אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


לא תשבור לי את הלב!

היי חומד, 

אתה כל- כך מלא בביטחון עצמי, אבל כל- כך ריק מתוכן.
כמו בובת קן, יפה מבחוץ, רקוב מבפנים.
אני לא יודעת כמה לבבות שברת עד היום, ואם לומר את האמת, זה גם לא מעניין אותי.
הספיקו לי רק 10 דקות אתך, כדי להבין מי אתה. אולי יש בך עוד צדדים רבים שאני לא מכירה, אבל בכל פעם אתה מוכיח לי מחדש עד כמה אתה עלוב. מתהלך כמו טווס, עם הראש מורם, עושה עיניים לכל בחורה יפה שנקלעת בדרכך, מה שהכי הזוי היא העובדה שמספיקה רק קריצה אחת, או חיוך אחד ממך וכולן נמסות, מביטות בך מהופנטות, נמשכות אלייך כזבוב אל צואה..
גם אותי כבשת במבטך באותו הלילה,על הבר, תתפלא, גם בי יש צדדים חלשים, אבל ברגע שניסינו לפתח שיחה, דמיינתי במחשבותיי איך אתה מוריד את מסיכת המלאך הזאת שלך ופניך מאבדות כל זיו. 
10 דקות בהן דיברת רק על עצמך, על ההון שלך, הרכב המפואר, האקסית ה"דוגמנית" שלך ובקיצור על כל הסובב אותך. באותו ערב גם נישקת אותי, אך ראיתי את האכזבה בעינייך כשהבנת שמעבר לנשיקה לא תקבל ממני דבר ומאז הכל התחיל באמת.
אתה חושב שאני לא שמה לב למבטים שלך? בכל שבוע אתה מגיע למועדון ומחייך לי חיוך מלווה ב"היי" קליל, ו"תופס" לך בחורה אחרת, שאיתה אתה רוקד צמוד, אפילו מדי, ממש לידי. אני לא מבינה אותך, יש לך כלכך הרבה בחורות, למה אתה מנסה לגרום לי לקנא? בעצם אני יודעת! הרי פגעתי לך באגו המורם שלך, הלא כך? הרי ברגע שבחורה אינה "שמה" עליך, אתה מאבד חלקיקים מהביטחון העצמי שלך ואז אתה חייב לנקום, או לפחות לנסות. 
אבל למרות הכל, אתה זוכר כמה פעמים פשוט עברתי לידך וגם אם היתה לידך בחורה אחרת, הייתי מנשקת אותך, סתם כי היה בא לי באותו הרגע וממשיכה הלאה. כל- כך אהבתי לראות אותך מתבלבל ואפילו לא מנסה להסביר לאותה הבחורה מי אני. ואז, אחרי שהית חוזר מהמסיבה היית שולח לי הודעות בפייסבוק וזוכה לתשובות קרות. 

אני לא יודעת למה אני בכלל חושבת עליך, למה אני מבזבזת את זמני על כתיבת המכתב הזה. אולי גם אני, בדומה לרוב הבחורות בימינו, נמשכת לגברים, בחורים, מהסוג שלך, כאלה שמרוכזים רק בעצמם. מה שבטוח שתוך יום- יומיים אני אוציא אותך ממחשבותיי, אני אשב עם החברות שלי ואצחק עליך מהצד, איך אתה, מבלי להיות מודע לכך, תשפיל את עצמך, אתה תהפוך לבדיחה בעיני, כמו כל הבחורים מהסוג שלך שנתקלתי בהם בעברי.

מצחיק שתמיד אני נתקלת בסיטואציות דומות. אומרים שיש לי לב של קרח, כי עד היום לא התאהבתי באיש, אולי אני נוטה להשפיל גברים, אבל רק גברים שזה מגיע להם, כאלה שהשפילו בחורות תמימות וחלשות אופי, כדי שילמדו על בשרם מה זו השפלה. אולי אני מפתחת תכונות פמיניסטיות, אבל אני מאמינה שיום יבוא ויגיע הגבר שבאמת יכבוש את לבי ויגרום לי להשאיר את השטויות האלה מאחור..


נוסף: January 24th 2013
מספר: april00009
דירוג:
כניסות: 12019
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר