אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


זה רק בשבילך....נשמה שלי !!!

כן.....נשמה שלי....המכתב הזה לך...רק לך...הגיע הזמן לספר לך מה אני מרגישה....כמה אני חושבת עליך....כמה אני אוהבת....

למה ?למה זה קרה לנו??? דווקא לנו???איך הינו יחד???איך הכל כל כך התאים ביננו?!איך התחלת משפט ואני המשכתי אותו...אז....למה זה קרה לנו ?????

כשאני נזכרת בך...כואב לי כל הגוף להזכר....בימים שלנו...ברגעים הקסומים שלנו....בחיבוק שלך....איזה חיבוק היה לך.....!!!כמה אני מתגעגעת....אם רק היית יודע....כמה.....לו רק הית יודע...."איך עפות המחשבות למקום שבו הכרנו"......מתגעגעת....לשיחות שלנו דברנו שעות הרגשנו שהזמן עומד מלכת כמו נעצר הזמן. אז....למה זה קרה???דווקא לנו???רציתי שתדע....שכל יום אני חושבת עליך..כל דקה דמותך איתי . כן...כן...אולי לא תאמין כי חלפו להם שנתיים, זמן לא עושה את שלו שנתיים....ועדיין נשאר לי ממך המון המון.....המבט שלך..החיוך שלך..הקול שלך..המילים שלך..הנשמה שלך..שאני כל כך אוהבת.

עצוב.....מאוד עצוב שהגענו למצב הזה,למה זה קרה לנו??? דווקא לנו???שנתיים כבר לא מתראים,לא מדברים,אבל....יש משהו....ש....אני מרגישה את זה...מרגישה שרע לך...מרגישה שכואב לך...מרגישה ששמח לך...כשטוב לך....מרגישה הכל.

הרגעים,הימים,החודשים נתנו לי להרגיש שהיתי אפיזודה חולפת בחייך...ואתה בשבילי הית הכל...היתי אוזן קשבת...היתי כתף להשען עליה...ויכולתי לתת לך את כל....ואתה יודע זאת....אז למה זה קרה לנו..???גם אם יעברו שנים,אתחתן אקים משפחה,אותךךךך לעולם לא אשכח,תמיד תשאר לך הפינה שרק שלך!!! ותמיד אהיה בשבילך אם רק תבקש....ואתה יודע זאת. 

חבר משותף שלנו סיפר לי שיש מישהי חדשה בחייך,אני רוצה לומר לה מספר דברים,וזה בשבילה:אנא ממך,האירי אליו פנים בבוקר,הניחי מידי פעם יד בטוחה ומעודדת על כתפו,תני לו לחוש שכל הצלחה קטנה שלו היא צעד ענק...העניקי לו את התיקווה והחזירי את החיוך על פניו,יש לך  אדם מקסים,דעי לשמור עליו כעל בבת עיניך.

ולך...לך....אתה איתי בכל שניה מחיי ערה ,ישנה,דואבת,צוחקת דמותך מלווה אותי בכל רגע ורגע בתוך נשמתי!

                                           שלך.....תמיד!!!


נוסף: December 4th 2005
מספר: לא_שוכחת_
דירוג:
כניסות: 1165
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר