אה2ה מת!ס2כת.....
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-03-13 16:01:57
הדירוג שלי:


תראו בנ!ת יש לי הצעה בשבילכן אבל אתן צריכות לעזור אומץץץץ כי מי שמתבייש מתייבש ולא יכול להמשיך הלאה בחיים,... אם זה באמת חשוב לכן אז אל תתבישו................................תראו מה תעשו תיקחו את שתי הבנים האלה ותדברוו איתם ואת זה שהוא היה ידיד ממש ממש טוב שלך אם האת חשובה לו תאמיני לי שהוא יבין תגידי לו ככה תישמע אני לא מתכוונת להיתווכח איתך על מה שהבנות האלה אמרו אבל מה שהם אמרו זה ממש ממש לא נכוןןן אני אמרתי לך את מה שייש לי להגיד אם אתה רוצה תאמין לי אם אתה לא רוצה חבל.. הפסד שלךךךךך וחבל שאתה מאמין לשתיי בנות שאתה אפילו לא מכיר אותן הרבה במקום שתאמין לי שאני מכירה אותך ויודעת באמת לעזור לך .. באמת חבל !לא נורא אתה עוד תתבגר ותביןןן לבד את הטעות שעשיתת..!!(זה מה שאת אומרת לו אם הוא לא מאמין))וזהוו שיהיה לכן בהצלחהה!!!

אה2ה מת!ס2כת.....
אושר לפרסום על ידי LegenD ביום 2004-02-26 23:48:31
הדירוג שלי:


למה לא רשמת את זה בפורום?
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר