אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

המישפחה שאיבדה את הכיון ביגלל אהבה ללא תכלית.

מה שאני רוצה לספר לכם במיכתב הזה בעיקר, את הכאב של אבי  ביגלל האהבה של אחותי.

אתם בטח שואלים מה הקשר של אבי לאהבה של אחותי..

אז ככה אחותי הייתה בת 16 ומי שאהבה היה בן 45 [גרוש בגיל של אבי היא היתאבה בו ככה אמרה שאבי גילה עם מי היא יוצאת למרות שהיתי קטנה יסתכלתי על הכול מהצד... שהיסתכלתי על הכול מהצד ראיתי את אבי נישבר  ולמה הוא נישבר כי הוא תמיד שאל את עצמו מה הוא כבר יכול להעניק לה מישפחה ילדים שהוא היה בן 55 היא תהיה בת 27  אני לא יודעת איך היא היתאהבה בו אבל מה שאני יודעת שהוא קנה אותה בכסף ובמילים יפות 3 שנים של כעס כאב ואכזבה לכול  היה במישפחה ..,היא החליטה ליברוח מהבית שאבי גילה על כך אבי לא היה מוכן לזה  כמו כל אבא דואג  לכן היא עזבה והחליטה לגור איתו  במשך שנה שלמה אבי מיתרוצץ מפה לשם ולא מגיע לשום תשובה מה שאני ראיתי שאחותי השאירה את אמי בוכה ואת אבי דואג וחולה... במשך שנה אבי  ואחי הולכים לבתי מישפט ולכל מקום אפשרי כדי לימנוע זאת. אך ללא תשובה והבנה אבי חזר הביתה מהעבודה בכל יום ויום...

"קבלתי יחס שונה מכול האחרים בבית כי אחרי שאחותי עזבה אבי לא רוצה שגם אני יפול כמוה יעזוב את הלימודים יעזוב הכול וילך לו .. פשוט יעלם הוא פינק אותי כמה שיכל ופחדד עלי יותר מכול אבל הבנתי אותו ואני עד היום מבינה אותו  "

  אבי וכול המישפחה מאבדים כיון   למה אתם שואלים כי המישפחה לא כמו שהיתה פעם בערב שישי חסר מישהו בשולחן היה בעיקר חסר לי כי לי  לא הייתה אחות באמת לא הייתה לי אחות שתיעץ לי שתקשיב לי  וזה כואב  בכל פעם שאני הולכת לחברה אני רואה את אחותה מדברת איתה  ושאנחנו יוצאות  היא מציעה לה מה לילבוש ונותנת לה כמה עצות לדרך.. לי לא היה את זה ... יש לי אח שהוא מאוד קשור לאחותי  יותר נכון  בעייתי כמוהה אחי לא הבין את אבי וגם הלך בדרך רעה  הוא גם עזב את הלימודים  הוא לא עובד לא עוזר שום דבר רק לצאת ולעשות בעיות   תחשבו מזה אבי מפרנס מישפחה שלמה של 6 נפשות בלי שאף אחד יזיז אצבע כל היום הוא עובד ושהוא בא הבית לנוח מתחילים הצרותת עם אחי עם אחותי וזה ממש לא קל..

אחרי 3 שנים אחותי חזרה לבית בלי לבקש סליחה ובלי שום דבר למה כי הוא הכניס אותה לצרות הבנאדם הזה עבריין. אבל מה ..... היא לא ויתרה עליו  היא שיקרה את אבי שהיא כבר לא איתו אבי  הבין שיש תקווה ונתן לה לבוא לבית אחרי חצי שנה היתגלה לו שהם חזרו אז מה הוא יעשה יסלק אותה את זה הוא לא יעשה אז היא חיה בבית  אבל אני ממש לא מרגישה שהיא אחותי היא מנסה להפיל אותי בכל פעם לסכסך ביני לבין אבי למה אתם שואלים !!? ביגלל שהיא לא היתבגרה רק עכשיו היא מיתבגרת היא בתוכה ילדה קטנה ואני מבינה אותה כי לא היהאיבדה את הזכות להיתבגר ולכן משהוא אומר לי שהיא קצת מקנא לי כי אולי לי לא הייתה אחות באמת אבל לאחותי לא היה אבא  באמת.

וזה יותר כואב ..

ולכן קארין חברתי  הכי טובה שיש בעולם הזה את כמו אחות שאף פעם לא הייתה לי כיא ת יודעת את הסיפור שלי .. אוהתב אותך לנצח.!!

 

אנשים זה עוד כלום ממה שהיה באמת רק מי שכאב יודע מה זה באמת..

תגיבו אוהבת אותכם מורן..


נוסף: April 20th 2006
מספר: מורן כהן
דירוג:
כניסות: 598
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


המישפחה שאיבדה את הכיון ביגלל אהבה ללא תכלית.
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-23 19:22:08
הדירוג שלי:


אווויי כמהה שאאניי מביננהההההההה אותךךךךךך


גםם ליי הייתה אחותת שנפטרהה לפניי שנתיים...ואניי עדיין לא מצליחחה לעכלל אתזה..אתת אוליי חושבתת עכשיוו שאףף אחדד לא יכולל להביןן אותךך וזהה אבלל תאמיניי ליי שאניי מביננה אותךך...כי גםם לי זהה כואבב, שאני לא יכווללה לעשוותת כלוםם...שאניי לא יכוללה יותר לראותת אותה, לשמוע אותה, להרגיש אותהה..


והיאא כל כךך חזרהה ליי...אניי כל כךך מתגעגעת אלייה...


תאמיניי ליי שהדבר הכיי נכווןן לעשוות עכשיוו זהה להיותת חזקהה בשבילל כל המשפחהה שלך...ולאא לתת לזה להשפיעע עלייךך יותרר מדיי...כי מה שהיאא עושהה זה החלטות שלה, ואף אחד לא יכוול לעצורר אותהה...


אוהבת ומקווה שהכלל יסתדרר שצורההה הכיי חייוביית שיכוללה להיותת


:]


המישפחה שאיבדה את הכיון ביגלל אהבה ללא תכלית.
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-22 16:15:21
הדירוג שלי:מורן שלי את החיים שלי המכתב כול כך ריגש אותי שתדעי אני פה בשבילך לה יות לך דמות אחות שאוהבת ותומכת גם אם לפעמים אנחנו מתווכחות אין אנחנו לא יכולות להסתכל אחת לשניה בעינים ולהראות כעס אנחנו משדרות אחת לשניה רק אהבה שתדעי את החיים שלי ואת לא חברה את אחות ומה שיכול לשנות את זה זה רק תעודת זהות ודם..!תביני נשמה שהכאב הזה יחלוף מתישיו זה רק תקופה תביני תמשפט הכאב הוא זמני הגאווה היא ניצחית..!! אוהבת אותך ותמיד פה בשבילך יפה שלי ורק שתדעי שאת כותבת יפה.. :-) כפרה עליךך את החייםם שלי אחות יפה שלי עיינים שלי אור שלי!! בע"ה הכול יסתדר לך ויהיה לך רק טוב בנתיים תסתכלי רק על הטוב ולא על הרע ורק ככה יחלוף הרע..!

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים