אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

חודשיים אחרי שהוא נכתב...רק עכשיו הוא יוצא לעולם הגדול...

אולי זה לא רעיון כזה טוב שאני כותבת לך דווקא עכשיו עם דמעות בעיניים, ועם הרגשה כזאת שכל רוח קטנה תבוא ותפיל אותי אבל אני לא יכולה יותר.רוצה לגמור עם זה כבר. לא רוצה עוד מטענים ממך. לא רוצה לתת לשם שלך לגרום לי לגוש בגרון כל פעם כשאני חושבת עלייך.גוש של עצב, כעס,אכזבה, צער, כל אחד בנפרד, וכל אלה ביחד מעורבבים, יוצרים לי את ההרגשה הזאת שאני מסתובבת איתה כבר הרבה יותר מידי זמן.

אני לא אשקר. היית החברה הכי טובה שלי בעולם. אהבתי אותך כמו של אאהבתי אף חברה לפנייך, הייתי מוכנה לעשות הכל בשבילך. וכל זה היה אחרי דברים שעברנו, ביחד ולחוד, את חלקם את בטח בכלל לא זוכרת או ל איודעת עליהם, בעיקר כי לא נתתי לך לדעת.      

ממך נפגעתי בצורה הכי קשה שאני זוכרת, איתך נפתחתי הרבה יותר ממה שנפתחתי לרוב האנשים, ובגללך אני בוכה עכשיו. בוכה באמת. כי כואב לי, כי את מכאיבה לי ואת אפילו לא יודעת. אני כבר לא מחפשת אשמים, כבר לא חופרת בעבר, אין לי כוח וגם כבר אין טעם.

תגידי מה שתגידי- את ויתרת. אז נכון, גם אני ויתרתי, אני לא אומרת שזאת רק אשתך, ממש לא. אבל ככה-לא נלחמים על חברה. ואת חזרת ואמרת "אני לא מוותרת". וויתרת. ואולי מבחינתך זה לא נקרא לוותר אבל תעשי לי טובה ותהיי רגע כנה עם עצמך-הרי אני כבר ממזמן לא חשובה לך כמו שהייתי חשובה לך פעם וכרגע ה"קשר" שלנו (לא שאפשר לקרוא למה שיש ביננו כרגע "קשר" לדעתי אבל נגיד)-שווה לתחת. את הבטחת לי דברים, את אמרת לי "תמיד" ולא קיימת. היית הבנאדם הכי קרוב אלי בעולם אחרי ולמרות שנפגעתי ממך כמו שלא נפגעתי מאף אחד אחר קודם ככה. למה? לא יודעת. כי יש לי מן פאק כזה-להסתדר עם המון סוגים של אנשים, אבל ברגע שיש קליק עם מישהו ואני נקשרת-אני נקשר מכל הלב. חזק ועמוק. וזה מצויין, זה מעולה, זה כיף וזה מיוחד, זה הכי טוב בעולם. עד שמגיע הרגע שצריך להתנתק. ואז, אז מגיעה הבעייה האמיתית. אבל את יודעת מה טוב בכל הקטע הזה איתך? בניגוד לקשרים אחרים שנגמרו לי מרצון או מנסיבות שתלויות בגורמים חיצוניים כמו זמן ומרחק, ההבדל אצלך הוא שאני כבר לא מצטערת על הסיום של הקשר הזה. כבר לא אכפת לי. אני אומרת את המילה "ויתרת" בלי שום טיפת רגש. זהו, נגמר.

וזה שאני כל כך בוכה בגללך רק מעצבן אותי עוד יותר כי אני יודעת שלא מגיע לך, שמבחינתי את לא שווה את זה, אבל בכל זאת אני בוכה. למה? לא יודעת. ושוב-שלא תביני לא נכון-אני לוקחת על עצמי את ה"אשמה" בדיוק כמוך. מבחינתי לשתינו יש חלק שווה בכל מה שקרה ביננו בשנה האחרונה. ובסדר, הדרכים שלנו כבר מזמן התפצלו. את השתנית, אולי אני השתנתי, כל אחת מאיתנו הלכל לכיוון אחר. יש לך מין נטייה מעצבנת כזאת להיאחז בעבר ואפילו לפעמים לעצום עיניים להווה. תשבי ותחשבי אם מה שחסר לך זה "אני" של העבר או "אני" כמו שזה עכשיו. מה שחסר לי-זה "את" של פעם. עכשיו-את לא חסרה לי. ואם כל הנסיונות שלך להיפגש זה בגלל העבר אז תוותרי ומהר. תפסיקי לנסות "לשקם" את הקשר שלנו כי כבר לא נשאר ממנו כלום. אני ל אשוכחת את מה שהיה לנו, גם אם אני רוצה לשכוח אני ל אממש יכולה כי אז אני משקרת לעצמי ואני לא ממש שקרנית טובה. בזכותך הכרתי את המילה "לבד" במלוא מובן המילה שלה. זוכרת למה? אני בטוחה שלא.זה היה מודחק אצלי שנתיים ולא- אין לי שום דחף להתחשבן איתך על זה, בטח של אלהחזיר לך או כל דבר אחר בסגנון. אני בכלל לא בטוחה שזה ייפתח איתך מתישהו. אני מניחה שנישאר בקשר כי סביר להניח שנהיה יחד באותה כיתה. כתבתי אותך במקום 2 ברשימה שלי. אם הייתי כותבת את הרשימה הזאת היום אני חושבת שבכלל ל אהיית נמצאת בה. והרשימות להזכיר לך-היו בפסח. ככה של אתחשבי שמראש אמרתי "אין סיכוי, זהו אני לא אהיה חברה שלה יותר בחיים" אלא זה משהו שפשוט קרה ואני לא מאמינה בדברים שקורים מתוך אילוץ או כוח. מה שהיה היה. היה ונגמר. אל תאחזי בעבר. תרפי, תזרמי, תאמיני שאם משהו צריך לקרות בסופו של דבר הוא יקרה אבל לא מתוך כוח ואילוץ. תלמדי לדעת מתי לוותר, להרפות, לעזוב, לשחרר-להשתחרר.

לצערי אני חייבת להודות שכנראה כן השארת בי משהו אחרת היה לי הרבה יותר קל עכשיו. אבל בסדר-אני אעבור גם את זה. לפחות כרגע את ל אשווה כל כך הרבה דמעות. בעוד פחות מ 48 שעות אני אהיה רחוקה מכאן ואת תהיי בארץ עם החברות שלך. שלנו. אני אתגעגע לחברות בארץ הן יהיו חסרות לי, אני אחשות עליהן גם כשאני אהיה רחוקה מכאן עשרות אלפי קילומטרים עסוקה בלהתמכר לג'ונגלים של דרום אמריקה או לדחוף את אח שלי נהר באיזה ראפטינג. אני מניחה שגם את תופיעי אצלי בראש מידי פעם. מה שבטוח-גלוייה מדרום אמריקה את לא תקבלי. וגם אם זה ל אנשמע איום נוראי שבלתי אפשרי לעמוד בו, זה בדיוק ההבדל בין חברה קרובה, חברה שנמצאת אצלי בלב לא משנה איפה אני נמצאת ובעצם המעשה של לשלוח לה גלוייה אני מרגישה קרובה אליה לבין מישהי שלא תקבל גלוייה כי הדבר האחרון שמעניין אותי כרגע זה להיות קרובה אליה. סיימתי לבכות.


נוסף: October 17th 2005
מספר: לילך
דירוג:
כניסות: 1258
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


חודשיים אחרי שהוא נכתב...רק עכשיו הוא יוצא לעולם הגדול...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-17 18:51:39
הדירוג שלי:


אני...אני כתבתי את המכתב. הוא נכתב לפני חודשיים ורק עכשיו אני מצליחה לקרוא אותו בלי להיכנס לסערת רגשות אחר כך. העולם שלי לא נעצר ולכן מן הסתם יש בראש שלי המשך למכתב הזה. אף פעם לא כתבתי ככה, זה חחדש לי לגמרי הסגנון הזה של "המכתב שלא נכתב" והילדה הזאת באמת לא ראתה את המכתב הזה אף פעם. זה התחיל בתור משהו לפריקת רגשות ופשוט נהיה לי מזה מכתב...


אה ולשאלה- אני בת 15 וחצי...


תודה שהחזקת מעמד ונשארת לקרוא עד סוף המכתב...אני.


חודשיים אחרי שהוא נכתב...רק עכשיו הוא יוצא לעולם הגדול...
אושר לפרסום על ידי ילדה-טובה ביום 2005-10-17 11:12:41
הדירוג שלי:


אני לא יודעת מה קרה לניתוק הקשר בניכם..לניתוק הקשר הריגשי העמוק כי ראו שהיה כזה.. אך אני מבינה שעברתן הרבה ושאין לי מושג בת כמה את אבל זה מעניין אותי.. הכתיבה שלך מאוד מאוד בוגרת רואים שזה בא ממקום אמיתי ועם הרבה רגש..


למכתב יש עוצמה רגשית וזה מה שמשך אותי לקרוא אותו.. בהתחלה כשקרתי היה נדמה לי שאת כותבת כל הן זוג.. וכל כך הזדהתי עם הפיסקה הראשונה ה5 שורות הראשונות!! אך בהמשך ראיתי שזה לא עוד מכתב על אהבה נכזבת... וזה מה שהיה ייחודי במכתב שלך.. שהוא אמיתי מיוחד ולא על עוד בעיית ילדות קטנה..

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים