אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


שום דבר לא יפריד אותנו לעולם ...

אתה , אתה זה הבנאדם שכל חיי חיפשתי , אין לך ולאף בן אדם בעולם מושג עד כמה אני אוהבת אותך ומהי גודל הנתנינה שיש לי כלפייך , כל כך עצוב , מפחיד, וחשוך לי לראות אותך מבין חומות הכלא ולחשוב שאתה היפה בגברים נימצא שם , אחרי חומות עם עיניים כחולות מבט תמים בעיניים ופנים של מלאך, שאני בטוחה שהקדוש ברוך הוא שלח לי אותו , עם כל הסבל והיסורים שההורים מפרידים שלא נותנים לאהבה הזו מקום שלא רואים מי אתה באמת רואים רק את הבגדים של השב"ס ואת השם : אסיר . נימאס לי כבר לברוח מהבית שאתה בחופשות נימאס לי להסתתר לשקר לכולם להיות שקרנית אבל אין בי ברירה אחרת אלא לחכות , לחכות לרגע שההורים יבינו שאין הם לא יכולים לעשות כלום שהם יבינו שכמה שהם ידברו כמה שיצעקו כמה שיסגרו את השיחות , שיוציאו אותי מהבית שלך אני תמיד יהיה שם איתך , לצידך אהבת חיי , כי לצידך יש בי את השקט יש בי את הרוגע יש בי את הרעידות , כשאני לצידך אין בי פחד אני מרגישה מוגנת אני מרגישה שאני שלך ואתה שלי לעולמי עולמים , אני לא מתכוונת לוותר עלייך אני כל כך אוהבת אותך אני מפחדת שאתה שם אני רועדת כולי מהמחשבה שאתה נימצא במקום הקר הזה ,אבל אני לא יכולה בלי האהבה שלך בלי המילים שלך בלי השיחות נפש שלך שאתה מקנה לי , למה הוריי פוסלים אותך? כי אתה אסיר ? כי אתה עברת על החוק? מליוני אנשים במדינה הזו עוברים על החוק אפילו חברי כנסת , כל בן אדם אם נידע מי הוא ומה הוא נידע שיש בו עבריינות אין בן אדם שלא חטא , לטעות זה אנושי וזהדבר לגיטמי הרי אנו בני אדם אנו לא רובוטים , כל כך כואב לי שמשפחתך מקבלים אותי ואוהבים אותי כל כך ואתה? לא רוצים לדבר איתך רוצים רק שתעזוב אותי  , אך אני לא אתן לזה יד  , אתה שלי אני ילחם על הרוגע שלי על השלווה שלי הרי מה הם כבר הקנו לי בחיים האלה? רק רוע , רק חוסר תשומת לב , רק עצב וכאב , ואתה שאני איתך כל זה נשכח מימני  , אין לך מושג עד כמה כול יום באים ומדברים איתי עלייך ואומרים כמה שאתה לא בשבילי כמה שאני עוד ילדה כמה שאני תמימה כמה שהעתיד שלי איתך לא יהיה עתיד אבל אני בטוחה בך אני בוטחת בך שיום יבוא ושתשחרר בעזרת ה' נראה לכולם שאין גבול לאהבה הזו שלנו שאנו נרים את עצמנו ביחד ונתעלה על עצמנו יחדיו ואם לא בדיבור יפה , אז בדרך הקלה שאני כבר רגילה אלייה שזה לברוח מהבית , לנתק את הטלפון ולהיות בין זרועתייך החמות ולנשק את שפתייך הרכות , להרגיש את השלווה , את הרוגע את החום והאהבה .אני תמיד אשאר איתך אני לא אוותר עליך אם זה לשלם בזה שאני אפסיד את משפחתי הריי מעולם הם לא היו משפחה ובחיים לא דאגו כמו שאתה דואג , כל כך טוב לי שאתה מעיר אותי לבית ספר בבוקר אם נשיקות ואם המילים הרכות שלך , כל כך טוב לי שאתה נותן לי עצות בתור אחד שעבר הרבה בחיים שלו כל כך טוב לי איתך אני לא יכולה בלעדייך הלוואי ותשתחרר ונשלים את הזמנים האלה , אני לנצח ישאר הילדה שלך אתה האושר אתה כל עולמי אתה לי קרן שמש בנישמתי , תשמור על עצמך ותסתכל על התמונה שלי בכל לילה כמו שאני על שלך ותזכור שאני איתך לעד לא משנה מה יהיה המחיר של זה כי לאהבה אין גבול שאוהבים נלחמים .


נוסף: March 24th 2007
מספר: מורן :-)
דירוג:
כניסות: 1697
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


שום דבר לא יפריד אותנו לעולם ...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-15 21:20:12
הדירוג שלי:


בזמן שאני קוראת לך את המכתב זולגות לי הדמעות על הלחי.. אני ואת באותו הסירה שלא ניתן לה לטבוע.. אני כל כך מבינה אותך, המילים שלך זה פשוט אני.. הלוואי שההורים, המשפחה היו נכנסים לנו ללב ומבינים באמת מה קורה שם.. אבל יש אלוהים בשמיים והזמן יעשה את שלו, תלחמי ותמיד אבל תמיד תלכי עם הראש מורם! ! ! לחבר שלי יש עוד 11 חודש לשבת.. ואני מתפללת שהזמן יעבור מהר.. שיהיה לך בהצלחה, מחזיקה לך ידיים ואל תתייאשי :-)


אם תצטרכי עזרה, עצה או כל דבר שלא יעלה על הדעת..


224765823


שום דבר לא יפריד אותנו לעולם ...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-27 23:55:18
הדירוג שלי:


מורן..


את לא מבינה איזה מילים איזה מיכתב..


גם חבר שלי נימצא בכלא ואני באותו מצב דומה לשלך רק שההורים שלי לא יודעים שהוא נימצא שם והוא מישתחרר עוד שבוע וחצי..


מאמי אם את צריכה עצה או משהו ממני


כנסי לאיסי


267142238


שום דבר לא יפריד אותנו לעולם ...
אושר לפרסום על ידי נוני_נאני ביום 2007-03-27 21:55:50
הדירוג שלי:


יווו זה כ"כ עצובבב...!!!! :[[[


תלחמי על האהבה הזאת! אם את חושבת ובטוחה שהוא שווה את כל המאמצים אז תלחמי! אבל מותק.. אל תשכחי שמשפחה זה מעל הכל. גמני עברתי תקופות קשות בחיים שלי.. הם לא קיבלו את החבר שלי ונלחמתי המון ברחתי צרחתי איימתי.. עשיתי כל דבר אפשר... עד שהחלטתי לדבר איתך ולהסביר להם. הם הבינו בסופו של דבר ושיחררו.. בדיעבד הם צדקו... הוא לא היה בשבילי...!!!!


אני מקווה שהבחור הזה כן בשבילך ודברי עם המשפחה תסבירי להם  כי אחרי הכל הם רוצים רק בטובתך!!! ואם את בורחת מהבית והוא לא מעיר לך על זה אז צריכה להבהב לך נורה אדומה בקשר אליו! כי איזה מן גבר יירצה שהחברה שלו תברח מהבית?!?! איזה!??!


בקיצרו אני ממש מקווה שהכל יסתדר!! ובעיקר על הצד הטוב ביותתר


אפשר לדעת בכלל למה הוא בכלא?!


אם רוצה כנסי אליי לאייסי


347397892


שום דבר לא יפריד אותנו לעולם ...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-26 11:29:50
הדירוג שלי:


מורןן מאמייי אני בהלםםם מכתב מדהיםם! הוא נגע לליבי!


אנחנו בדיוק באותו המצבבבבבב בדיוק בדיוק בדיוק אותו הדבר אני עוד בשוקקק


תכנסיי אליי לאיסיקיו נוכל לעזור ולייעץ אחת לשנייה כי זה בדיוק אותו מקרה ההורים שלי לא מקבלים אותו מאותה הסיבה....


בדרך כלל אני לא רושמת את האיסיקיו שלי פה אבל אני מקווה שתיכנסיי אני מחכהה 295624236

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר