אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

ל

הייי "חברה"..רוצה להגיד לך בהצלחה..!! ואם את שואלת למה אני כותבת בשחור זה כי  אני מתעבלת על חברות שהייתה שנים ובסוף יצא שהיא לא שווה כלום..!!ופשוט החלטתי לקבור אותך..!!

תגידי כל הזמן אמרת שיש דבר כזה חברה וכל הזמן ניסית לגרום אותי לשכנע שכן יש...וכששוכנתי הלכת איתו?! אני לא רוצה להגיד שמות אבל הזדיינת עם אהובי?!?!?!?!?!?!?!?! איך יכולת? אני לא מבינה אותך..אמרת שכנות לפני הכל אמרת שבחיים לא תיהי מסוגלת לעשות כזה דבר לחברה ושאם מישהי עושה דבר כזה היא פשוט לא חברה וסתם זונה וכאלה..אז איך את קוראת לעצמך עכשיו?!?! מענייןן...מאודד...אבל בעצם לא צריך אני כבר הבנתי מי את וגם אחרים..לא סתם מסתכלים עלייך בעיניים כאלו..תתפלי אני זו ששבחיים לא הוצאתי עלייך מילה רעה (עכשיו אני כן הצלחתי לדבר על מישהי ואני זו שסיפרתי לכולם ששכבת עם חבר שלי כי זה מראה עד כמה שאת לא מעריכה את עצמך בכלל..!!), אני זו שהייתי נאמנה , אני זו ששמרתי את הכל בתוכי, ואין הייתי גדולה ..!! נאמנה, כנה, עזרתי, שמרתי ,הכל..כאילו את  אחותי ככה אהבתי אותךך..!! אבל לא את זו שהבטיחה את כל הדברים האלו ולאקיימה ...כלום בעצם..!!

שיקרת, בגדת, פגעת...את חושבת עדיין שאת חברה?! איך יכולת לקרוא לעצמך ככה בכלל..!??! תאמת עכשיו כשני כבר בלי עצבים תגידי מי את?! בלעדיי?! מי?!?! אחת שלא מכבדים אותה?! ולא אוהבים אותה?! (כי רק בזכותי נהיית מישהי כי אני זו שעיצבתי אותך והכנסתי אותך לחיים) וכבוד?! חחח (זה בכלל מי אם לא אני ששמרתי לך על הכבוד ולא נתתי לאף אחד לפתוח עלייך מילה רעה למרות שהיה לכולם סיבה) יפה?! (תודות לעצות שלי ולאיפור שאיפרתי אותך)..בגדים?! חחחח (כן אחרי שזרקתי לך חצי ארון ואחרי זה קניתי לך מה שהולך ברור שנראת 10) חבר?! (זה שעכשיו לא סובל אותךך ..ועכשיו הוא ידיד טוב שליי..ורק בזכותו התחזקתי..) אוייש כמה מצער באמת שאני מרחמת עלייך...כי אז עשיתי את כל זה כי האמנתי בךך ואהבתי אותך וזה בא מהלב אבל עכשיו כשהורדת את המסיכה ..אני אומרת אפילו חצי מזה לא מגיע לך...ואת יודעת רק בגלל שאנשים קוראים פה את זה אני לא יספר מה עוד את ומה היה לך שבזכותי את קיימת איכשהו...והכי הכי אני לא אשכח כשהצלתי את החיים שלך לעולם לא!! תזכרי בובה ותראי עד כמה שחברה הייתה באמת חברה אולי תלמדי משהו..!!

אני מבקשת ממך שלא תכתבי לי הודעות ולא תתקשרי ולא תתקרבי אליי כי את מכירה את החייה שיכולה להיות בי וחבל שאחרי שהצלתי תחיים שלך ..אני גם אקח לך..!!!  ממני לנושש!!!!!

 


נוסף: March 18th 2007
מספר: לנוש
דירוג:
כניסות: 1183
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


ל
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-22 21:51:58
הדירוג שלי:


לנה מאמי הגבתי לך גם במכתב שפירסמת על הבגידה.


וכן אני שוב פעם חוזרת על עצמי ואומרת שאין חברות היום! ברגע הכי לא צפוי הן מפנות לך את הגב, תלמדי לסמוך רק על עצמך תאמיני לי זה הכי טוב. גם לי היו מקרים עם חברות שהבנתי שאין על מי לסמוך כי כולן בסוף יוצאות מניאקיות. היא יצאה הכי כלבה שיכולה להיות, את זאת שעזרת לה והפכת אותה למי שהיא היום ובמקום שתודה לך על זה היא תוקעת לך סכין בגב אבל שטויות אל תדאגי יש אלוהים בשמיים והיא תשלם על זה. אויי איך שהיא תשלם,היא תצטער על הרגע הזה שהיא בגדה בך, הגלגל מסתובב.


נשמה שלייי תהיי חזקה הכל יסתדר בסוף אל תתני לזה לשבור אותך כי אלוהים מציב בפנינו רק בעיות שאפשר להתמודד איתם,ללמוד מהם ולעבור אותם!


בקשר לחבר תראי את התגובה שרשמתי לך שם (את תשימי לב כשתראי שרשמתי שאם את צריכה תגיבי ואני יביא לך את האיסי שלי)


יהיה טוב בע"הה =)


 

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים