אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


את אהבת חיי, למה עזבת אותי?

"למדנו יחד בפנימיה, זו הייתה פנימיה של בנות שם ראיתי אותה לראשונה. בסוף גיליתי שאנחנו באותו חדר התחלנו להתידד היא הייתה החברה הכי טובה שלי בסתר חשתי אליה משהו אחר משהו שונה זה לא היו סתם יחסי ידידות רגילים חשתי אליה משיכה מיוחדת היינו כול כך קרובות. הכול היה טוב בינינו עד שתום הבן הכי חתיך מפנימית הבנים הציעה לקמי (החברה הכי טובה שלי) חשתי קינאה כולשהי היא התחילה להתרחק מימנו אבל למזלי הם ניפרדו.
יום אחד בלילה בכיבוי אורות באתי אליה למיטה ונגעתי לה בפנים ואז בחזה היא הסתכלה עלי ולא הבינה מה אני עושה, היא אמרה "מה את עושה" עניתי "אל תידאגי פשוט תיזרמי אם זה" התחלתי להתקרב אליה ולבסוף התנשקנו זה היה מהמם שנינו אהבנו את זה פיתאום היא הפסיקה ואמרה "מה יגידו הורים שלך"
עניתי לה "מה שהם לא יודעים לא יפגע בהם, הם לא חייבים לדעת". ואז הפסקנו ופשוט התחלנו לדבר על מה שאנחנו מרגישות אני לא ממש זוכרת מה אמרנו אבל שנינו הרגשנו משהו אחת כלפיי השניה. ככה היה בינינו 'רומן', החלתנו לקדם את היחסים שלנו והחלנו להכניס אצבעות ולרדת אחת לשניה זה היה מהמם נהנתי איתה כאשר היא שכבה עלי הרגשתי את אהבתה את גופה עלי אהבתי כול שניה מזה. זה נימשך בסביבות שנה עד שיום אחד כשישנתי אצלה במיטה ניכנסו בנות לחדר והן החלו לצעוק "לסביות איכס מגעילות" קמי לא יכלה לקבל זאת היא הייתה ממישפחה קשוחה שלא הייתה מקבלת זאת שהיא לסבית ולי אישית לא הייתה בעיה. קמי קמה ואמרה "די יוליה זה ניגמר בינינו אני לא יכולה ששמועה זאת תיתפשט" אמרתי לה "מה?!!!!!!! מה אם אהבתנו? מה את עושה? זאת טעות את יודעת שאת אוהבת אותי על תעשי זאת" היא אמרה "זו הייתה סתם התנסות שכחי מיזה מחר אני אבקש העברת חדר די אני לא יכולה להמשיך אם זאת"
רציתי למות לאחר מה שהיא אמרה לא יכלי לקבל זאת זה היה שוק בישבילי לאחר מה שהיה בינינו היא השליחה את זה בשניה בחיים לא אמנתי שכול עולמי יכול להתנפץ בשניה אחד זב כאב אז וזה עדין כואב.
קמי הלכה לחברותיה ואמרה שאני ניכנסתי למיטה שלה, ושאין כלום בינינו.
כול הבנות עשו עלי חרם, קמי הייתה לפעמים ניגשת עלי כשאף אחד לא שם לב והייתה אומרת לי "די יוליה תמשיכי אם החיים תימצאי לך בן ותגידי שלא היה בינינו כלום סתם ניכנסת אלי למיטה בצחוק די על תעשי את זה לעצמך" אמרתי לה "למה את עושה את זה בואי נמשיך ביחד אף אחד לא ידע נינעל את הדלת בבקשה על תעזבי אותי" היא החלה לצעוק עלי "די מה את לא מבינה זה ניגמר תימצאי לך חיים ועזבי אותי" ןאז היא ברחה ואני נישארתי שם עומדת ובוכה לא יודעת מה לעשות אם עצמי.
התחלתי להתרחק מיכולם וכלום התרחקו מימני.
יום אחד הייתה מסיבה אצל הבנים רמי הלכה לשם אני לא, עקבתי אחריה וראיתי אותה מיזדיינת שם אם החבר הקודם שלה זה קרע לי את הלב אבל שתקתי.
הכרזתי את אהבתי אליה ליפני כול הכיתה כולם צחקו עלי אבל לא היה איכפת לי רק היא הייתה חשובה לי בישביל אהבתנו חייתי, אבל היא הייתה דוחה אותי כול פעם מחדש.
כאשר הייתה לנו מסיבת הסיום ניגשתי אליה ואמרתי תני לא היזדמנות היא הסתכלה אלי ואז הבנתי זה זה ניגמר.
הלכתי מישם ועליתי לגג של בית הספרהוא מאוד גבוה.
ועכשיו אני עומדת פה ולא יודעת מה לעשות לקפוץ או להמשיך אם חיי אני כותבת את המכתב הזה ובוכה ליבי זועק אליה............................................
........................................ ליבי יהיה תמיד שייך לך אני אוהבת אותך..
.........................................................................................קמי מימני מאהבתך יוליה."..................................................
.................................................................................
..................................................................................
..................................................................................

פיתאום יוליה עומדת על קצה הגג כול הקהל הסתכל לכיוון הגג כולם התחילו לצעוק היא משוגעת מה היא עושה, רק קמי שתקה והתחילה ללכת לכיוון הבניין ונעמדה במקום מסויים ופיתאום עיינהן (העניים שלהן) ניפגשו כולם שתקו והסתכלו על יוליה וקמי, יוליה עמדה על הגג והסתכלה על קמי וחיכתה שהיא תגיד משהו אך היא לא אמרה כלום היא הסתכלה על אהבת חייה ודמעות החלו לזלוג מעינה ופיתאום יוליה אמרה "אני אוהבת אותך........." וקפצה קמי הסתכלה עליה התקפלה וצעקה "לאאאאאאאאאאא.................." ופיתאום גופתה שלי יוליה נחתה מול קמי קמי התקופפה ליוליה נישקה אותה במצח והלכה


נוסף: November 7th 2004
מספר: ג'ניה
דירוג:
כניסות: 1007
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


את אהבת חיי, למה עזבת אותי?
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-14 14:37:25
הדירוג שלי:


למי שלא הבין בהתחלה יוליה כותבת מכתב לקמי ואז יוליה מחליטה לקפוץ ואת סוף הסיפור מספרת מישהי שהייתה שם ליד מקום ההתרחשות.
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט