אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


איך איבדתי אותך כך אהוביייי????

אני יושבת וכותבת איך איבדתי את אהוביי...בעצב רב, דמעות מלוחות על לחיי...יום שישי, היה לי חשק לצאת לבלות לרקוד,
להוציא ת'ראש מכל החרא ולהתאוורר...
התקשרתי לחברה שלי, והזמנתי אותה לבוא איתי לורטיגו.
הגענו לורטיגו, אני בלי לחשוב פעמים קפצתי לרחבת הריקודים.הרגשתי שמלא אנשים מסתכלים עליי...כל עוד הם נהנים אז סבבה.
יצאתי החוצה..הייתי חייבת אוויר...
לפתע, ניגש אליי, נער כנראה בן 17 או משהו כזה, גוף מעלף, פנים עדינות, חיוך ממיס לא יכולתי לעמוד פניו...
התחלנו לפתח שיחה, שמו היה מאור...אהבתי את השם...
הוא ביקש את מספר הטלפון שלי, נתתי לו אותו ברצון.
חזרתי הביתה, הייתי מטושת, אך מרוצה מאד!!...כל-כך רציתי שמאור ואני נשמור על קשר. וכך היה.

כנראה שהוא נורא נהנה לדבר איתי לכן הוא לא חיכה הרבה זמן והתקשר יום למחרת. שמחתי לשמוע את קולו. התברר שהוא גר נורא קרוב אליי אז החלטנו ליזום פגישה נוספת.
נורא נהנתי בפגישה הזאת, הוא הסיע אותי במכוניתו, לקח אותי לאכול גלידה. אי-אפשר להגיד שלא נמשכתי אליו...נמשכתי אליו בצורה מטורפת, וראיתי שגם הוא מרגיש ככה, או לפחות מראה את זה.

ככה כל יום היינו נפגשים, הקשר ביננו התחיל להיות מהודק וטוב.הרגשתי אליו קרובה, הייתי מספרת לו הכל מהכל,הוא היה הידיד הכי טוב שלי!!!...כמובן שזה לא ממש סיפק אותי, רציתי יותר מזה...הרגשתי שאני מתחילה להתאהב בו. אבל לא רציתי לספר לו על רגשותי, אולי הוא לא מרגיש כמוני ואני יהרוס את כל הקשר הנפלא ביננו...החלטתי לחכות עד שהוא יראה סימנים ראשונים((אם בכלל הוא מרגיש גם את האהבה הזאת)).

עבר חודש, חודש מדהים עם מאור!!!...כל יום אהבתי אותו יותר, כל יום התאהבתי בו יותר ולא רק בגלל שהוא נראה טוב אלא בגלל האופי המדהים שיש לו, ידעתי שאני ברת מזל שלא כל יום פוגשים בנאדם כזה ועוד זוכים לבלות איתו כל יום כל היום!!!

יום חמישי בערב, הוא הציע לי לבוא איתו למקום שרק הוא מכיר ושם הוא מתבודד.
הסכמתי להצעתו והצטרפתי אליו.
המקום היה מדהים,אגם, עצי פרי, דשא פשוט ג-ן ע-ד-ן!
ישבנו על הדשא מחובקים ופתאום הוא החל לדבר:" עדי יפה שלי, במשך חודש ששלם ואפילו יותר למדתי להכיר אותך, למדתי מה גורם לך אושר, מה גורם לך עצב. אני לא יודע אם נהנת או לא אבל אני נהנתי איתך כמו שלא נהנתי מעולם. במשך כל החודש הזה אהבתי אותך,אהבתי אותך כמו שלא אהבתי מעולם, הדלקת אותי מהרגע הראשון שראיתי אותך.כל פעם מחדש אני טובע בעייניך הכחולות, בחיוך המקסים שכובש אותי כל פעם מחדש, גופך המדהים שמושך אותי בצורה מטורפת." הייתי בשוקקק....הוא הרגיש כמונייי הוא אוהב אותיייי....הייתי בעננים!! בלי לחשוב בכלל קפצתי עליו ונשיקתי אותו נשיקה שחיכיתי שתגיע המון זמן.

אהבה ביני לבין מאור הייתה מדהימה, הוא לא לחץ הוא לא דחף, הוא חיכה עד שאהיה מוכנה. וכשהייתי מוכנה הוא לא הכאיב, הרגשתי שזה היה מאהבה אמיתית ולא מתוך סיפוק מיני או ניצול.
עברנו שנה מופלאה ביחדדד לא יכולתי לעזוב אותו!!! הרגשתי שאיתו זה לתמיד שהוא היה ויהיה האחד והיחיד!!

ערב אחד הוא הזמין אותי לביתו..הוא היה נשמע נורא מודאג בטלפון...הבנתי..זהו הוא הולך להיפרד ממני...זה נגמר...התחלתי לבכות ויצאתי לביתו...
כשהגעתי הוא פתח לי את הדלת בחיבוק חזק מלא אהבה...לא הבנתי מה קרה...שוב חשבתי על האפשרות שהוא מצא מישהי יותר טובה ממני...וזהו זה נגמר...
הוא הושיב אותי על כיסא,החלתי לבכות. הוא חיבק אותי והתחיל לדבר :"עדי, אהובתי...קיבלתי מכתב מהצבא..רוצים לגייס אותי בעוד שבוע...אני מצטער!ההורים שלי החביאו את זה ממני...אני לא התכוונתי שזה יצא ככה..." הוא חיבק אותי חזק התחלתי לפרוץ בבכי, לא יודעת אם זה היה בכי של שמחה או בכי של עצב פשוט התחלתי לבכות.לא ידעתי מה להגיד לו...השארתי את זה כמו שזה..הרי שומדבר לא ישתנה גם אם אני יגיד שאני לא רוצה שהוא יתגייס הוא יתגייס כי הוא חייב...
נשארתי לישון אצלו...לא הייתי במצב ללכת לבצפר יום למחרת..לא היה לי כח לזיוני שכל של ההורים שלי...
מאור הבטיח לי שנבלה את השבוע הכי מדהים ביחד עד שיצטרך לעזוב!!! הוא הבטיח שכל הזמן שיצא לשבתות הוא יבוא לראות אותי קודם... שהוא יתקשר כל יום וישלח מכתבים.זה לא הכי שימח אותי אבל זה מה שיש...!!!

עברנו את השבוע הכי מדהים בחיי...כל יום אהבתי אותו יותררר...לא רציתי שיתגייס...כל פעם שרק נזכרתי בזה התחלתי לבכות שוב.ידעתי שכשהוא יהיה בצבא לא אוכל להיות מרוכזת בלימודים, כל הזמן אחשוב עלייו ועל כמה שאני אתגעגע אליו...
זהו...הוא התגייס...ומה הוא עוד בחר...קרבי...באמת יופי...כל כך כעסתי עליו שהוא בחר אתזה!!!!

כל יום בדקתי עם הגיע לי מכתבים ממנו, הטלפון היה דלוק 24 שעות. הוא היה מתקשר פעמים בשבוע וכל יום היה שולח לי מכתבים כמו:
"17.8.04
עדידוש אהובתי,
מה שלומך? אני מת פה מגעגועים אני לא יודע איך אשרוד פה עוד יום בלעדייךך!!
כל כך קשה פה...המפקד קורע לנו ת'תחת אבל אני משתדל הכי שאני יכול כדי שאני יצא לחופשה לראות אותךךך...
עכשיו שאני כותב לך את המכתב הזה אני נזכר באותו יום שגיליתי לך את אהבתי...במקום המדהים הזה...ליד האגם...את הולכת לשם עדיין? או שאת מחכה שאני יבוא ונלך ביחד...?חחחח
טוב יפה שליי, עוד מעט כיבוי אורות אז אני יסיים את המכתב בזה שאומר לך שאני אוהב אותך כל-כךךךךךך ומתגעגע לחיבוקים והנשיקות וכמובן מתגעגע אלייך!!!!
אחכה למכתב חזרה ממך...
אוהב אותך תמיד,מאור"

המכתב הזה גרם לי לבכות...התפרצתי בבכי והחלטתי ללכת למקום שבו אני ומאור גילינו את אהבתנו בפעם הראשונה.הגעתי למקום...הוא היה כל-כך שלוו בלי איש מלבדי...הציפורים ציצו ואני...אני בכיתי דמעות מלוחות.

הגיע יום שישי ידעתי שהוא יחזור...חיכיתי לו בכליון עניים...והנה הוא באא...קפצתי עליווווו...הרגתי אותו בנשיקות...כל-כך התגעגעתי אליוווו....!!!!!!
את כל השישי-שבת בילנו יחד...התגעגעתי לחיבוקים לנשיקות לאהבה שעשינו בלילות...לצערי השישי-שבת עברו מהר והוא נאלץ לחזור לבסיס.לא יכולתי להיפרד ממנו...חיבקתי אותו כל-כך חזק עד שנראה לי שהוא נחנק...!!כל-כך אהבתי אותוווו..הוא לחש לי באוזן:" אוהב אותך עכשיו אוהב אותך תמיד לי ולך ביחד יש עתיד!" הוא נישק אותי בצאוור ופנה לדרכו.שוב דמעות ירדו מעניי...
עבר יום...הזמן בלעדיו לא זז. חשבתי לעצמי...איך חייתי ככה כבר חודשיים שלמים בלעדיו...

ישבתי וראיתי טלוויזיה...פתאום ראיתי שהיה פיגוע...שמתי לראות ואמרו ששני חיילים ניסו לעצור מחבל, המחבל התפוצץ ושני החיילים נהרגו.
לא רציתי להסיק מסקנות מהר מידי...ישבתי וחיכיתי למכתב או טלפון ממאור.מכתב לא הגיע טלפון לא צלצל, עבר שבוע ומאור לא יצא לשבת...התחלתי לדאוג!!!
עבר יום שבת הלכתי לראות אולי מאור בבית שלו עם המשפחה ושכח להודיע לי. הגעתי לביתו אחיו פתח את הדלת עם דמעות בעיינים הוא הסתכל עליי במבט משפיל הוא תפס אותי וחיבק אותי חזק. ישר הבנתי שמשהו קרה!!! דחפתי אותו ושאלתי אם הם שמעו ממאור....ראיתי חייל משפיל ראש עומד ומסתכל עליי... צעקתי ושאלתי:"מה קרה לעזאזל?????" החייל הודיע לי שמאור מאור שלי נהרג לפני כמה ימים בפיגוע.... התחלתי לבכות לצרוח:" למה?!?!?!למה זה מגיע ליי?????" אמא של מאור באה לחבק אותי...חיבקתי אותה חזק ובכיתי..הרגשתי שאני רוצה למותת...שבלעדיו אין לי חיים!!!! הלכנו לקבר...לאחר שהקריאו הספד, נשארתי עומדת לבד ליד הקבר. והתחלתי לדבר:" מאור שלי, אהוב יקר שלי, למה ככה הלכת לי??? כל-כך אהבתי אותך....אני מתגעגעת...אני רוצה לבוא ולהית איתך שם בשמים נהיה שוב ביחד!!! אני נזכרת ברגעים שלנו ביחד אני מחבקת את המכתבים את החולצה שנתת לי כדי שלא יהיה לי קר. את המשפט האחרון שאמרת לי באוזן לפני שחזרת לבסיס! אני אוהבת אותך אוהבת אהבת אמת! תמיד תהיה איתי תמיד תהיה שלי תמיד תהיה בליבי!" שמתי זר פרחים על הקבר והלכתי...כשישבנו שבעה הרבה חברים שלו באו וניחמו אותי ואת משפחתו, לא הצלחתי להירדם בלילות, רק המחשבה שלא הגיע לו למות בכלל...אני זאת שהייתי צריכה למות...אני!!!!!!!
עבר חודש ועוד לא הצלחתי להתגבר על העובדה שמאור לא פה יותר, הוא לא יחזור בשבתות אני לא אקבל ממנו טלפון מחמם לב או מכתבים, לא יהיו יותר חיבוקים ונשיקות. מאור שלי איננו.

עכשיו אני בכיתה י'א עברו כמעט 3 חודשים מאז. עוד לא הצלחתי להתגבר על זה. אני שבורת לב מתה מגעגועים אל מאור, מאור שליי...שהבטיח שלי ולא יהיה עתיד ביחד...איפה ההבטחה ואיפה הנעליים????? אבל אני יודעת שזה לא באשמתו...הערבי המזדיין הזה...הוא אשםםם!!!!!

אני כותבת את סיפור הזה ומשתפת את כולם כדי שיראו מהזה אהבה אמיתית ושלא קל לאבד אותה....אני לא מאחלת דבר כזה לאפחד בעולם!!!אפילו לא לאנשים שאני הכי שונאת....!!!!

שלכם,
עדי 


נוסף: October 30th 2004
מספר: עדי
דירוג:
כניסות: 1338
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-09-28 18:58:54
הדירוג שלי:


מאמי לא הפסקתי לבכות
גם אני איבדתי ידיד והרגשתי שהעולם מתמוטט
הכול יהיה בסדר רק אם תאמיני בעצמך
אוהבת יעל...

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-07-04 03:45:06
הדירוג שלי:


למה תמיד כול סיפור מתוק חייב להיגמר למה?..למה אלוהים תמיד לוקח את בנ אדם הכי חשובים לנו?.....את חייבת להיתגבר על זה את עדיין עוד צעירה ואל תהרסי לעצמך את החיים תמשיכי הלאה גם בישביל עצמך וגם בישבילו אני בטוחה שהוא גם היה רוצה שתיהי מאושרת ושתמשיכי הלאה בחיים!~~!!את תתגברי על זה רק תאמיני בעצמך והכול יהיה טוב והעיקר אל תאבדי את התיקווה ואת הרצון לחייות!

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-07-02 17:58:17
הדירוג שלי:


מאמיי זה כ"כ עצוובב...
אני מקווה בשבילך שתתגברי!!
תיהיי חזקההה תחשבי שהוא שומר עלייך מעלמעללה!!
טפיי כוסעממקק הערבים המזדייניםם האלו שימותוו אחד א-ח-ד!!

וגמלי יש סיפור..כנסי ותגיבי
סיפור אמיתי ומרגש..2 האחים!
אוהבתת אותךךךך---שירנו''שש!!

משתתפת בצערךך!!

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-09 16:53:47
הדירוג שלי:


יואו נשמה שלי אני יושבת וקוראת את הסיפור שלך וכולי דמעות ... דמעות של כאב ..
נשמה זה לא הגיע לאפחד ... אבל אנחנו חזקים .. אנחנו נצליח לעבור את זה ..

מותק .. תיהיה חזקהה .......
אם את צריכה משו מותק ... אני פה בשבילללך אוזן קשבת מאמי ...

ולמקרה שבה לך זה הסיפור שלי אהבה בתסביכים .. כנסיי אליו ...


~~ בושמת ~~ ....

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-05-31 16:19:54
הדירוג שלי:


איזההה עצוב...
מאמי את חייבת להיות חזקהה!!

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-05-21 03:42:41
הדירוג שלי:


עדי מתוקה הסיפור שלך ממש מרגש מצער לדעת שזאת המציאות תהייה חזקה ב''ה שה'' יתן לך את הכח להתגבר על הכל עם כל הכאב והצער את חייבת להמשיך את החיים את עדיין ילדה..

מקווה שלא תדעי יותר צער.. +~ שלי +~

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-05-19 11:35:41
הדירוג שלי:


וואי באמא שלי אני רוצה להגיד לך משהו סיפור כמו זהבחיים שלי לא קראתיי תשמעי כפרה באלוהים אני אומרת לך תאמת אני בארצות הברית גרה ואני קוראת את המכתב שלך ויורד לי דמעות ו וואלה אני הולכת לכל בן אדם שאני מכירה ויספר לו את הסיםור הזהה נישבעת את הילדהה שבחיים שלי לא היה לי רע ככה יוו אני לא מאמינה שזהקרה לך ככה ו וואלה באלוהים גם לי קרה מקרה רק שאצלי הוא היה כמו אח שליי והיתי נונת הכול בשבילו תאמיני לי שאאני מבינה אות ךמאמי ואין מה לעשות כפרה ה'' מביא את הבן אדם בשביל שיתן את הטעות שלו קיצר מאמי תדעי דבר אחתת סיפור כמו שלך בחיים שלי לא ראיתי משתתפת בצערך כפרה

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-05-15 23:58:59
הדירוג שלי:


וואי נשמההה
זה עצוב רצחחח
באמת לא מגיע לאף אחד דבר כזההה...!!!
מקווה שתשרדי את זה מאמי =[

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-03 20:45:26
הדירוג שלי:


יו זה כ"כ עצובב!@#
אני ממש מצטערת!!!
אני לא מאמינה שאת עדין שורדת??

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-05 20:41:53
הדירוג שלי:


את אפילו לא יכולה לתאר לעצמך כמה עצוב לי.. כמה בכיתיי
יאוו מממושש זה הסיפור הכי מדהים שקראתי בחיים שליי אני מקווה שתתגברי על זההה ומאור תמיד יהיה בלב שלך לא משנה איפה הוא
אני משתתפת בצערךך את מדהימה
יפיתושש

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-03 14:36:21
הדירוג שלי:


יווואוו
אני ממש בוכההה
נשמתי ממש ריגשת אותיי=(
זה כל כך עצובבבבבבב
הערבים האלו בני אלףףףף זונות
אני מקווה שהכל היה בסדרררר
ואם את צריכה משהו רק תגידי =((
מתה עלייךךךך
מווואה
אורושש

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-01 20:28:13
הדירוג שלי:


אוווווווווווףףףףף
כוסאמק של הערבים שימותוו אינשאללהה!!
בובה יהיה טוב בעזרת ה''...תזכרי אותו תמיד!!
אבל תנסי לצאת להתחיל להשתקם...אני בטוחה שזה מה שהוא היה רוצה בשבילך!!
ואני יודעת ששום דבר שנגיד לא יוכל לעזורר..
אבל בעזרת ה'' יהיה טוב!!
אוהבת אותך מאמי..
חנו''ש הכוסית!!

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-31 21:35:03
הדירוג שלי:


איזו עצוב אני לא יכולה אני בוכה...
נשמתי אני בטוחה שהוא שומר עלייך אי שים למעלה..מביט בך..ואוהב!!!
אני מקווה מאוד שתתגברי על זה...!!!!!!!!!!!
מאחלת לך רק טוב בחיים

אלינוש

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-31 18:16:22
הדירוג שלי:


מתוקה שלי, אני מקווה שהצלחת להיתגבר עליו....לא לכל סיפור אהבה יש תמיד סוף טוב...
וכפי שקראתי הייתה בינכם אהבה מטורפת..מצטערת לשמוע שככה זה נגמר!!!!
שיהיה לך רק בהצלחה בהמשך ותמיד תסתכלי קדימה...אני לא אומרת שתשכחי אותו...אבל אל תתני לעבר לשלוט על עתידך...
שיהיה לך הכי בהצלחה בעולםם
שלך באהבההה...דובונית

איך איבדתי אותך כך אהוביייי????
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-31 15:54:22
הדירוג שלי:


איזה עצוב דייי אני בוכהה..וואי אחותי אני מקווה שתתגברי על זה..:)
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט