אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה ממבט ראשון!

טוב אנשים קוראים לי רוז ואני בת 14 מבאר שבע הסיפור שלי לגמרי אמיתי כל מילה ומילה…….אני מחכה לתגובות….!!!-כדי לקרוא סיפור מעניין..!

זה קרה ביום כיפור…(יום שישי)אני חברה שלי ועוד שני ידידים יצאנו לטייל הלכנו לפארק ישבנו .חברה שלי מעשנת…כן כן זה דבר ממכר ואם חברה שלי מעשנת אני לא יכולה שלא לעשן…אז גמני עישנתי איזה כמה סיגריות אני יודעת שאסור אבל….אני לא יכולה בלי ..

טוב קיצר אני וחברה שלי ישבנו ועישנו וידידים שלנו ישבו בספסלים פתאום עובר איזה אחד נראה טוב עיניים חומות שיער חום גוף חמוד קוראים לו סמי בן 17 ועוד שני דתיות..שתבינו דתיות אחת מהן ראתה שאני מעשנת ביקשה ממני סיגרייה סבבה נתנו לה סיגרייה ואז הם התחילו לשבת איתנו באותו הפארק סתם כזה ישבנו דיברנו, צחוקים, בלאגנים ואז באו עוד שלושה בנים אחד מהם היה אתיופי בן 16 השני היה גם בן 16 קוראים לו שי ועוד אחד קטנצ'יק בן 12 סבבה ישבנו דיברנו ואז הדתיות הלכו נשארנו רק אני חברה שלי סמי, שי ,האתיופי ,הקטנצ'יק ושני הידידים שלנו…כעבור מספר דקות הידידים שלנו אמרו שהם הולכים...סבבה אמרו להם שלום והם הלכו נשארנו אני חברה שלי וארבעת הבנים ,עוד מההתחלה שסמי והדתיות האלה הגיעו שמתי על סמי עיין חמוד הילד…נדלקתי עליו ………והוא התחיל עם חברה שלי יעני "איזה עיניים יפות יש לך"…."איזה חמודה" וכל השטויות האלה וכזה ,לפעמים שלחתי לסמי מבטים כאלה והוא שולח לי בחזרה… חשבתי לי "מי יודע אולי יש מצב ביניינו" ,ואז רצינו ללכת כי מה משעמם סתם ככה לשבת אז כשהתחלנו ללכת שי הלך לצד ודיבר עם האתיופי ועם הקטנצ'יק ופתאום האתיופי והקטנצ'יק הלכו טוב סבבה נשארנו אני חברה שלי סמי ושי ואז הלכנו למקיף שליד אותו הפארק ,כשהגענו היה חושך ,היה אחרי 12 בלילה טוב לא נורא אני, וחברה שלי הלכנו למגרש של המקיף והבנים עשו משהו , דיברתי עם חברה שלי ואמרתי לה שנדלקתי על סמי…הוא חמוד , אמרתי לה היא ציחקקה לה ואמרה "וואלה באמת חמוד" .טוב ישבנו וישבנו במגרש הכל היה שקט…הלכנו לראות מה עם סמי ושי…ואז חברה שלי ושי התיישבו להם ואני וסמי עמדנו פתאום אני מרגישה את היד של סמי מסביבי ישר הרגשתי פרפרים בבטן …הוא הסתכל עליי וחייך החזרתי לו חיוך לא האמנתי שזה קורה …חיבקתי אותו גם ועמדנו לנו שם מחובקים לא ה-א-מ-נ-ת-י חשבתי שאני נמצאת באיזשהו חלום ורוד . אני יודעת שברגע זה נראתי קלה להשגה (שאני ממש לא כזאת!!) אבל מה יכולתי לעשות? הילד הזה פשוט הקסים אותי וחוץ מזה נדלקתי עליו טילים!

טוב מה יכולתי לעשות ? הייתי פשוט בשליטתו ממש נדלקתי עליו הוא הקסים אותי בעיניו היפות בחיוכו המקסים אין אין הילד הזה פשוט משהו, אחר כך הוא התחיל לנשק לי ת'לחי לאט לאט הוא ירד וירד עד שזה הגיע לפה הייתי מעולפת קפאתי במקום לא יכולתי לזוז הרגשתי שכולי מתמלאת שמחה והפרפרים בתוך הבטן שלי השתגעו להם אני יודעת שזה נשמע דפוק אבל לא הרגשתי ככה מעולם הוא ריגש אותי קיצר…אחרי הנשיקה בפה המשכנו לעמוד מחובקים ושי וחברה שלי הסתכלו עליינו כאילו נפלנו מהירח טוב זה באמת נראה מוזר אבל לא נורא , אז שי אמר "אם אתם רוצים פרטיות לכו שבו לבד" ,הלכנו לספסל שהיה שם והוא אמר לי שהוא מת עליי והכל….זה היה מוזר כן כן אבל לא יכולתיייי תבינו אותי לא יכולתי לעמוד בפיתוי שלו קיצר השעה הייתה אחרי 1 וחצי בלילה היה מאוחר נורא ואיחרתי הביתה אמרתי להם שאני חייבת ללכת ואז התחלנו ללכת לכיוון הפארק ההוא וחברה שלי ושי הלכו מולנו ואני וסמי הלכנו מחובקים מאחור אז שאלתי אותו בלחש "ת'אמת נדלקת על חברה שלי נכון?" הוא אמר לי "בהתחלה כן אבל אז העיניים שלי עברו אלייך פשוט ככה" חייכתי והוא נתן לי נשיקה המשכנו ללכת ואז שי שאל אם נפגשים מחר(יום שבת)…אמרנו שסבבה ושאלתי את סמי אם הוא בטוח בא והוא ענה לי "ברור נראה לך שאני לא יבוא??" הרגשתי טוב ,טוב מאוד!

ואז התיישבנו בפארק הזה לכמה דקות ואז הבנים הלכו לחפש עוד סיגריות …אני וחברה שלי נשארנו לבד אמרתי לה שנדלקתי עליו בטירוף ושאני מתה עליו ועל כל מה שקשור אליו היא אמרה לי "יפה שיחקת אותה אחותי…מזל טוב" אמרתי לה תודה וזה .שתבינו הכרנו באותו היום לא היה לי טלפון שלו כלום לא ידעתי איפה הוא גר נדהההה!!!! ………………………….

אחרי שסמי הלך נהיה לי קר…הוא רק חזר נהיה לי חם חחחח הרגשה נפלאה חשבתי שאני באמת בחלום ביקשתי מחברה שלי לצבוט אותי(איהההה) ואז ראיתי שאני באמת לא בחלום התחלנו ללכת לכיוון השכונה שלנו אני וסמי מחובקים היה כל כך כייף אבל פחדתי מדבר אחד: שאני לא אראה אותו יותר שזה יהיה לילה אחד שלנו ביחד וזהו…חששתי בגלל הדבר הזה .

טוב הגיע הזמן להיפרד אני וסמי לא יכולים הבאנו נשיקה והכל נפרדו אבל עדיין נשארנו עומדים יד ביד ואז עוד פעם בחיבוק חחח הסמקתי שי הלך להיפרד מחברה שלי ואני וסמי נשארנו עומדים לבד לכמה דקות הוא לחש לי באוזן בעדינות רבה "אני אוהב אותך" חשבתי לעצמי :לא יכול להיות כבר ביום הראשון??"

טוב עובדה אני נדלקתי אבל לא ישר אהבתי אוקיי שיהיה .

שי וחברה שלי חזרו והיינו צריכים להיפרד אני וסמי לא יכולים פשוט לא יכולים ,אז שי לקח את סמי ביד וחברה שלי לקחה אותי ביד ושניהם משכו עד שנפרדנו חחחחחחחח טוב אני וחברה שלי התחלנו ללכת לכיוון הבית ואני כולי אדומה ומסמיקה אמרתי לה שנדלקתי עליו חבל''ז ואז באה לי המחשבה שאולי אני לא אראה אותו יותר זה העציב אותי מאודדדד.

למחרת היום קבענו ב6- באותו הפארק .

באתי ב5- וחצי לחברה שלי התארגנו צחוקים בלאגנים ובתוך תוכי אמרתי לעצמי "הלוואי שיבוא" נורא דאגתי בקשר לזה

הגענו לפארק והם לא היו שם …טוב ישבנו חיכינו ואז הם באו הוא נתן לי נשיקה ישבנון כמה דקות ואז התחלנו ללכת לכיוון הפארק שליד הבית שלי ,הייתי אמורה ללכת לאכול אצל סבתא שלי הדודים הגיעו וזה ..אחרי שאכלתי יצאתי ואז הלכנו לביצפר שליד הבית שלי בסבבה והכל הכל עבר יופי באותו יום שבת קבענו גם ליום ראשון……………… ביום ראשון אחרי שנפגשנו באותו פארק עוד פעם סמי הביא חבר קוראים לו אבירן חמוד כזה בן 16 הוא בא עם אופניים וסמי ישר שכח ממני ואיתי ועם חברה שלי בא עוד ידיד קיצר נעלבתי עליו כאילו מה הוא רק ראה ת'אופנים שלו זהו אני לא קיימת? …מעליב ..טוב לא נורא חשבתי יעבור לו אחרי כמה זמן.

התחלנו ללכת לשכונה שלנו ובדיוק עברנו ליד הבית של חברה שלי ולא נכנסתי אלייה והיא הייתה בחצר אז היא כזה עושה לי "רוז מה קרה לא נכנסת להגיד שלום?" אמרתי לה שלום והכל ואז היא ראתה את סמי ושי והופה התחילו כל השאלות קיצר אמרתי לה שנעלבתי עליו והכל כמובן חברה שלי התחילה לפתוח ת'פה והתחילה לצעוק על כל השכונה "בוא'נה מה קרה ראית אופניים שכחת מחברה ש'ך????" אמרתי לה שתשתוק אבל זאתי עושה כל מה שבראש שלה

טוב עברנו ת'קטע הזה אחרי זה אבירן נסע הביתה עם האופניים (סוף סוף) ואני ,חברה שלי , סמי , שי והידיד שלנו (פז) אז הלכנו עוד פעם לביצפר הזה אבל הפעם אני וסמי לא היינו מחובקים כלום חברה שלי דיברה איתו וכלום.טובבבב שיהיה

אני וחברה שלי הלכנו אלייה להוציא ז'קט היה קר..הוצאנו גם בקבוק מיים

חזרנו לביצפר בהתחלה לא ראינו אותם ואז הם קראו לנו טוב באנו וזה ראיתי שלסמי נפלו הפנים אז ישר אמרתי לו "סמי אני צריכה לדבר איתך" סבבה הלכנו לצד ואמרתי לו "מה יש ? מה קרה?" הוא אמר לי "כלום נשמה כלום" אמרתי לו "אתה יודע שהתגעגעתי אלייך נורא" כמעט בכיתי לו והוא אמר "כן גם אני התגעגעתי אלייך נורא חבל שלא יכולתי להראות לך עד כמה" ואז אמרתי לו "ועכשיו אתה לא יכול להראות עד כמה התגעגעת?" הוא אמר "בטח!!" ואז הוא חיבק אותי ונישק חזרנו מחובקים לאותו מקום שכולם ישבו .

ואז אחרי כמה זמן נתתי לו ת'מספר שלי והוא ידע איפה אני גרה כאילו באותו יום שבת שהיינו בפארק עברנו ליד הבית שלי והוא ראה לאן נכנסתי אז נראה לי שהוא יודע איפה אני גרה..טוב בקיצור נחזור לסיפור…אחרי איזה שעה ככה דיברנו על להיפגש שוב דיברנו על להפגש ביום שני (כי אז היה יום ראשון) …סמי אמר שהוא לא יכול אז ניפגש ביום שלישי ב4- באותו פארק טוב סבבה למחרת אחרי הביצפר נסעתי לחברה שלי התארגנו חיכינו ל3:45- ואז יצאנו הגענו לשם והם לא היו טוב חיכינו 10 דקות חלפו 20 דקות חלפו כבר יותר מחצי שעה…חברה שלי אמרה שנלך ואני באותו הזמן הלב שלי נקרע ידעתי שלא ניפגש יותר הרגשתי חרא! טוב הלכנו משם ביקשתי מחברה שלי שנחזור באותו היום רק בערב היא הסכימה כי היא ראתה עד כמה הייתי שבורה .

טוב הגיע הערב חזרנו לאותו פארק לא היה שום זכר לסמי ושי נכנסתי לדיכי כאב לי נורא באמת נדלקתי עליו אבל חשבתי לי טוב נדלקתי עליו יעבור אחרי כמה ימים.

נראה לכם שעבר לי ? כל יום שעבר הרגשתי שאני אוהבת אותו יותר ויותר אף אחת לא הבחינה בזה ..ולפני כמה ימים ביום שני נראה לי דיברתי עם חברה שלי והיא אמרה שהכל יסתדר בסוףלא ידעתי אם להאמין לה .

כעבור איזה חצי שעה היא שולחת לי הודעה באייסיקיו שהיא נזכרה שראתה אותו ביום שישי ושהוא אמר לה שהוא מחפש אותי והפלאפון שלו נשבר בגלל זה הוא לא מתקשר והיו לו בעיות באותו היום כשקבענו ובגלל זה הוא לא בא הרגשתי בשוק הייתי שמחה עד השמיים .

אבל לא יודעת אני רוצה ללכת יום שישי הזה עם אותה חברה לאיפה שהיא ראתה אותו אבל לא יודעת אם זה יצליח .

את הדבר הבא אני מגדישה לו ..:

סמי אהובי אני אוהבת אותך בכל ליבי כל יום שעובר אני רק נשברת יותר ויותר אני לא יכולה יותר אני לא נושמת מבלי לחשוב עלייך אני לא קמה מבלי לחבק את הכרית שלי ולדמיין שזה אתה אני רוצה להיות איתך שוב להרגיש את החיבוקים שלך שוב להרגיש את הנשיקות החמות שלך שוב אני לא יכולה לסבול יותר אני אומרת לך שלושה מילים שיסבירו הכלאני אוהבת אותך!

אנשים אני יושבת כאן וכותבת מכתב זה עם אין סוף דמעות שזולגות לי אני מקווה למצוא אותו ולהיות איתו שוב

אני מקווה שנהנתם אני יודעת שהסיפור "קצת" ארוך אבל לא נורא היה שווה להוציא את כל מה שיש לי בפנים

בניםבנות אני מצפה לעצות ולתגובות שלכם רוז

אייסיקיו: 216796725

המשך יבוא בפרק הבא!

מואאאאה


נוסף: October 8th 2004
מספר: רוז
דירוג:
כניסות: 1120
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-01 16:55:23
הדירוג שלי:


מאמושית..אהבתי..זה כזה מרגש..
כמו טלנובלה..גם חיי כאלו..זה בסדר..
אני כ"כ מבינה אותך בכל מה שהרגשת..כי גם אני עברתי את זה..
אוהבת אותך מאמושית!!!
תדעי תמיד איפה למצוא אותי אם את צריכה משהו..
אוהבת אותך לנצחים(מכיתה ד''..חיחיחי)..

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-16 00:52:57
הדירוג שלי:


סיפור חמוד שתידיע יש לך כישרון אבל את צריכה ללמוד לא לעשות שגיאות כתיב

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-14 18:06:16
הדירוג שלי:


סיפור יפה מאוד אולי תלמדי קצת תחברה העקומה שלך אנוש לכתוב סיפורים למה היא לא יודעת..
היא סתם סתומה..... אבל את זה סיפור אחר יש לך כישרון .....
תמשיכי ככה בסוף יצא מימך משהו..!

:)לאו יופי של סיפור (:

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-14 17:08:12
הדירוג שלי:


הסיפור מאד מאד יפה
רוזי כפרה עליך בעזרת השם תהיהי סופרת בלי עין הרע

מאבישי

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-10 11:00:32
הדירוג שלי:


סיפור יפה..
מחכה להמשך...
שלך..
מורוש:)

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-09 21:03:07
הדירוג שלי:


יא אלוהים איזה סיפור הורסססס באמת אהבה ממבט ראשון...

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-09 20:29:30
הדירוג שלי:


ר!Z* אחלה סיפור אה2ת*(=
תגידי יש לו תמונה? סתם חיחי
(=
ממממממ
סיפור יפההההההההההההההההההההההההה
(=
מחכה להמשך ביי ביי צמו''קיס
=''גניוש=

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-09 20:25:10
הדירוג שלי:


נשמותתתתת תודה על התגובותתת!!
עוד מעט פרק ב''
אוהבת אותכם רוז

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-09 13:16:29
הדירוג שלי:


נשמתי..אהבתי את הסיפור אפילו שאולי שמעתי אותו אלף פעם..חח
אני אוהבת אותך ומאחלת לך הרבה הצלחה אם סמי ואם אני יראה אותו וואי וואי לא יהיה לו חיים..ככה מתנהגים לילדה כמוך..??
חח..חולה עלייך בובה ותמשיכי ככה
לוב יו ליאת

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-09 13:07:57
הדירוג שלי:


היי אנשים אני רוזי זאתי שכתבה ת''סיפור
תודה על התגובות שלכם זה באמת עזר לי לפתוח ת''לב
ויש עוד משהו שאני רוצה להגדיש למישהו
לקוסטה...אני בחיים לא אשכח אותך! אתה משהו מיוחד
ולאסף מתה עלייך
אנשים תמשיכו עם התגובות ובעיקר עצותתתתתתתת אני חייבת עצות אני משתגעת פהה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
סמי אני אוהבת אותך!

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-09 13:02:57
הדירוג שלי:


רוזי הסיפור שלך חמוד

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-09 11:56:18
הדירוג שלי:


רוז סיפוורררר מהממם למרות שכבר שמעתי אותו מיליון פעם הוא תמיד יהיה יפה ..

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-09 11:54:40
הדירוג שלי:


רוז אחותי הקטנה ...הסיפור שלך ריגש אותי מאוד...וזה הזכיר לי כשפגשתי בפעם הראשונה את תום....ואל דאגה אחותי...תחכי לו אולי הוא פעם יחזור מי יודע....ובהצלחה לך איתוואת יודעת אם צצה לך בעיה את יודע למי לבוא לאחותך הגדולה ג''ולי!!! חולה עלייך...ועוד דבר את חייבת להיות סופרת...!!!

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-09 11:41:21
הדירוג שלי:


הסיפורר פגז אבל חבל שאין בו מתחחחח ...
אבל הסיפור הזה אמתיתי למי שלא מאמיןן ...
אזז בביו''שש ויקושש

אהבה ממבט ראשון!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-09 11:28:53
הדירוג שלי:


רוזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
מאמי הסיפור שלך מהמם ...
תמשיכי כך......
אין אני מתה עליך ....ובעיקר שאני יודעת שהסיפור הזה אמיתי ....אז יאללה פרק ב''...!!!
ממני :אנוש (אנוש בפוזה )...
איי סי :346877002
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט