אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


משחק החיים

בחיים לא תשיג אותה, אנחנו מתערבים.
ניגשתי למשימה והשגתי את המטרה, אני חושב שהיה לי בול פגיעה.
אבל זאת היתה רק התערבות, לא באמת התכוונתי שזה הסתיים כך. לא התכוונתי


אני מתערב שאין מצב שאתה משיג אותה בחיים. אם תפסת אותה מכל אחד 20 שקלים. שווה לנסות, ניגשתי למשימה והשגתי את המטרה,
אני חושב שהיה לי בול פגיעה.אבל זאת היתה רק התערבות,
לא באמת התכוונתי שזה הסתיים כך. לא התכוונתי.
הכל היה רק משחק, לפחות ככה זה התחיל, אך במהרה זה המשיך כסרט שהסתיים בסוף רע.

"אז מה בובה פעם ראשונה שלך כאן או שבאת להיות חלק מהנוף המדהים במקום הזה...? אני באמת משתדל להיות מקורי, אבל עם עיניים יפות כמו שלך להתבלבל זה טבעי." היא ציחקקה מעט והמשיכה בשיחתה עם החברות שלה לשולחן ומביטה לעברי כאילו נפלתי עליה מאיזה כוכב שנקרא מאדים..
החלטתי לשנות גישה ולהשיג אותה בכל מצב, 100 שקל התערבות של כמה מילים בלבד, אין מצב שאני מפשל. החלטתי לאמץ דבר או שניים שראיתי בסרטים, אסור לי לפשל הפעם זה חייב לעבוד! חזרתי למקומי לאחר שלא הצלחתי לקבל מספיק יחס בשולחן הכבוד, והחלטתי שבשביל הכבוד אהיה מוכרח לעבוד, ועל הדרך אולי אוכל לקבל עוד.. (כסף ובנות, הולך טוב ביחד..) הלכתי לכיוון הבאר ודיברתי עם הבארמנית על הרעיון שלי. כנראה שהיא אהבה אותו כי ראיתי איך היא מתחילה לשחק עם שיערה הארוך..
ביקשתי ממנה שברגע המתאים כשאסמן לה, יתנגן השיר I Dont Wanna Miss A Thing של Aerosmith ככה בשביל ליצור אווירה. הזמנתי משקה על הבאר, קוקטייל מיוחד. תוך מס' רגעים הכוס הגדולה היתה על הבאר עם תחתית ועליה פרסומת של המקום. עלה לי רעיון מבריק לראש. לקחתי פיסת נייר וכתבתי מס' מילים, את הנייר שמתי בין הכוס לתחתית. "תעבירי את זה בבקשה לשולחן מס' 8, הבחורה שנמצאת בקצה השולחן ביקשה ממני להזמין אותה למשקה טוב אז החלטתי להפתיע אותה." התיישבתי בחזרה במקומי. חבריי שכבר חשבו שהולכים לראות ממני כסף על ההתערבות לאחר שכשלתי בנסיוני הראשון לא הבינו על מה חשבתי. הקוקטייל הגיע אל הבחורה בשולחן 8 וסימנתי לבארמנית להשמיע את השיר, לא עברו 20 שניות והיא שמה לב לפיסת הנייר שמתחת לכוס. בסקרנות יתר לאחר שראתה כי נייר מקופל נמצא מתחת לשתיה שקיבלה מבלי לדעת מי אפילו הזמין אותה- החלה פותחת את הנייר. יכולתי להרגיש את זה מתקרב, ראיתי שעכשיו היא תשנה את דעתה.ברקע הפזמון של השיר מתנגן "I don't wanna close my eyes
I don't wanna fall asleep"... לאחר שהצליחה לראות במעט אור שבפאב את שכתוב החלה לעלות דמעות של התרגשות בעיניה. דקה לפני שהחלטתי לגשת אליה שוב חבריי לשולחן הטיחו בי לדעת מה כתבתי לה בפתק.

"את בטח חושבת לעצמך מאיפה השתיה, אוקיי זה אני ממקודם. את לא מכירה אותי אבל אני יודע.. יודע מה עבר עלייך בשנה שעברה. אני יודע מה את חושבת.. עוד אחד שהתערב עם חברים שלו ולהראות גבר. כתבתי לך כמה שורות שאני רוצה שתקראי:

"אם הייתי יודע שאת אוהבת,
הכל היה יכול להיות אחרת.
חשבתי שאולי תרצי לדעת,
מה שניסיתי לומר לך,
ואת עדיין לא יודעת..
ניסיתי להתאהב, בפנים ממעמקי הלב.
אך חושב רק עלייך וזה כואב."

תראי.. אני לא קוסם, אבל את הקלף המנצח שלי, את האס שלי,
ואם את מעדיפה להיות מלכה, גם היא בסוף ראויה למלך. אני יודע שהמס' שלך לא למסירה, אך שלי שמור רק לך נסיכה. למקרה שתחפשי מישהו להתאהב או סתם אם תרצי לספר משהו שכואב לך בלב, המס' שלי זה 050-1111111.
את האס שלי. שלך,ביצירתיות ובאהבה, מלך לב."

היא לא הראשונה שלי אבל אני מכיר את ההתנהגות שלהן, איך הראש שלהן עובד או לפחות עדיין בהליכי מחקר.. המכתב שכתבתי לה בליווי השיר ברקע היה הדבר המושלם שיכולתי רק לדמיין. הכל טוב ויפה.. רק חבל שזה התחיל ונגמר ב 100 שקלים. ידעתי שאפשר לקרוא לזה גם 'עסקת השטן' אך החלטתי לשלם על כך בתמורה לחיסכון ששמרתי בצד למערכת חדשה לחדר. בשביל זה היה לי שווה להשקיע כמה ימים.. סה"כ כמה ימים מה כבר יכול לקרות חשבתי לעצמי..

התחיל שבוע חדש יום ראשון ושוב כל אחד חוזר לעיסוקו. התלמידים לבית הספר, המבוגרים לעבודה.. היא היתה תלמידה בכיתה יב'. היא אומנם בוגרת לגילה אבל צעירה בכדי להבין את סודות החיים.. או יותר נכון משחק החיים. אני בן 25 עם עבודה ונסיון לא מעט. הגיע כבר אמצע שבוע ובינתיים לא היתה כל תשובה מאותה נערה שאת שמה אפילו לא ידעתי.
העברתי את השבוע החדש בכמה מחשבות אם אקבל צלצול ממנה, ידעתי שכשאמלא את תפקידי בהתערבות אוכל לקבל את תמורתי בעסקה.
הגיע יום שישי ובשעות הערב החלטתי לנסות לתפוס תנומה קלה במיטה. "אתה טורו מפוצץ בדינרו מחולל ניסים כמו סבא ג'פטו.." צילצל הפלאפון על הצג הופיע "מספר חסום מחייג אליך". הרמתי את הטל' ובצידו השני של הקו נשמע קול של נערה צעירה.. "כנראה שאתה באמת קוסם אני לא יודעת מה עשית לי אבל נראה לי שכישפת אותי." הייתי בהלם לשניה וחזרתי למטרה.. "שמח לשמוע שהצלחתי לרתק אותך, אם את אוהבת סיפורי אגדות, את מוזמנת לנשף מלכותי הלילה בחצות. ותגיעי עם שתי הנעליים בבקשה, אין ברצוני לפגוש מדאם כה יפה ולהפרד ממנה בנשיקה למרחקים לאחר שישמע השעון מצלצל והשפעת הקסם כבר תחלוף.. אך לכל מקרה למזלך אני קוסם אני אדאג שתישארי קסומה עד סוף הנשף ואולי אפילו גם אחרי, הקסם ישאר בך לתמיד אם אהיה זה שיעמוד לצידך." שתיקה נשמעה מכל הטלפון אך יכולתי להרגיש שהיא היתה בהלם, ידעתי שבאותו הרגע כל כך הרבה מחשבות עוברות בראשה.. עקב קיזוזים אקצר במסע החיזור ואקפוץ ישר אל סוף הסיפור, מבטיח שאם יהיה תקציב אוסיף עוד כמה פרקים ואהיה נדיב.. אז כמו שיכולתם לנחש או אולי אפילו להרגיש, היא היתה בסוף שלי, אך למעשה הקוסם שינה דמותו לנחש שיודע גם להכיש.. לאחר שניצחתי בהתערבות קיבלתי את הכסף שרציתי.. ובאשר לבחורה? אמרתי לכם שעשיתי עסקה עם השטן, לי כבר אין לב לאחר שליבי נשבר מבחורה אחת, לכן התחלתי במסע נקמה. והיא? אספר לכם סוד קטן, מתלמידה מצטיינת בכיתה יב' התדרדרה לדיכאון עמוק, יושבת בבית ללא חברות. הייתי הראשון שלה.. השגתי את המטרה, והיא? אצלה הסיפור הסתיים בסרט רע..


כל הסיפור הינו מפרי דמיוני לחלוטין אך משקף את המציאות.
הסיפור מתייחס לגבר ששיחק בבחורה אך פונה אל שני המינים.
רציתי להבהיר בטקסט זה שלפעמים כל המשחקים האלה שבעיניכם נראים תמימים לחלוטין עשויים להסתיים בטרגדייה אצל האחר..
רציתי לסיים במשפט אחרון..

"בשבילכם זה משחק, בשבילוה זה החיים"


נוסף: August 5th 2009
מספר: magictouch
דירוג:
כניסות: 1155
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר