אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


האמת בשבילי ...

 

 

אני כבר הייתי פה פעם אחת .. כתבתי מה שאני מרגישה לגבי מישהו ..

המכתב שכתבתי היה "אני תמיד יאהב אותך" .. קצת דרמטי אבל .. זה מה שהרגשתי .. לא שזה נעלם ... אבל זה כבר יותר כאב מאשר אהבה .. אבל אני לא פה בשביל לדבר על זה ... אני מודה למקימי האתר הזה כי הם נותנים כוח לאלה שאין להם אל מי להתפרקק .. יש לי חברות כן ? יש לי חברות טובות שהן יודעות כמעט הכל עלי .. אבל זאת אני שלא אוהבת להתפרק בגלל שאני פוחדת שהם ירתעו ממה שאני מרגישה / חושבת / עושה ...

אני חושבת שכולנו הדרדרנו לרמה נחותה .. כולנו .. אנחנו שכחנו למה אנחנו כאן את האמת .. אנחנו יותר טובים מכל זה ... מכל הדקקירות האלה במועדונים . מכל המלחמות האלהה... מכל החברים שעוזבים אותנו .. ואני לא מתכוונת ללה שעוזבים אותנו לשמיים .. אלה שעוזבים אותנו לתמיד .. לעיר אחרת .. חבר הכי טוב שפתאום עזב .. חברה הכי טובה שמצאה לה חברה חדשה .. כל זה .. כל זה לא בשליטתנו .. יש כאלה שחושבים שדיבורים לא יועילו בכלום .. אבל אני לא מוכנה לעשות כלום במכות או במשו אחר לעולם .. ררק בדיבורים .. זאת הדרך שלי .. כי לדעתי ? זאת גם הדרך הנכונה .. אנחנו לא צריכים ללכת בדרך כזאת של .. אם אחד אוהב מישהי והיא לא אז אנחנו צריכים לדפדף .. ממש ממש לאא .. על אהבה לא מוותרים תלמדו את זהה ... בבבבבבקקקשששהההה !! כי אני וויתרתי על אהבה אחת .. וזו הייתה הטעות הכי גדולה בחיים שלי .. הוא היה כל כךךך חשוב לי .. 4 וחצי שנים אהבתי אותו .. ואז גיליתי בכלל שיש לו חברה .. וכשאמרו לי שהוא אוהב אותה יותר מהכל ? וויתרתי עליו .. אז אהבתי אותו במשך עוד שנתיים .. ואז הרמתי ידיים .. אני יודעת שהוא תמיד יישאר לי בלב .. אבל הוא לא יהיה שלי זה מה שבטוח .. אני לא רוצה לחזור לענייני אהבה כי זה יותר מדי כואב .. אבל באמתת .. הכל נהיה כל כךך עצוב וכואבב .. חברים הכי טובים רבים בגלל ילדה .. חברות טובות רבות בגלל שטויותת .. וזה יותר מדי כואב לי אישית ... בתכלס לא משחקת אתה או משו ..

פשם שאלו אותי אם אני רוצה לתקן את העולם ואמרתי שכן .. אמרו לי שאני לא יכולה .. ולא הקשבתי ... לא רציתי להקשיב... אמרתי אני יכוללהה לתקן את העולם .. ואם לא אני תמיד יכולה לנסות נכון ?

אז אם מישהו צריך עזרה בכל דדבר רשמו אלמוניים רק תגידו תבעיות שלכם פה בתגובה או משו .. וקשה אני רוצה לעזור יותר מהכלל .. אני תמיד פה בשביל כולכםם ..

-עדי-


נוסף: August 19th 2006
מספר: עדי ..
דירוג:
כניסות: 867
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


האמת בשבילי ...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-09-01 19:26:41
הדירוג שלי:


טולי יקרה :]


אני מבינה את הבעיה שלך .. ולדעתי את צריכה לספר לו .. תגידי לו .. זה הדדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות .. כי הדבר הכי קשה זה לחיות בסקרנות .. הוא רוצה משו , הוא לא רוצה .. תלכי אחרי הלב שלך .. זה הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות עכשיו את לא חושבת ?


אני מקווה שתצליחי במשימה ;] .. ושהתגובה שלו תשמח אותך ..


-עדי-


האמת בשבילי ...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-08-21 00:27:30
הדירוג שלי:


וואי את מזה צודקת...אין משו שיכול לעזור יותר מלדבר עם מישו להגיד לו  את האמת בעיניים את האמת שלך!!!...אבל זה קשה!!!


למשל אני התאהבתי וזה נפלא והכל...אבל בלתי אפשרי...כאילו הוא גדול ממני ב-7 וחצי שנים...ואני כולה בת 15...וזה מבאס ואני אפעם לא אמרתי לו שאני אוהבת אתו ואני מתה והוא ממש לא יודע ואני מתה להגיד לו את זה אבל לא יכולה מפחדת מהתגובה שלו...ואני יודעת שלפני שאני אהבתי אותו אז הוא אמר לי שהוא אוהב אותי ואני אמרתי לו שאני גם אוהבת אותו אבל בתור ידיד ושזה לא ילך בגלל הגיל ומאז הוא התנהג מוזר...כאילו "עבר" לו האהבה אלי (לא שהוא דיבר בצורה מגעילה או משו פשוט הוא דיבר אלי כאל עוד ידידה שלו)...ואחרי המריבה שהייתה לנו אז אני כבר קצת יותר בטוחה בזה שהוא לא אוהב אות לא שהוא קילל או לא ביקש סליחה זה פשוט תחושה כזאת...וזה משגעעע אותי...כאילו אני כבר לא יודעת אם באמת הוא לא אוהב אותי או שהוא מנסה לשכוח אותי...מה אני עושה??? להגיד לו...לא להגיד...מה לעשות?? (חחח נישמע נואש...אבל אני באמת לא רוצה לאבד את זה אם זה באמת שם)


אז אם למישו יש איזה עצה טובה...אני מזה ישמח לשמוע


טולי :)

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר