אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


דאדי אני אוהבת אותך

 

 

דאדי יקר שלי !!! 

אלדד, משום מה אני מרגישה שהשתנת בהרבה !

כאילו טיפת האהבה שהייתה לך אלי הפכה לשנאה כלפי, כבר אין לך כוח אלי וזה לא קשור למה שקרה, אתה פחות רוצה להיות איתי, אתה אומר לי דברים פוגעים בתדירות גבוהה, אתה יותר שונה מפעם, אתה מגיב בכעס לדברים שאני עושה ואתה שוכח לפעמים שגם אני בן-אדם אתה תמיד מנסה לשנות אותי כשאף פעם לא חשבתי בכלל על דבר כזה תמיד קיבלתי אותך עם כל היתרונות והחסרונות שלך ואם אמרתי לך שלא אהבתי משהו, זה אך ורק בגלל "שזה" ספציפית לא לי נעים אבל למרות הכל אני תמיד מנסה להבליג ולרצות אותך אני "מפחדת" שלא תחשוב שאני "מגעילה" (אני יודעת שאתה רוצה דוגמא, אז הינה דוגמא מצוינת: כשאנחנו מדברים על פרידה ואתה אומר לי "נראה לך שאני אוותר עליך?!", בתכלס אתה יודע שאני לא רוצה שנישאר "ביחד" כשאנחנו בכלל לא חברים רשמית, אבל למרות זאת אני לא אומרת לך כלום ורק בגלל שאני לא רוצה שתחשוב שאני מציבה לך תנאים, אבל אתה לא מבין אותי, אתה לא מבין שזה כואב לי ולמרות הכאב אני מנסה לרצות אותך) !

אתה חושב שאני ילדה ואתה שוכח שככה הכרת אותי, וזה שאני לא מכבדת את ההורים שלי בד"כ זה לא אומר שאני לא צריכה להקשיב להם וזה ממש לא קשור לגיל !!!

דאדי אני לא מבינה למה נשארנו יחד כשהמצב ככה ?! אתה לא אוהב אותי ולמרות זאת אתה איתי, אבל אנחנו לא חברים רשמית ולא כלום, עזוב אותי, אני לא מדברת עלי אני מבולבלת וקשה לי לקום ולעזוב, אבל אם אתה לא אוהב אותי אז למה אתה נשאר איתי ?!

אני לא יכולה עם זה שכל דבר שאני עושה מציק לך, ושאחרי כל דבר אתה אומר לי "את עדיין ילדה", שעל כל דבר אתה חייב להתווכח איתי ואתה לא מנסה אפילו להאמין .

דאדי אני אוהבת אותך ואתה יודע עד כמה עמוקה וחזקה האהבה שלי אלייך, אתה לא יודע עד כמה זה כואב ומתיש להיות במצב שלי ... תחשוב על זה רגע, תנסה להעמיד את עצמך במקומי L ובאמת שאני לא מאחלת לך להיות במקומי !

דאדי אני מבקשת שתבין אותי ותכבד כל החלטה שלי, אתה פשוט לא יודע כמה אני מבולבלת, מצד אחד אני יודעת שאנחנו צריכים לסיים את הקשר הזה, זה פשוט לא הגיוני שנהיה ביחד כשאתה לא אוהב אותי ואין בנינו "כלום" !

ומצד שני קשה לי לוותר עלייך, אני אוהבת אותך ממש, ואני כל כך רוצה להיות חלק מהחיים שלך.

ואני יודעת שאם ניפרד אתה תהיה עם בנות אחרות ואין מצב שלא !!! וקשה לי רק לחשוב על זה .

 


נוסף: September 5th 2010
מספר: anabel016
דירוג:
כניסות: 2581
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר