אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אני עדיין אוהבת..ארוך אבל שווה קריאה!!!

 רועי..הכל התחיל ממש במקרה דיברתי עם חבר שלך באייסי והחלטנו להיפגש אני הוא חבר שלו(אתה) וחברה שלי .נפגשנו,האמת שהפגישה לא היתה משהו שלא נדבר שההיתי דלוקה על מישהו אחר ובפגישה ההיתי שקטה מאוד..יום למחרת ניכנסת לי לי לאייסי אמרת שאנחנו חמודות אבל שאני מצאתי חן בענייך ושהיית שמח להכיר אותי יותר לא יודעת למה אבל נתתי לזה הזדמנות. עם המחמאות שלך  אותי הקסמת ואותי במהרה כבשת היה לנו קשר יפה הכל קרה לאט לא מיהרנו לשום מקום הפגישה הראשונה סחפה את השנייה והשלישית והימים שספרתי שתחזור מהבסיס כל יום קיבלתי הודעה שלי אתה מתגעגע שאתה רוצה לראותי אותי ושאתה חולה עליי.. אני זוכרת את היום של הנשיקה אחרי חצי שנה העזת ההיתי בשוק הכי מאושרת בעולם המשכנו להיפגש והיה ממש כיף לאחר זמן שאלתי באומץ מה נסגר? אמרת שכיף לך איתי  אבל אתה לא יודע מה אתה רוצה ושאתה מבולבל מאז אותו יום פשוט נעלמת ממני התרחקת הבנתי שנבהלת ואתה לא רוצה אז בחרתי להתעלם אפילו שהיה קשה כל יום חשבתי מה לעשות אם עליי לשלוח הודעה או לחכות? חיכיתי עד שהיתאשתי עם אחרים יצאתי אבל עלייך תמיד חשבתי,את אותו יום שיצאתי עם מישהו וקלטתי אותך פשוט ברחתי כי פחדתי (אולי שתראה אותנו יחד)וזה היה בתקופה של ההתעלמות שלא ידעתי מה נסגר והיו לי תקוות שאולי תחזור לחיי אמרתי לעצמי שאני כל כך טיפשה!! אולי זה היה גורם לך למשהו לקינאה? כל יום כמעט ההיתי בוכה עד שהגיע היום שבי נזכרת שלחת הודעה שעברת עם האוטו ראית אותי עם חברות ואני לא בקשר ושהתגעגעת  ההיתי בעננים אמרתי לעצמי זה לא אבוד וזה קרה נהיינו חברים ההיתי כל כך מאושרת שסוף סוף זה קרה היום לו חיכיתי כ"כ הרבה זמן אחרי שבכיתי עלייך שנעלמת ואיך לחיי שוב חזרת הפגישות שלנו היו כל כך כיף רעדתי לידך אמרת לי שאתה מטורף עליי קראת לי יפה שלי נתת לי להרגיש מיוחדת פחדתי להיפתח אלייך ואני ממש מצטערת מה אני יעשה שאני ביישנית?? החלטת עליי לוותר ואמרת שהקשר לא הולך שאין בנינו תקשורת וחבל להמשיך,לא היה לי מה להגיד ההיתי בשוק במיוחד מהדרך שלך באייסי? מאוד בוגר התאכזבתי ממך מאוד ישבתי בבית ופשוט בכיתי אז עבר חודש וכן אני מתגעגעת..אני מסתכלת בהודעות ששלחת ולא מאמינה איך לי שיקרת שלך אני חשובה אמרת רק עכשיו אני קולטת איך ההיתי עוד סתם בשבילך ילדונת שיש עם מי להיות שאתה חוזר הביתה אחרי ששאלת אם היה לי מישהו אמרתי שלא אז ענית שאתה רואה אותי ילדה בוגרת אחרי שהבנת שאני לא כזאת פשוט עזבת תבין אני לא כועסת עלייך אולי קצת מאוכזבת אבל בבקשה תפסיק לנסות לתקן טעויות לשלוח לי הודעות של "שנה טובה או סליחה שפגעתי בך ושמרי על עצמך" זה פשוט מיותר אז תחסוך את זה משנינו כי אני יודעת  שלא באמת אכפת לך ואתה עושה את זה מאי נעימות אז אני רוצה שתתדע אני עדיין אוהבת אבל התייאשתי ופה אני עוזבת  אהובי רוצה שתיהיה מאושר גם אם זה יהיה עם מישהי אחרת  לא מצטערת אפילו לרגע על מה שהיה בנינו כי היה טוב וטוב שהיה רק אל תשכח דבר אחד שלך אצלי בלב יש פינה לעד!!!

 

שלך לעד..טל


נוסף: October 21st 2005
מספר: טלוששששש
דירוג:
כניסות: 1647
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אני עדיין אוהבת..ארוך אבל שווה קריאה!!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-07 00:20:27
הדירוג שלי:


תודהההה אתן ממש חמודות תודה גם על העצאות


ועל כל העידוד!!!!!=)


אני עדיין אוהבת..ארוך אבל שווה קריאה!!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-28 07:22:58
הדירוג שלי:


טל..


ממש ריגשת אותי... יש לי דמעות בעיניים.. אני כ"כ מזדהה איתך כי אני עברתי את אותו הדבר רק שאצלי זה הגיע למצב שאני מסרתי לו את בתוליי ובכל זאת הוא המשיך במשחק שלו.. כל תקופה הוא פתאום נזכר בי..


אני חייבת לומר לך שהזמן מרפא את הפצעים.. הנה אני שחשבתי שבחיים אני לא לא יתגבר עליו ושלעד אני יאהב אותו.. את הראשון שלי.. זה עבר.. נכון יש לו פינה בלב.. הוא בן אדם מיוחד אבל הוא לא שווה את הדמעות ...


החיים ממשיכים גם בלעדיו... אין אדם שיעצור את הזמן וזה יעבור לך זה יחלוףף הדמעות עוד ייתייבשו.. את עוד תראי.. ובסוף את תכירי אדם שידע להעריך אותך ואהוב אותך כמו שבאמת מגיע לך..


 


מאחלת לך אושר ושתכירי מקרוב אהבה ענקית בלי גבולות


אני עדיין אוהבת..ארוך אבל שווה קריאה!!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-21 22:09:58
הדירוג שלי:


טלוש!!


אני קוראת את המכתב ויש לי דמעות בעניים...


אני ממש מתרגשת מעוצמת המילים שרשמת..


נטלי רז


אני עדיין אוהבת..ארוך אבל שווה קריאה!!!
אושר לפרסום על ידי לילי-הנסיכה ביום 2005-10-21 20:17:28
הדירוג שלי:


מאמי המכתב כזה יפה מה זה ריגשת אותי..


 


עצה שלי..תילחמי עליו תנסי להיות פחות ביישנית ואל תתני לזה להיגמר תלחמי עד הסוף כי אני חושבת שהסיפור עדיין אל נגמר ואל תקחי כל דבר בשלילה כי יכול להיות שהוא שלח את ההודעות מסיבה אחרת ולא מאי נעימות..


ליל..

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט