אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


זה היה בסוף הקיץ א'(אמיתי -מי שיקרא לא יפסיד)

סוף הקיץ הגיע וכך גם סוף החופש הגדול.החבר'ה אירגנו מסיבה שבוע לפני הסיום הגדול .. "מעיין את הולכת למסיבה היום"? שאלה מאיה אותי (מאיה הייתה חברתי הטובה ביותר) "אני לא יודעת..לא ניראה לי" אמרתי בהיסוס ... לא התחשק לי... למרות שהייתה לי הרגשה מוזרה כאילו משהו עומד לקרות שם משהו.. שאני לא ישכח לעולם!
"בואי ידיד שלי יקח אותנו יש לו אוטו הוא גם יחזיר אותנו הוא יבטיח ... בואי בבקשה נו.." ביקשה מאיה, "אוקי" אמרתי .. ניגשתי מהר לארון והוצאתי את חצאית המיני שלי וחולצת הסטרפלז היפה שלי נעלתי את המגפיים הארוכות שלי (אתם יודעים עד לברך) התאפרתי ענדתי כמה תכשיטים וחיכיתי למאיה ולידיד שלה (שכרגע הוא החבר שלה). הם הגיעו ואני עליתי למכונית .. כל הדרך דיברנו על כל מני דברים אך משום מה הייתי נורא לחוצה מהמסיבה.
כשהגענו היו מלא אנשים התמקדנו באמצע, רקדנו והבטנו על אנשים פעם לפעם "הי לירן מה מצב?" שאל משהו שהתקרב אלינו אני הייתי עם הגב אליו... ולא ראיתי את הפנים שלו אבל משהו בקול שלו.. גרם לי להסתובב... הסתכלתי עליו... ונשימתי עצרה.. הוא הבן אדם הכי חתיך שראיתי בחיים שלי הוא הביט בי.. (יותר נכון נעץ בי מבט) "תכיר זו חברה שלי" אמר לירן... אני שלא הבנתי למה הוא מתכוון הסתכלתי על מאיה והיא סימנה לי שתספר לי אחר כך.. "נעים מאוד,שי"הוא אמר ונתן לה נשיקה בלחי, "נעים גם לי" אמרה מאיה "וזו ידידה שלי.. מעיין" אמר לירן לשי... (למרות שהכרנו בדיוק 10 דק') "נעים מאוד..,ליאור" הוא אמר מהסס טיפה, הוא התקרב אלי.. ונישק אולי בלחי.. "נעים גם לי,מעיין" אמרתי בבישנות. לירן ושי דיברו מעט... אך בגלל שהסתכלתי על שי מדי פעם (קצת יותר ממדי פעם) ראיתי שהוא כל הזמן מציץ לכיוון שלי. מאיה התחילה לספר לי מה קרה בדרך אלי.. ואיך היא ולירן הפכו מידידים רחוקים לזוג אבל אני לא הייתי מרוכזת בה.. אני חשבתי על שי.. על מה הוא חושב?ולמה הוא מסתכל?.
***************************************
בערך באמצע המסיבה מאיה ולירן הלכו לרקוד ואני ושי ישבנו בבר. "אז מאיפה את?" הוא שאל בהתעניינות "מכאן.. ואתה?" שאלתי "אני מתל אביב"הוא ענה "תל אביב??"שאלתי בתמיהה "כן באתי לכאן כי אני כרגע ישן אצל בן דוד שלי ושמעתי שיש מסיבה טובה באיזור" "אהה סבבה" עניתי "בת כמה את?" הוא שאל "בת 16" עניתי "ואתה" שאלתי "עוד מעט 19" הוא ענה (גדולים תמיד היו הטיפוסים שלי למרות הוא לא כזה גדול!) "יש לך חבר" הוא שאל בהיסוס "לא.. ולך?" שאלתי "גם אין.. כרגע אני בחיפושים" הוא הודיע לי.. שמחתי...
פתאום הגיעו מאיה ולירן והודיעו כי הם הולכים ובקשו שאני יבוא איתם כי לירן צריך לקום מחר לעבודה .. התבאסתי... כל כך רציתי להישאר איתו עוד "מה אתם כבר הולכים" שאלנו אני ושי ביחד... השניים ציחקקו והינהנו בראש בהסכמה "יודעת מה?!" הוא אמר לי "אם תשארי אני יקפיץ אותך הבייתה" הוא הציע... (הצעתו הייתה נדיבה אך בכל זאת רק כרגע הכרנו.. וכבר לעלות על הכרב שלו...) היססתי... "אל תדאגי... אני לא יעשה לך כלום..." הוא הרגיע אותי.. הסכמתי בהיסוס ושלחתי את השניים לדרכם!
"אוקי.. רוצה לרקוד?" הוא שאל... קצת מהסס "כן" אמרתי בדיוק כשקמנו בטיימינג מושלם התנגן שיר סלואו שקט ויפה. הוא לקח לי את היד ורקדנו, בהתחלה..היינו ממש ממש רחוקים ואז לאט לאט התקרבנו... עד שהיינו ממש צמודים.. כשהשיר ניגמר היה עוד אחד אחריו ואז עוד אחד ... התעמקנו אחד בשני .. הסתכלתי בעיניו החומות והוא בכחולות שלי.. "יש לך עיינים יפות" הוא אמר "תודה" אמרתי" הם שלך נכון?!" הוא שאל "כן" עניתי!
*******************************************
כמעט בסוף המסיבה... "תגידי.. את ממש לחוצה לחזור הביתה או בא לך לעשות איתי סיבוב?!" הוא שאל בחיוך.. "אמ.. אין לי בעיה כל עוד אחר כך תקח אותי הביתה" אמרתי בהטלבטות (היססתי מאותה הסיבה שרק הכרנו) "אין בעיה לאן בא לך ללכת?" הוא שאל אותי " האמת ... לא משנה.. לאן שבא לך" אמרתי לא רציתי להישמע חוצפנית!
"אוקי יש לי מקום נחמד" הוא אמר ויצאנו מהאולם" כשיצאנו החוצה היה לי קצת לחץ באוזניים בגלל הפרשי הרעש. "את באה?!" הוא שאל "כן" אמרתי הוא טפס לי את היד בעדינות ושנינו רצנו לכיוון האוטו שלו... כשהגענו הוא פתח לי את הדלת ואני התישבתי ... אין ספק מדובר בג'נטלמן" חשבתי לעצמי הוא ניכנס לאוטו ונסענו "אז לאן נוסעים?!" שאלתי "לים" הוא ענה "בא לך?!" הוא שאל "כן אני מאוד מאוד אוהבת את הים" אמרתי.
כשהגענו לים הוא יצא ראישון מהאוטו ורץ לפתוח לי את הדלת, הוא עזר לי לקום ונעל את האוטו "את רוצה לרדת לחוף?" הוא שאל התלהבות "אני חושבת שזו תיהיה קצת בעיה הדרך למטה ארוכה ומלאה בסלעים" אמרתי בהיסוס "בואי אני יעזור לך" הוא אמר ונתן לי יד.. לאט לאט התחלנו לרדת סלע,סלע... עד שהגענו לאחרון... הוא היה הכי גבוה מכל הסלעים שקדמו לו, שי קפץ ראישון והושיט לי יד לעזרה.. ברגע שעמדתי לקפוץעיקמתי את הרגל בגלל אבן קטנה שהייתה שם ומעדתי... אני וליאור מצאנו את עצמנו שוכבים על החול אחד על השני (אני עליו) שנינו נשפנו ונשמנו בכבדות כניראה בגלל שמתח שהיה באוויר... הוא התקרב אלי יותר ויותר... עד שהרגשתי את השפתיים שלו נוגעים בשפתיי ,שפתיו היו חושניות ובוערות כמו אש... בדיוק כמו שפתי.. לאט לאט התחלתי להרגיש את לשונו ואז את האגודל שלו מלטפת לי את הפנים בקלילות
******* ההמשך בפרק הבא****
את התגובות ניתן לשלוח גם לאיסיקיו שלי-233240224


נוסף: October 11th 2004
מספר: מעיינו'ש 6
דירוג:
כניסות: 1023
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט