אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


עצובה לנצח .. בבקשה תגיבו! :(

יש ילד אחד שהכרתי אותו רק השנה .. כבר הספקתי להתאהב בו .. בימים הראשונים היינו ביחד והוא אמר שהוא אוהב אותי .. אמרתי לו שגם אני ! כל הזמן דיברנו בטלפון .. ויום אחד אמרתי לו שאני אוהבת אותו והוא אמר לי בואי נייהיה חברים .. אמרתי לו שאני צריכה לחשוב על זה .. יום אחד חבר שלו התקשר אליי והוא אמר לי שהוא רוצה להיות חבר שלי (הילד שאהבתי) .. אמרתי שגם אני .. יום למחרת אמרו לי שהוא רוצה להיפרד ממני .. בכיתי כל היום! אחרי זה שאלתי אותו למה אתה רוצה להיפרד ממני?! מה עשיתי לך ?! למה בכלל הצאת לי חברות?! הוא אמר לי שזה לא נכון ושסתם שיקרו לי! האמנתי לו .... יום למחרת היינו אצלו בבית כמה ילדים .. ישבתי לידו והוא התחיל לדבר על החברה לשעבר שלו .. הוא אמר לי שהיא הילדה הכי יפה בעולם .. הלכתי משם .. כי זה מזה העליב אותי! אמרו לו שנעלבתי והוא אמר מה אכפת לי .. אחרי זה הוא וידידה שלו הסתגרו בבית שלו לבד!! רציתי להרוג אותו .. ורציתי להיפרד ממנו ולהשפיל אותו כמו שהוא השפיל אותי .. אבל לא יכולתי .. אהבתי אותו יותר מדי .. יום למחרת ניפרדתי ממנו ואז הוא אמר לחברה שלי שכל החברות הזאת הייתה בשבילו בצחוק! כעסתי נורא ! לא דיברנו אחר כך שבועיים אבל עדיין המשכתי לאהוב אותו יותר ויותר .. כל הזמן הזה הסתכלנו אחד על השני אבל לא יכולתי לסלוח לו! יום אחד כתבתי לו פתק שאני צריכה לדבר איתו דחוף .. הוא התקשר אלי והוא אמר לי סליחה על הכול .. והוא גם אמר לי שהוא רוצה שנחזור להיות חברים .. הסכמתי .. מסתבר בסוף שזה לא הוא דיבר איתי בטלפון .. זה היה חבר שלו .. אבל עזבתי את זה! 

אין לי מושג איך אבל אני והוא התחלנו לדבר פתאום .. אתמול הוא היה נחמד אליי ופתאום הוא ממש עיצבן אותי .. לילד הזה יש פיצול אישיות .. באדוניי .. פעם אחת הוא נחמד ופעם אחת לא .. לא משנהה .. אחרי זה הייתי עם חברות שלי ואז הוא בא עם חבר שלו ! הייתי צריכה ללכת הביתה ואיזה ילד אחד היה אמור ללוות אותי הבייתה ואז הוא לא יכל ללוות אותי בסוף .. אז מי שאהבתי אמר לי שהוא ילווה אותי .. בדרך הביתה איתו לא ממש דיברנו וזה עיצבן אותי .. בסוף הוא נתן לי נשיקה והלך .. הייתי מאושרת! 

אבל אני יודעת שהוא לא שם עליי זין .. לא אכפת לו ממני ..  אבל אני מאוהבת בו כבר חודש ואני לא יודעת איך לעשות שהוא ירצה אותי .. שהוא יתחיל להתאהב בי ..

בבקשה תעזרו לי! זה דחוף ביותר! 

 

תודה מראש .. דניאל


נוסף: October 15th 2005
מספר: דניאל רוה
דירוג:
כניסות: 1125
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


עצובה לנצח .. בבקשה תגיבו! :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-19 02:49:49
הדירוג שלי:


יש לי משהו אחד להגיד לךךך לי יש נסיון בדברים האלו ואני מוכנה לעזור לך קוראים לי טליי


ואת יכולה להיכנס אלייי לאיי סיי קיו אני יעזור לך בשמחה 232826347

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט