אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

חלום..

ידייך מלטפות את גופי, שפתייך נושקות לשפתיי, הכל כ"כ יפה ולא רוצה שיגיע מחר.. פתאום מרגישה טפיחה על היד, פוקחת את עיניי ומבינה שהכל היה חלום---כל העולם המושלם שהיה לנו לעולם כבר לא יחזור..

אתה היחיד שהצלחת להיכנס לי ללב אז למה שזה סוף סוף קורה לי נשבר לי הלב? בלילה נזכרת איך היית מחבק אותי חזק, ואומר לי מילים יפות אז למה התקופה הזו נגמרה? למה היום זולגות מעיניי דמעות? והנה צלצול מפתיע ושוב מפתחת תקוות:, אולי זה אתה אולי עכשיו נדבר על כל מה שקרה?ו ואחרי שעניתי מתנוסס החיוך הלא אמיתי על פניי, חיוך של אכזבה, חיוך של חוסר אונים שכנראה רומז לי להמשיך הלאה כי לי ולך כנראה לא יהיה סיכוי בחיים.. 

לא יודעת איך לתאר את הכאב השוכן בליבי, הוא יושב שם לא זז כאילו נועד לגור בתוכי, עולם ללא היגיון ואיבדתי תקווה : הוא לעולם לא יהיה שלי כנראה שהכל היה אשלייה..

 


נוסף: June 21st 2005
מספר: פלפלת
דירוג:
כניסות: 1185
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


חלום..
אושר לפרסום על ידי almogush ביום 2005-06-21 17:29:51
הדירוג שלי:


תראי מאמי, לא יכלתי לראות את המכתב ולא להגיב, אז פשוט אקצר זאת ואגיד בכמה מילים: אל תוותרי, תהיי חזקה, תראי שבסוף דרכך תהיה צלחה. אך תמיד תשארי עם אמונה בלב, שאלוקים למעלה שומר לך על הלב, ובסופו של כל דבר הוא לא רוצה שיהיה בוא כאב.. תהיי חזקה. למקרה צורך=295964937 אלמוג.
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים