אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


קצת ארוך,אבל כואב ועצוב.. כנסו

אתה בטח תראה את זה רק כשתחזור מחבר שלך.. כי לא רציתי להגיד לך לפני בשביל לא להרוס לך את הערב אבל אני מרגישה שאני חייבת להגיד לך מה עובר עלי ובטלפון זה לא יקרה כי אתה תנתק ופנים מול פנים אתה תצרח ותשתיק אותי..
תראה אני לא יודעת מה עובר עליך בזמן האחרון.. אבל אנחנו בקושי בקושי נפגשים, עד שאני לא מתחננת אליך להיפגש אז זה פשוט לא קורה.. נוצרה לך מין חבורה חדשה של חברים ואתה פשוט כ-ל היום איתם.. כל הזדמנות שהם נפגשים אתה איתם כל ערב אתה איתם.. אני מרגישה בצד.. אני מרגישה שתפסו את המקום שלי.. פעם זה היה תמיד החברה שלך עכשיו זה קודם החברים.. זה פוגע  זה פוגע להרגיש שחבר שלך לא רוצה בחברתך.. כל יום אני נשבעת לעצמי  את לא מציעה לו להיפגש בואי נראה מתי הוא יציע ואז מגיע הלילה ואתה לא מציע ושוב אנחנו לא נפגשים ודיי.. אתה חבר שלי אני רוצה לראות אותך לא רק להתכתב איתך מעבר למחשב מזה אהבה אפלטונית?!?! למה זה כל העולם לפני.. למה כשאני רוצה להיפגש אז יש לך את כל הסיבות למה אתה לא יכולאבל ברגע שחברים שלך מתקשרים אז אתה יכול ללכת.. אם יש כדורגל אז אתה יכול ללכת..
אני כותבת לך את זה לא בקטע של לריב איתך ולא כלום אלא אני באמת רוצה שתקרא אתזה עם עצמך ותבין משו .. אני עדיין נמצאת כאן אני עדיין חברה שלך.. ואני לא מרגישה ככה.. מילא אתה כבר לא מחמיא לי ומפרגן כמו פעם כי אמרת שהריבים עושים את שלהם ואין לך חשק לפרגן.. אבל גם אין לך חשק לראות אותי בכלל?? מה אני אוייבת שלך? שכחת את כל הלילות הכייפים שעברנו ביחד.. שכחת את הצחוקים שאנחנו עושים שאנחנו ביחד.. רק בחמישי בערב עוד ישנת אצלי והיה כל כך כיף

כל החברות שלי מספרות על איפה הם היו עם חבר שלהם ועל זה שהם נפגשות איתו היום ונפגשות מחר ונפגשות בשבועות ופה ושם ומה הוא עשה להם ומה הם עשו לו.. ואני אומרת לעצמיוואי כאילו יש לי בידיים את הילד שאני הכי אוהבת בעולם שהוא טוען שגם הוא אומר אותי ואני רואה אותו בלחץ פעם בשבוע כי בשאר הימים.. יש פרו.. .. יש מסיבות.. יש כדורגל.. יש חברים וכד'.. תנסה שנייה לצאת מהבועה של אני הצודק ומהחומה המגינה ובאמת להסתכל על עצמך מהצד ולראות האם זה נראה לך נורמלי שאתה כל כך הרבה זמן איתם אתה בקושי איתי.. הם אפילו לא יודעים מי אני אתה מסתובב עם אנשים שאני לא מכירה.. .. אני הבת זוג שלך אתה אמור להתגאות בי אתה אפילו לא הכרת לי את החברים הכי טובים שלך. אני רק שומעת עליהם אין לי מושג מי הם בכלל.. למה אני צריכה בכלל להגיע למצב שיום אחרי יום אני מבקשת שניפגש וכל פעם תירוץ אחר.. והנה היום אמרת שאני לא יבוא אליך כי אתה עייף.. אז בסוף אתה הולך לחבר שלך.. למה כי כולם אצלו ?? אז יותר נוח לך המסגרת של חברים כדורגל ומסיבות כל היום תגיד לי.. אם לא מתאים לך חברה על הראש למרות שיש את כל הקטעים שרק איתי אתה יכול לעשות ואני לא מדברת על רק קטעים מייניים אלא על הצחוקים שלנו על הכייף שלנו על השיחות שלנו על דברים שעם חברים שלך אתה לא יכול לעשות.. אבל אם החלטת לוותר על כל זה ולהשאיר את כל מה שעברנו בגדר זיכרון בלבד אז תגיד לי..

אבל אני מרגישה רע.. מרגישה רע שאני אומרת לחבר שלי שאני מתגעגעת אליו והוא לא מגיב.. שאני אוהבת אותו והתגובה שלו זה " ביי" שאני רוצה לראות אותו והתגובה שלו זה " אין לי כוח לבוא אליך" שבא לי לצאת ואני מרגישה רע כי רבתי עם אמא והתגובה שלו זה" יש מסיבה מצטער" שיש לדודה שליאזכרה של 30 והתגובה שלו זה " יש כדורגל אני לא בא" ורק אחרי שהתחננתי אליך באת וגם אז בעצבים..
נכון אני לא הבן אדם הכי מושלם בעולם ואני אפילו רחוקה מלהיות מושלמת נכון יש לי הרבה קטעים שאני לא בסדר בהם.. אבל אני לא חושבת שמגיע לי יחס כזה.. אני לא חושבת שכשאתה עצבני הכל צריך ליפול עלי.. ואתה תנתק לי את הטלפון ותדבר אליי מסריח ותגיד לי " מה את רוצה כבר אוף תני לי שקט" או שתגיד לי " דיי כבר נמאסת עלי את חופרת" או " לא בא לי לדבר איתך ביי" ותנתק.. בבקשה מאמי תדממיין את זה הפוך.. תדמיין אותי אומרת לך פעם אחת את מה שאמרת לי.. ותגיד לי איך היית מגיב.. תדמיין אותי פעם אחת מנתקת לך את הטלפון בפנים או צועקת עליך שתצא לי מהוריד ותראה איך תגיב..!!
מאמי אני חברה שלך!! אני הבן אדם שאוהב אותך הכי הרבה בעולם אחרי אמא שלך ואבא שלך!!! אני הילדה שתמכה בך ועזרהלך והייתה לצידך מתי שרק היית צריך.. אני הילדה שצחקה איתך ובכתה איתך ושכבה איתך אפילו, אני זאת שישנה איתך לילות על גבי לילות.. אני החברה הראשונה שלך, אני בעיקר האהבה הראשונה שלך!! נכון היו לנו הרבה משברים והרבה מכשולים בדרך אבל זה דברים שתיכננו שנשפר והם כבר בדרך הנכונה.. מבחינתי לפחות.. אז למה לדבר אליי ככה.. למה אתה גורם לי אחרי כל שיחה איתך להרגיש מושפלת ולהגיד לעצמי " יופי סמרטוט שכמותך שוב נתת שידברו אליך כמו לזבל" למה אני צריכה להרגיש ככה? זאת אני מאמי.. אני הילדה שאתה אוהב עד סוף העולם ככה אמרת.. או שלפחות אהבת ככה..

באמת שאני לא רבה איתך ואני לא מתכוונת לריב אני יקום מחר בבוקר וידבר איתך כרגיל.. אבל אני מקווה שתקרא את זה אפילו שוב פעם עכשיו בראש פתוח ולא בהתגוננת כי אני לא באה אליך בתלונות על כמה אתה לא בסדר ואני מושלמת ממש לא אני יודעת שאני לא בסדר בהרבה מאוד דברים.. אני רק רוצה שתראה שזה מה שאני מרגישה וזה מה שעובר עלי תקרא את זה ותביןשאולי משו לא בסדר... אולי.. אני מקווה שאני יקום בבוקר ויראה כאן הודעה ממך שתגרום לי להתעורר בחיוך שאולי סוף סוף תבין שגם אני נמצאת כאן גם אני חברה שלך וגם אני חלק ממעגל החבירם שלך שהולך ומתרחב מיום ליום וככל שהוא מתרחב ככה אני מתרחקת מהמעגל הזה וככה אני הופכת להיות יותר ויותר בצד ..זה פוגע בי.. פוגע בי שדווקא אני שאמורה להיות המרכז עבורך וכל השאר מסביב מסתכלת מפינה בצד על החברים שלך וההנאות שלך איך הם תפסו לי את המקום ואיך הם עכשיו המרכז עבורך..!
הלכתי לישון, לבד.. לילה/בוקר טוב שיהיה לך מאמי.. אוהבת אותך.. המון.. ותמיד..


נוסף: May 21st 2007
מספר: lo lol
דירוג:
כניסות: 1079
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


קצת ארוך,אבל כואב ועצוב.. כנסו
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-25 02:03:39
הדירוג שלי:


מזה או אולי להפרד ממנו?!?!!! מצחיקה


זה אפילו לא שאלה..!!! הוא מתנהג אליך מסריח כמו אל זבל ואת איתו..? כמו סמרטוט שלו??? אם תמשיכי בקצב הזה אתם תפרדו תוך פחות מחצי שנה,מילה שלי..!!!!!


רק אם תתייחסי אליו רע הוא ילמד להעריך אותך...


הוא יודע שאת תהיי שם בשבילו למרות הניתוקים שלו,למרות ההעלבות שלו....ברגע שהוא יראה וואלה איבדתי אותה! הוא יבין מה הוא עשה...כמה הוא פגע בך...


תסנני אותו, תהיי קרה, שיראה שאת חזקה ולא אחת חלשה שמוכנה לספוג את היחס החרא שלו!!!


באמת..בשבילך...סתכלי לאן הגעת..חבר שלך מעדיף את חברים שלו עליך..! את אמורה להיות הדבר ה1 שהוא חושב עליו כשהוא קם בבוקר...


תפרדי ממנו, שיקבל את זה בבום שאת הולכת ושזה לא מתאים לך..


רק אחרי שהוא יתחנן וירד על ארבע תחזרי אם את כ"כ רוצה..


אבל הכי חשוב תראי לו שאת שווה ויש לך ערך כי בנתיים לא הראת לו שום דבר שדומה לזה!!!!!!!!!!!!


קצת ארוך,אבל כואב ועצוב.. כנסו
אושר לפרסום על ידי פוניתה ביום 2007-05-23 22:03:09
הדירוג שלי:


אוף... כואב לי שאת ככה וזה באמת עצוב לי לדעת שזה מה שאת עוברת... זה נראה כאילו הוא ממש הפסיק להעריך אותך ושם אותך דיי בסוף של סדר העדיפויות שלו ואת צודקת ב 100 אחוז זה לא אמור להיות ככה!!! אני יכולה להציע לך לקחת ממנו פסק זמן או אולי אפילו להיפרד ממנו כדי שירגיש מה זה כשאת חסרה ולא נמצאת שם בשבילו... אם הוא ירגיש בחסרונך ובאמת אוהב אותך מאמי אז הוא יחזור על ארבע והוא יבין פתאום כמה הוא היה לא בסדר... ואם הוא לא חוזר אז יותר טוב!! זה רק אומר כמה זמן ואנרגיה ביזבזת עליו לשווא! זה קשה מאוד אבל תחשבי על זה. תהיי חזקה בובה ובהצלחה. 

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר