אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מצטער..:(

מאמי שלי,

אני כל כך מצטער ואני יודע שמה שעשיתי זה פשוט מטומטם ולא יודע למה עשיתי אותו. פשוט כל הזמן שאני לא איתך אני לא יכול להפסיק לחשוב עלייך וזו הייתה דרך לא טובה בשבילי לחשוב עלייך.

אני שונא לריב איתך ואת יודעת את זה ואני לא יודע מה עכשיו אני יכול להגיד כדי שתביני שאני ממש ממש מצטער, ואני מבטיח לך שזה בחיים בחיים לא יקרה עוד פעם כי את יותר מדי יקרה לי ואני אוהב אותך יותר מדי בשביל לעשות כזה דבר מטומטם פעמיים.

באמת שלא התכוונתי לעצבן אותך ולא חשבתי על איך שתגיבי ובכלל לא חשבתי כי אני מפגר וחמור ואני ממש ממש ממש מצטער אהובתי. אם יש משהו שאני יכול לעשות באמת בבקשה תגידי לי ואני מקווה שיעבור לך כי אני לא מסוגל להישאר איתך בריב.

יפה שלי אני כל כך אוהב אותך שבאמת קשה לי לתאר במילים. את הבן אדם היחיד שיכול לגרום לי לבכות כשאני לא רואה אותו ואני מתגעגע או כשאני עושה משהו מטומטם שגורם לך לא לחבב אותי במיוחד ומצד שני את הבן אדם שמספק לי הכי אושר בחיים וכל רגע שאני איתך הוא הרגע הכי מושלם והכי מהנה שעובר עליי בחיים ולא משנה איפה ומתי, כשאני איתך אני מאושר, ואני מקווה שזה באמת יעבור.

ואני לא רוצה להישמע כמו תקליט שרוט אבל אני אוהב אותך ואני מקווה שתסלחי לי ושתביני שאני לא ניסיתי לחדור לך לפרטיות ואני מבין שזה פגע בך אבל זו לא הייתה הכוונה שלי בכלל.

אוהב אותך ומצטער....


נוסף: May 22nd 2007
מספר: פלוני אלמוני
דירוג:
כניסות: 1057
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מצטער..:(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-05-26 21:44:35
הדירוג שלי:


מתי יהיה לי חבר כזה ? :-(
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר