אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


חברתי הטובה שהייתה

חברה יקרה...

כמה עברנו יחד כול כך הרבה דברים חלקנו האמנתי תמיד שאני ואת זה לכול הזמן. תמיד זה היה רק אני ואת בלי אף אחד אחר כול כך כייף היה סיפרנו אחת לשניה הכול ממש כמו אחיות.

כמה אהבתי אותך כבדתי והערצתי חברה אמיתית סמכתי עליך בלי בעיות תמיד הייתי לצדך ואת לצדי אחת בשביל השניה חברות של 5 שנים שהיה בהם המון רגעים זכרונות שאקח עמי למשך כול חיי.

לעולם לא אשכח אותך באמת שהיית חברה מיוחדת אבל אז נהיה לך חבר פעם ראשונה כמה שמחתי בשבילך אפילו יותר ממך כי ידעתי כמה רצית אבל לאט לאט התרחקת היית כול הזמן איתנו וכאב לי כי כול הזמן יחד פתאום כבר בקושי ראיתי אותך.

בהתחלה ניסתי להבין ונתתי לך זמן להבין ולהשתנות אבל זה לא עזר כי כבר באותו הזמן אבדתי פשוט לא רציתי להבין את זה... אחרי כמה זמן הבנת שפגעת ואפילו ביקשת סליחה אבל שוב אחר כך פגעת וכמו שאת אומרת אני יותר מידי תמימה ותמיד סלחתי לך.

אבל היום אני כותבת לך את המכתב להגיד לך זה נגמר לא יכולה לסלוח עוד לא מסוגלת לשכוח פגעת המון ואכזבת אותי המון... קשה לי בלעדיך 5 שנים זה המון זמן נהפכת להיות חלק חשוב בחיי לעולם לא האמנתי שהאבדת אותך.

פגעת בי את הלב פצעת ואת אפילו לא מתארת כמה לא אשכח את ההבטחה שלך בהתחלה זוכרת אמרת אף אחד ושום דבר לא יפריד בנינו ואני האמנתי לך....

למרות שהסוף כואב ומר תמיד אזכור את הרגעים של השמחה של הפיוסים של הצחוקים שעשינו בכול מקום היה בנינו חברות גדולה והכי אמיתית לא להרבה יש את המזל הזה.

למרות שכואב לי לעולם לא אוכל לשנוא אותך זה בלתי אפשרי מאחלת לך מכול הלב שתהיה מאושרת ומקווה שיום יבוא ותביני מה עשית שלא תחזרי על זה.

 


נוסף: July 21st 2005
מספר: ילדה-מיוחדת
דירוג:
כניסות: 1947
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


חברתי הטובה שהייתה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-08-20 23:09:27
הדירוג שלי:


הייתה לי בדיוק חברה כזו.


ושהתחלתי לצאת עם מישהו שהיום אנחנו כבר שנה בלי עין הרע , אז הכל בננו התחיל להיות מוזר היא הכי שמחה בשבילי בעולם אבל זה לא היה בשליטתי הייתי איתו יותר מאשר איתה הזנחתי אותה ולא התייחסתי אלייה בכל אופן היא הילדה שהכי אהבתי מכולן. היינו אחיות תאומות לא היה יותר מאיתנו בכל העולם. נפש תאומה מין אחת כזאת שמשלימה אותי . אבל הופתעתי לגלות אחרי שהיתרחקנו שיש עולם גם מאחוריי הסיפור שחנו ....ועולם מדהים..


חברתי הטובה שהייתה
אושר לפרסום על ידי sweet_girl_in_love ביום 2005-07-22 02:55:17
הדירוג שלי:


מאמי תראי ככה זה בחיים..ואת לא הראשונה שזה קורה לה אבל אתמיני ליש ברגע שהם יפרדו היא ישר תדע אל מי לפנות ומי היא רוצה שתעודד אותה..כי בד"כ שיש חבר מתרחקים מהכל..וזה מה שקרה לכן..


מאמי שיהיה בהצלחה ענקיתת


נופרוש המאמוש:)


חברתי הטובה שהייתה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-07-21 15:18:39
הדירוג שלי:


תקשיבי מאמי אין מה לעשות ככה זה את צריכה להבין את חברה שלך כי יש לה חבר והיא צריכה למצוא זמן לשניכםםם ואת תביני את זה רק שיהיה לך חבר היה לי סיפור גם שהיה לי חבר ואז כל החברות באו ואמרו לי שהתרחקתי אבל אחת מהחבורה פתאום ניהיה לה חבר והיא באה אלי ואמרה לי שמעי את צודקתתת שמעי זה המציות צריך להיתמודד איתה ולהבין אותה

חברתי הטובה שהייתה
אושר לפרסום על ידי ReOrTaEnM ביום 2005-07-21 07:34:58
הדירוג שלי:


תשמעי מאמי אני לא יודעת בדיוק בפרטים במה היא פגעה בך אבל אם זה מה שאני הבנתי בגלל שהיא התרקחה שמעי לי זה קורה בדיוק אותו דבר רק הפוך ואני יודעת שהדבר שאני רוצה בעולם זה שהחברה שלי תבין אותי אני יודעת שזה קשה להבין ונראה גם לא הגיוני אבל אני אומרת לך אל תעשי את הטעות שלי ושל חברה שלי(היינו חברות טובות מגיל קטן) היא לא היית מוכנה לקבל אותי ככה ואני לא יכולתי להציע משו אחר וזהו היום אני והיא זה כבר עבר עם כמה שכואב לי על זה אני יודעת שביום שהיא תתאהב באמת היא תבין את הטעות שלה אז באמת אני לא אומרת לך סתם תנסי להבין אותה כמה שזה קשה תנסי אני אומרת לך מניסיון שחוויתי את שני הצדדים אם את צריכה משו שלחי הודעה ואני אתן לך תאיי סי מקווה שעזרתי
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט