אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הכול בזכות הידיד הכי טוב--->>> סיפור אהבה מ=ד=ה=י=ם= פרק י

"...המונית הגיע.. הוא אמר לנהג שייקח אותנו למסעדה ברחובות.. טרזינה קוראים לה.. היה הכי כיף בעולםםם... חזרנו אליו הבייתה... זה היה הדבר הכי יפה בעולםםםםם.."

כל החדרהיה נרות.. והיה רשום על המיטה שלו עם עלים של ורדים איי לאב יו באינגליש... יווו זה היה כל כך יפה.. וברקע היה את השיר שלנו... מי אוהב אותך יותר ממני.. והוא שר לי אותו(עזבו את זה שיש לו קול מסריח.. אבל זה היה כל כך רומנטי) כל כך התרגשתי.. לא הפסקנו להתנשק.. ואז הוא הביא לי דובי ענק כזה חמוד שרשום עליו אוהב אותך וחולצה שמודפסת עליה תמונה ששינינו עשינו יום אחד בקניון ורשום עליה לנצח אוהבים.. והוא הביא לי מכתב.. ואמר לי שאני יקרא אותו כשאני יגיע הבייתה.. ואז הוא פתח את המתנה.. הוא קרא את המכתב שרשמתי לו.. ומ=מ=ש התרגש... ונתן לי נשיקה קטנה כזאת...

רוצים לדעת מה היה רשום במכתב???
אז ככה...>>> "אבי חיים נדירים שלי.. תודה על חודש נפלא.. חודש שבעזרתו עברו עליי המון דברים טובים.. ולצערי גם רעים.. אתה יודע כשאני איתך אני מרגישה בעננים.. וכשלא.. אני מרגישה חנוקה.. ביום כשקרה מה שקרה.. אתה לא יודע איזה רע הרגשתי.. ידעתי שגם לך רע אז ישר רצתי אליך..רציתי להיות איתך.. להרגיש אותך.. לאהוב אותך מקרוב.. אתה לא יודע כמה שמחתי שחזרנו.. זה היה היום הכי מאושר בחיים שלי.. אז אבי חיים יפים שלי אני מאחלת לנו עוד ה=ר=ב=ה חודשים יפים כמו החודש הזה שלנו.. ותמיד תדע שאני אוהבת אותך עד השמיים.. ושאתה הדבר הכי חשוב והכי יפה בחיים שלי.. בלעדייך פשוט אין לי חיים!!!.. אוהבת לנצח.. ואל תשכח את זה.. לילוש"

איזה יפה נכון??? חחחח כפרה עליי..
קיצרר.. נשארנו ערים עד 3 ככה.. ואז הלכנון לישון.. נרדמתי מחובקת איתו.. זו הייתה הרגשה כל כך כיפייתתת!!!
קמתי ב11 ככה.. ואבי לא היה לידי.. ואז הוא פתאום נכנס ועשה לי תצוגת אופנה.. חחח כפרע עליווו!! הוא מדד את מה שקניתי לו.. וזה היה בול המידה..

חזרנו אליי.. שמנו את הדברים ונשארנו אצלי קצת.... כשהוא הלך פתחתי את המכתב.. היה רשום בו:
" לילוש חיים שלי.. דבר ראשון אני אוהב אותך.. דבר שני אני אוהב אותך.. דבר שלישי אני אוהב אותך.. דבר רביעי אני אוהב אותך.. אבל מתוקה שלי כמה פעמים שאני יגיד את זה.. בחיים לא ישתווה למה שאני מרגיש .. אני אוהב אותך הכי בעולם!! יותר מכולם.. רגע בלעדייך נראה לי כמו נצח... מזל טוב על החודש הנדיר הזה.. אוהב אותך.. אבי"

מכתב קצר.. נכון.. אבל מה זה יפה!!!! חחחח...
קיצררר... שבוע אחרי זה.. יצאנו למסיבה.. הפעם יצאנו אני.. אבי.. טל חברה שלי וחבר שלה עידן.. כן הם עדיין חברים כפרע עליהם..
אני וטל הלכנו לרקוד לבד.. כי אבי ועידן הלכו לחברים שלהם.. עד שעה 2 ככה לא היינו איתם.. ב2 הלכנו לחפש אותם.. ולא מצאנו.. הלכתי לליאור ושאלתי אותו איפה אבי.. הוא אמר לי שהוא ליד השירותים.. כשאני וטל עלינו.. לא האמנו למה שראינו!!!! ראינו אותם ליד השירותים עםםם......

*******המשך יבוואאא******
אוהבתותכם אנשיםםםם!!! ביווווווווש


נוסף: November 26th 2004
מספר: לילוש
דירוג:
כניסות: 960
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט