אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

זמן לשכוח...

אהבה ראשונה!

חשוך ליבי מעצבות , בעיניי כאב חד , נפשי ללא מנוחה מתרוצצת מבולבלת , נשמתי איבדה את דרכה וכול זה קורה בגלל אדם אחד בלבד אדם שגרם להמון רגשות עצב ואושר יחד.

כמה זיכרונות מרגעים בלתי נשכחים שחרוטים עמוק בתוך ליבי, כול מה שהיה היום הוא זיכרון בלבד זיכרונות עצובים זיכרונות שמחים יחד שמורים בתוכי לעולמים.

אומרים שאהבה ראשונה לעולם לא שוכחים אומרים שבאהבה ראשונה הרגש לעולם לא מת ולפני שהכרתי אותך לא האמנתי מבחנתי זה היה שטויות אך היום אני מבינה כמה נכון כי אני יודעת כול מה שבלב יישאר תמיד דמותך למולי תהיה תמיד כול צעד שהעשה אתה יחד איתי.

בגלל אהבתי אני מרגישה אותך קרוב אך אני לא שוכחת את המציאות והמציאות היא שאתה רחוק ממני כול כך בראשך אין מחשבות עלי בליבך לא מופיע אף רגש כלפיי ואילו אצלי הכול שונה.

המבט שלך כול כך מכאיב לכן החלטתי לשכוח לנסות גם אם קשה אני לא יכולה להישאר לחכות לך כי גם אם אני לפעמים מסרבת להבין בתוך תוכי אני יודעת היטב שאתה לעולם לא תאהב לא תבחין בי.

עכשיו הפצע עוד גדול וכואב , עכשיו הדמעות עוד זולגות , עכשיו הכול חשוך ועצוב מרגישה כיאלו אין מחר אבל כול זה רק עכשיו כי מחר אולי שבוע אולי חודש הכול יעבור ואתה תשכח תישאר בעבר הכואב שלי בעבר שלא ישוב.

כול הרגשות מבולבלים מחפשים את הדרך לשוב למקומם , הלב מנסה להרפא לשוב להיות שלם נפשי את מנוחתה עדין לא מצאה מצפה לה דרך ארוכה ונשמתי עוד ממררת בבכי אך לאט לאט הכול ירגע ישוב להיות לפני שהכרתי אותך ואני יחזור להיות שלמה גופי לא יכאב עוד ליבי ישוב לאהוב בחזרה.

זמן, זמן זה כול מה שאני צריכה זמן להירפא מהאהבה הזו , נקמתי בך תהיה לשכוח אותך...


נוסף: October 25th 2005
מספר: שמיים-כחולים
דירוג:
כניסות: 766
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


זמן לשכוח...
אושר לפרסום על ידי gilimoran ביום 2005-10-25 23:30:31
הדירוג שלי:


אימא זה ממש אליי. כשקראתי את זה חשבתיי כאילו זו אני. אני מבינה אותך וגם אני סגרה בתאום שנראה לי שאין לו יציאה.
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים