אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מצטערת אם פגעתי--->חלק א'

שלום לכולם...אני רוצה לרשום לכם סיפור שהוא מעין מכתב שרשמתי למישהו שאוהב אותי והוא נורא חשוב לי והכל אמיתי

ואני שמחה שהוא ידיד שלי ואני יודעת שאם הייתי איתו הייתי מאושרת מאוד אבל יש הרבה סיבות ואחת מהם שאני אוהבת מישהו אחר...

המכתב הוא ארוך לכן אני ירשום אותו בחלקים אני יכניס עכשיו את החלק הראשון ואם ימצא חן בעיניכם אני ימשיך...אולי יהיו חלקים במכתב שלא תבינו אז תשאלו ואני ישתדל לענות לכם...כל הסיפור הזה מסובך..אתם כבר תבינו בהמשךlove youנ.בהשמות לא אמיתיים------------------------------------------------------------------------


לאריאל!!טוב אז ככה...

בטח אתה לא מבין מה הקשר מכתב עכשיו אבל חשבתי על זה הרבה והגעתי למסקנה שאולי רק בדרך הזאת אני יצליח להגיד לך את כל מה אני מרגישה...אולי ככה אני יוציא הכל מהלב שלי בלי שנעצור אחד את השני ונריב בדרך!(כי זה גם מה שביקשת ממני להגיד לך מה שאני מרגישה).

חשוב לי שלא תפגע כי אתה יודע שבחיים אני לא רציתי ולא ירצה לפגוע בך גם אם זה בכוונה וגם אם לא.

טוב...אני לא ישקר לך באילת הרגשתי אליך משהו יכול להיות שזה היה קצת מעבר לידידות אבל זה לא התפתח למה שחשבנו גם אם היו לזה סימנים שהראו אחרת, אולי בהתחלה רציתי או לפחות קיוויתי שיצא משהו אבל כמו ששנינו יודעים זה לא קרה.

אתה זוכר שבאילת במסיבה שאלתי אותך "יש לך חברה?" ולא ענית לי!

לפי השתיקה שלך כבר הבנתי לבד שהתשובה היא -כן!

אולי זאת אחת הסיבות שעצרו את מה שהתחיל בינינו ובגלל זה הרגשות לא התפתחו, מעבר למה שהם עכשיו ואלי גם בגלל שפחדתי להיפגע שוב.

אבל כמו שאמרתי זאת רק אחת הסיבות מתוך הרבה...וכמו שאתה כבר יודע הייתי בתקופה קשה...בדיוק אני ועידן נפרדנו וזה לא נגמר יפה. (אני מקווה שזה לא יקרה לי שוב איתך!).

בהתחלה באילת הייתי מבולבלת מכל הסיפור הזה ולא ידעתי בדיוק מה אני רוצה אולי רציתי שמישהו יעזור לי לשכוח אותו... וזה היית אתה אני יודעת שזאת לא הייתה המטרה שהראתי לך בהתחלה אבל רק אחרי תקופה מסויימת שעזרת לי הבנתי שבשביל זה הייתי צריכה מישהו...שיחזיק אותי ויעזור לי להבין שעידן לא בשבילי ואולי גם ככה הבנתי שאף אחד לא בשבילי כרגע שאני לא בנוייה לקשר מחייב אני עוד ילדה ויש לי זמן (דרך אגב אני בת 15 וחצי-לא ממש ילדה אבל בכל זאת לא בנוייה לקשר כרגע)... בנתיים אני מעדיפה להנות מהחיים, אני לא רוצה להיפגע או לפגוע במישהו ושבטח שלא אם הוא חשוב לי (כמוך) אני לא רוצה להיות מחוייבת למישהו פשוט כרגע טוב לי לבד.

אז באמת אני אומרת לך מכל הלב את ה-ת-ו-ד-ה- הכי ענקית בעולם על כל מה שעשית בשבילי ואני מקווה שתמשיך לעשות אולי אתה לא מודע למה כתבתי את ה-תודה אבל עזרת לי בהרבה דברים אולי אפילו מבלי ששמת לב...הדבר הכי חשוב שעשית בשבילי ועזרת לי כל כך זה –עידן!

אולי שוב אני מזכירה אותו אבל כל כך נפגעתי ממנו ולא הפסקתי לבכות בגללו במשך חודשיים ולא רציתי או ניסיתי לשמוע או לראות אף בן אחר(הייתי איזה חודשיים בדיכאון וחברות שלי ניסו לעודד אותי ולא ממש הלך להם)...עד לאותו הרגע שהכרתי אותך באילת... איכשהו עזרת לי לשכוח ממנו ומכל מה שהוא עשה לי ואיך שהוא פגע בי אין לי מושג איך עשית את זה אבל פשוט יש בך את הקסם הזה שהצליח לעזור לי.. אז שוב במילה אחת –ת-ו-ד-ה- !!!!

אריאל הבנתי ועברתי בזכותך הרבה דברים... אני לא יודעת אם זה לטובה או לרעה אבל השתנתי ואני שמחה על כך... אני שמחה שהכרתי אותך!!!

לימדת אותי הרבה דברים חדשים על עצמי ובכלל...

ואני מצטערת אם עשיתי לך חיים קשים.------------------------------------------------------------------------
זהו לבנתיים ההתחלה לא מי יודע מה מענינת טוב זה מכתב שבו אני מתוודה לו איך

אני באמת מרגישה אני בהמשך ירשום את המשך המכתב מקווה שתאהבו
 


נוסף: November 22nd 2004
מספר: שירנו'ש!!!
דירוג:
כניסות: 754
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מצטערת אם פגעתי--->חלק א'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-30 19:03:43
הדירוג שלי:


אחותי תמשיכייייי זה יפההההההההההההה
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט