אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

כניראה שאין לזה סוף ..

כניראה שאפעם לא יהיה לזה סווף ..

אהבה של שלוש שניים בקרוב ארבע ..ושלוש פעמים נפגעתי .. ואני ממשייכה כמו איזה סתומה לעבר הפעם הרביעית שאני יפגע..בגללו .. ממנו ..

חזרנו להיות בקשר אחרי כל כך הרבה דבריים שעברו מאז שנפרדנו ..היה לי חבר ..ולו הייתה חברה ..הכל בתיקווה שאני יצליח סופסוף לשכוח ממנו ..אבל כללום . אפילו בגדתי בחבר שלי בגללו ..בדיוק ביום שתכננתי להיפרד מחבר שלי ..נפגשתי איתו ..שהוא וחברה שלו ממזמן נפרדו ..והתנשקנו ..פעם אחת אבל בכל זאת נשיקה ..אוף אני מגעילה ..הווא מגעייל נו .. שיגיד לי שהוא כבר אווהבת אותיי..אבבל אני לא יודעת מה לעשות .. ללכת על זה בפעם הרביעיית ?אני כל כך מבולבלת .

ילד ..

באמת שאני לא יודעת מה יהיה איתנו ..

מצד אחד ..אני כל כך אוהבת אותך ..אבל כ"כ.. אני לא אהבתי ככה בחיים שלי ..אתה אהבת חיי ותמיד תישאר ..אפעם לא דמיינתי את עצמי בתור אחת שתיהיה מאוהבת ברמות כאלה .. שאין שנייה שעוברת בלי מחשבה עלייך ..אין יום בלי זיכרון ממה שהיה בנינו..כל חיוך שבא ממך אני זוכרת ..כל מבט..אני הייתי אחת שכל שבוע היה לה מישהו אחר ..כשהכרתי אותך ? שלוש שנים לא חוויתי משהו רציני כמו שחוויתי איתך ..

ומצב שני ..כל פעם שניסיתי מחדש?נפגעתי ..שלוש פעמים..פעם אחר פעם נפפגעעתי ..בהתחלה כשהיינו ממש קטנים..בכיתה ז' .. חודש וחצי של חברות קסומה ..ומיד אחרי זה ?בבוום עזבת אותי..בכלל לא חשבתי שזה עומד לקרות ..לא היו סימנים לזה בכלל .. ואחר כך ..שחידשנו תקשר באמצע כיתה ח' .. ואז עם הזמן חזרנו ... היינו 11 חודשים ביחד ..יומיים לפני ה11 חודשים .. באת לי ביציאה שהכי לא קשורה לחיים ..פגעת בי כל כך הרבה באותו זמן ..אני לא ישכח כמה שבכיתי ואחותי נכנסה לחדר ולא הבינה מה יש לי ..הייתי כל כך שבוורה ..ואחרי שהשלמנו ..בול בטיול השנתי שלי ..חזרנו שוב מחדש ..ושוב אחרי שבועיים נפגעתי שוב מחחחדש .. ורבנו על שטויות..כי חשבת שאני זאת מישהי אחרת ..

מה אני אמורה לעשות עכשיו?!להתתקדם שוב לפעם הרביעית ?אני כל כך מפחדת להיפגע שווב .. כל כךך ..


נוסף: May 24th 2007
מספר: אורטל לוי
דירוג:
כניסות: 1288
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים