אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


עכשיו אתה מתחתן

זהו הכל נגמר עכשיו אתה מתחתן עם אותה בחורה שתמיד ניסתה להפריד בינינו אבל אתה יודע מה אני מאוד מאושרת בשבילך רק חבל לי בשבילך שהיא ברירת מחדל בשבילך אתה יודע זה מצחיק שעד לפני 4 חודשים היינו ביחד וכבר חזרת אליה והצעת לה נישואים כואב לי עליך שאתה כלכך פתטאתי אתה והיא ביחד.

זוכר שהאשמת אותי שבגדתי בך שהלכתי עם גבר אחר אני לא ישכח את כל המוות שעשית לי השפלת אותי עשית ממני סמרוט ואני עוד כמו דפוקה חזרתי למטומטם כמוך לצערי יצאתי כלכך דפוקה לא הערכתי את עצמי כמו שצריך שחזרתי אליך,אין אחד שלא אמר לי להיזהר ממך ולהתרחק ממך שאתה לא בשבילי ואני כמו מפגרת לא הקשבתי לאף אחד הלכתי אחריך בעיניים עצומות אני מצטערת על הזמן שביזבזתי עליך על טיפש כמוך.
אתה יודע מה הכי טוב פה בכל הסיפור שאתה זה שבעצם בגד בי עם החברה שלך כל הזמן טענת שהיא שניו יורק ועל כמה שאתה שונא אותה אבל ברגע שנפרדנו הרבה אנשים פשוט הסבירו לי את כל התמונה כשאני הייתי באה בסופ"ש לראות אותך היא בעצם הייתה באה אליך באמצע שבוע אויי אלוהים כמה שאתה יצאת מפגר לפחות תהיה גבסר ותגיד לי שאתה עם מישהי אחרת אבל מפה ולהגיד שאני בגדתי בך ועוד עם שני גברים זה כבר השיא.

אני לא שונאת אותך אני פשוט מרחמת עליך וכועסת על עצמי שנתתי לך שנתיים מהחיים שלי שבמשך רוב הזמן הזה אתה בעצם מיררת לי את החיים רצית להרחיק אותי מהמשפחה שלי ומהחברים שלי רצית שאני אהיה רק הרכוש שלך אני לא מאמינה שיצאתי כלכך מטומטמת מה לעזעזל חשבתי לעצמי שנתתי לך להמשיך לעשות ממני בובה שלך??!!??!!

אבל אתה יודע מה אני מודה לך היום אני בן אדם חדש אני מעריכה את עצמי פי אלף יותר ממה שהערכתי אני יודעת טוב מאוד מה אני שווה!!! מצאתי אהבה חדשה בחור שאוהב אותי כמו שאני ולא מנסה לשנות אותי שכל יום מתנהג אליי כמו לנסיכה!!


אז שיהיה לך המון המון מזל טוב אני מקווה שתהיה לכם חתונה מדהימה  המון אושר...

מעיין...


נוסף: June 8th 2010
מספר: mayanoosh
דירוג:
כניסות: 1389
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר