אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אני אוהבת אותך-אבל לא בזה זה נגמר

אני יודעת שברגע שתקרא את המכתב הזה חוץ מהאגו שלך לא יקרה לך כלום, שום רגש לא יתגלה ושום דבר מבחינתך לא ישתנה...עוד ילדה שאוהבת אותך. אבל כבר הרבה זמן שאני מתאפקת ואני פשוט רוצה לצאת החוצה ולצעוק בכל העולם שאני אוהבת אותך כל כך ואני לא יודעת איך להפטר מזה...

כל לילה שאני הולכת לישון חולפים לי סרטים מול העיניים, מהרגע שאני נכנסת למיטה אני לא מפסיקה לחשוב עליך ולחלום. אבל בכל פעם שאני מתעוררת אני מרגישה שמשהו בתוכי נעלם, כבר אין לי את אותה ההרגשה שהיתה לי לפני דקה. אני פשוט רוצה לחזור לחיות בעולם מלא החלומות הזה ולדמיין אותנו יחד...לנצח.

כל בוקר, בשנייה שאני פותחת את העיניים אני חושבת עליך...אבל אני יודעת שגם היום, שום דבר לא ישתנה...אתה עם שירן, ואני כמו אתמול ושלשום אוהבת אותך ומחכה לרגע שתתייחס אלי...אפילו מבט.

פעם, כששלחת לי "יום טוב" כל בוקר, הימים שלי באמת היו טובים יותר.

אומרים שאיך שאתה קם בבוקר ככה גם היום שלך נראה...וזה נכון. אני פתחתי את הבוקר עם חיוך כשראיתי את ההודעות שלך ואין משהו שהיה יכול לשמח אותי בבוקר יותר ממך.

תדע לך שבחיים לא הרגשתי שאני נופלת וכבר שום דבר לא בשליטתי מאז שהתאהבתי בך. אני תמיד עוזרת לחברות שלי ויודעת בדיוק מה להגיד, אני תמיד מחייכת, יודעת לעמוד על שלי ומשיגה כל מה שאני רוצה, אבל זאת הפעם הראשונה שאני מרגישה שנכשלתי במשהו. לא בזה שאתה לא שלי...אלא בזה שאני לא מצליחה להתגבר על האהבה שלי כלפיך.

אני כל כך רוצה לספר לך את האמת...אני כל כך רוצה שהמכתב הזה יגיע אליך אי פעם למרות שאני יודעת שזה לא יקרה לעולם...

למקרה שתקרא את המכתב מתישהו, אני רק רוצה להגיד לך שאני אוהבת אותך ובחיים לא אהבתי מישהו כמו שאני אוהבת אותך. אתה האהבה הכי גדולה שהיתה לי ואני בחיים לא יצליח להוציא אותך מהלב שלי גם אחרי שאני אשכח אותך. אני רק מודה לך על הזיכרון המתוק שהשארת לי בלב...

ואני אסיים את המכתב כמו שפתחתי אותו -אני אוהבת אותך- אבל לא בזה זה נגמר...


נוסף: July 20th 2005
מספר: קארין
דירוג:
כניסות: 2139
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אני אוהבת אותך-אבל לא בזה זה נגמר
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-07-24 05:01:42
הדירוג שלי:


אהבתי ת''משפט: "אני מרגישה שנכשלתי, לא בגלל שאתה לא איתי, בגלל שאני לא מצליחה להתגבר על האהבה שלי אלייך"... חזק מאוד אחותי..


אני מזה מזדהה עם המכתב שלך, אהבתי נורא!!!


אני מקווה שיגיע הגבר שימחק לך ת''עצב ות''אהבה שלך לגבר הזה.. כי וואלה ממי תחשבי על זה שהוא עכשיו עם השירן הזאת צוחק ונהנה והכל למה בזמן שזה מה שהוא עושה את תשבי תרשמי לו מכתב ותצפי שאיכשהו ייצא לו לראות את זה.. נצלי כל שניה בחיים מותק.. הוא פיספס אותך תמשיכי הלאה כשירצה להיות איתך אל תוותרי מהר כל כך.. תגידי לו מה שיושב לך בלב אבל תסיימי את זה בזה שהוא פיספס ת''דבר הכי טוב שהיה יכול להיות לו..


אני אוהבת אותך-אבל לא בזה זה נגמר
אושר לפרסום על ידי ילדה-מיוחדת ביום 2005-07-21 21:30:29
הדירוג שלי:


ממש אהבתי מה שכתבת באזשהו דרך אני מתחברת למה שכתבת שיהיה לך בהצלחה והלוואי שתשכחי כמה שיותר מהר אחרי כול אכזבה באה אהבה.
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר