אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

+*+הפנימייה לאומנויות+*+ פרק 24

"אני לא רוצה לשקר לך,זה היה עידן".אמרתי לעוז וסיפרתי לו על מה שאמרנו בטלפון,אחריי חצי שעה עוז התנצל ואמר שהוא צריך לחזור הבייתה,נפרדנו בנשיקה וחיבוק והוא הלך.
בערב התקשר אליי עידן.
עידן:"נו חשבת על מה שדיברנו?".
אני:"כן".
עידן:"ואת רוצה להיפגש היום לדבר?".
אני:"כן,אבל תיקח בחשבון שאני לא באה לדבר איתך לבד".הודעתי לו
עידן:"בסדר"
אני:"טוב תבוא אליי לפה יאאלה ביי.
עידן:"ביי".
התקשרתי לעוז ושאלתי אותו אם הוא יכול לבוא סיפרתי לו מה היה בטלפון.
עוז אמר לי שהוא לא יכול לבוא כי הוא הולך לבקר בן משפחה חולה בבית החולים.
"אבל תעני לי בכנות,את לא באמת מפחדת ממנו את פשוט לא מרגישה בנוח בגללי נכון?".עוז שאל."כן".עניתי בשקט."
אז תהיי רגועה נשמה,אתם חייבים לדבר,תסיימי את הקשר איתו לגמריי,כדיי שנוכל להתחיל את מה שיש ביננו".הוא פתר לי את הבעיה.נפרדנו בטלפון בחיבוק ונשיקה ואז הלכתי להתלבש.
את המכנס הקצרצר שלבשתי החלפתי בג'ינס הדוקים,ובגופייה שחורה.
אחריי רבע שעה הייתה דפיקה בדלת.ירדתי לפתוח,עידן נראה מדהים,כל כך התגעגעתי אליו,לריח שלו,ליופי שלו,לשפתיים שלו,לאהבה שלו.
"כנס".אמרתי לו והוא נכנס.
"אז מה העניינים?".הוא שאל."מצויין".שיקרתי.
"מי פה איתך?".הוא שאל."אף אחד".עניתי בחיוך מלאכותי.
"אז נדבר?".הוא שאל."כן,שב".עניתי והצבעתי על הספה.
"למה נפרדנו?".הוא שאל."כי אתה לא אוהב אותי באמת".עניתי לו ביובש.
"אני? אני לא אוהב אותך באמת?! את כל החיים שלי!".הוא ענה לי."לא,אני לא,כי אם הייתי כל החיים שלך היית מוותר בשבילי על סקס".עניתי לו עדיין שקטה.
"את מוכנה להסביר לי מה הבעיה שלך עם סקס?"הוא שאל.שקעתי לרגע בתוך עצמי אבל התעשתתי."אין לי שום בעיה יש לי עקרונות,ובגיל כזה קטן אני לא ישכב לא איתך וגם לא עם מלך אנגליה".עניתי בציניות."בסדר..יש לך עקרונות..אבל זה יותר מזה..את מסתירה משהו ולא כל כך הולך לך..מה יש לך?".הוא שאל שוב חושף את מוקדיי הכאב.ירדה לי דמעה והוא התקרב אליי וניגב אותה."סופה..מה קורה איתך?".הוא שאל."כשהייתי בת 12..הלכתי לבית של חברה טובה שלי,והיא לא הייתה,רציתי לצאת מהדלת אבל האח הגדול שלה אמר לי להיכנס..הוא אמר לי שהיא תחזור עוד כמה דקות ושאני יכולה לחכות לה בחדר שלו,עד אז כלום לא נראה לי חשוד".אמרתי בקול רועד."התיישבתי על כיסא בחדר שלו ואחריי כמה דקות הוא בא והוריד את החולצה והמכנס ונשאר רק עם תחתונים,הוא ניסה להפשיט אותי,הייתי בשוק,אפילו לצרוח לא יכולתי,הוא ניסה שוב בכוח והתנגדתי,הוא נתן לי סטירה וחשב שזה יעזור,הוא הוריד את החולצה ממני אבל אז נתתי לו בעיטה לקחתי את החולצה וברחתי משם,נכנסתי לאיזה סמטה לבשתי אותה חזרתי הבייתה ולעולם לא סיפרתי את זה לאף אחד..".המשכתי בשקט והדמעות החלו לזלוג."סופה,אני מצטער אני לא ידעתי,אני חשבתי שיש לך בעיות איתי,שאת לא רוצה אותי,שאת סתם איתי,שאת בכלל אוהבת מישהו אחר".הוא אמר בשתיקה."לא עידן,אני אוהבת אותך,ז"א אהבתי מכל הלב".תיקנתי בשקט."אבל כשניסית זה כל כך הפחיד אותי שקמתי מיד".הוספתי."אני מצטער,אני הייתי כזה טיפש שעשיתי מזה עניין,הייתי כל כך מטומטם,אני מצטער סופה אני מצטער את האור של החיים שלי איך פגעתי בך ככה איך?!".הוא עינה את עצמו.הוא ניסה לנשק אותי.ואמרתי לו שאני לא רוצה,שיש לי מישהו אחר.
"זה עוז?,סופה אני נשבע לך שאני ימות בלעדיך! אני נשבע לך".
"כן זה עוז".אמרתי בשקט."בוא פשוט נהיה ידידים...רגילים".אמרתי שוב בכאב שלא נפסק,שלטתי בעצמי ובדמעות."תסתכלי לי בעיניים ותגידי לי שאת לא אוהבת אותי!,תגידי!".עידן אמר לי.השפלתי מבט."את רואה??,סופה אהבה כמו שלנו אי אפשר לשבור!!".הוא ניסה לשכנע."לא עידן,את האהבה שלנו שברת כשלא שלטת בעצמך והתחרפנת באותו ערב שהיינו ביחד,ואת האהבה שלנו שברת כשלכלכת עליי ליד החברים שלך שאני זונה ושאני הולכת עם עוז ישר אחריך,ואת האהבה שלנו שברת כשרבת מכות עם עוז..את האהבה שלנו אתה שברת".עניתי בעצב."סופה עוז הוא זה שהתחיל איתי..וחוצמיזה אמרתי את זה רק מהקנאה..יצאו לי העיניים..אני אוהב אותך..תחזרי אליי".הוא התחנן."עידן,כדאיי שתלך עכשיו,פגעת בי מספיק,אני לא רוצה קשר רומנטי איתך יותר".אמרתי בביטחון עם קול מרוסק."אני הולך..בכל מקרה תודה על השיחה".הוא אמר ויצא.בכיתי..המון...

המשך יבוא


נוסף: November 3rd 2004
מספר: מאוכזבת
דירוג:
כניסות: 264
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


+*+הפנימייה לאומנויות+*+ פרק 24
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-06 20:46:05
הדירוג שלי:


אויייי איזה יפהההההההההההההה אהבתי מאוד!!
תמשיכי..
שלך..
מורוש:)
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים