אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

מחכה לרגע לקבל אומץ ולחזור להיות שלך לעולמים... !!!

שמונה חודשים של אהבה, שמונה חודשים שנפרדנו כמה פעמים אבל תמיד חזרנו כי הלב לא יכל לחיות בנפרד. הייתי תופסת אותך בביצים וגורמת לך לחזור תמיד אלי, ולמרות שהצלחתי לחנך אותך ולהפסיק להיות עוד ערס משיכון ועוד פוזאיסט (למרות שאני אוהבת) שיחקת בי.. איך הצלחת שאני זאת שמייעצת לכולם שאני זאת שתמיד שיחקה בבנים, זאת שהייתה מנצלת אותכם הגברים וגם אתה, בהתחלה, הכל היה ניצול.. רציתי לשכוח את הקודם ואתה נפלת לי לידיים שבועיים אחריו. אהבתי אותך כל כך, עוד מהרגע הראשון שהכרנו חשקתי בך ובשפתיים הסקסיות שלך, במבט הכובש בעיניים הירוקות, בגוף החסון והשרירי ובקול היפה שלך. לא ידעת להעריך אותי למרות שאהבת אותי המונים.
אני לא מתרברבת אבל בנינו כל חבר שהיה לי זה היה בגלל היופי, ולאב דווקא האופי שזה היה שנוא עלי ביותר !!!
אני לא אחת שמתלהבת מעצמה ואתה יודע זאת וכולם יודעים, אבל אני אחת שיודעת מה היא ויודעת מה רוב הבנים רוצים ממני, ומרוב הבנות.
חינכת אותי, אני הייתי חייבת מישהו שידע להעמיד אותי במקום, שידע שכשאני עושה משהו לא בסדר שיבוא ויגיד לי בפרצוף!
אני כועסת המון ומוציאה הכל במכתב, כתבתי מאות אם לא אלפי שירי אהבה ואלפי מכתבים שבסוף נזרקו לפח זבל או שבלי לשים לב אני אמצא כמה במגירה.
מרגיז אותי שלמרות הכול גרמת לי להפגע ולבכות כל פעם מחדש... שגיליתי שכשנפרדנו סך הכול לשבוע הייתה לך חברה אחרת... שהייתה מהשכבה שלי!!!!!!!! שבערך עד לפני שנתיים שלוש הייתי חברה טובה שלה, היא יפה והייתה מסתובבת בחבורה שלי בבצפר והייתי רואה אותה כל יום אבל לדעת שמישהי מסוגלת? זאת לא פרדה.. זאת סך הכול מריבה שאני החלטתי לסיים ו"לברוח" בדרך הכי לא טובה אבל הכי עוזרת.. פשוט להרים ידיים ולסיים עם זה.
רק שלא יכולתי ותמיד חזרנו. לא היית מסוגל לספר לי, וממה שהכי נפגעתי? זה שכשאני ואתה חזרנו.. יום שבת בערב שהיו מסיבות חוף וראיתי אותך במקרה, שידעתי שתהיה שם ולא אהבת שלבשתי חשוף אך רציתי כל כך צומי ולהרגיז אותך ששמתי מיני וחולצת סטרפלס, שפגשתי שם ידידים מהשכונה ונתתי לאחד הידידים יד כדי שתקנא, ודיברנו אני ואתה בצד... לקראת 2 בלילה.. בארבע עיניים שם בים עם הרעש של הגלים, חזרנו והתנשקנו.. הלכתי ואחרי שעתיים שהתקשרת לשאול אם אני עדיין בים ואמרתי שאני בדיוק עליתי על המונית לכיוון הבית, באותו רגע אני מודה רציתי לרדת מהמונית ולחזור אלייך ולתת לך נשיקת לילה טוב כובשת וללכת כשאתה מסתכל עלי במבט "אל תלכי".
אולי זה הדימיון שמתפתח אבל זה הלב שמדבר, שהייתה לך עדיין את ההיא מהשכבה שלי ודאגת להיפרד ממנה יום למחרת רק אחרי שכבר חזרנו.
כן.. זה נראה שאתה אוהב ונפרד ממישהי בשבילי, אבל לא.. אתה בגדת בי, והיו עוד קטעים.. ויש עוד משהו אהוב יקר שלא יכולתי לספר, כשגיליתי זאת הייתי בדיכאון... וידיד שלי בא אלי קפץ לביקור אחרי חודשים ארוכים שלא נפגשתי איתו. באותו רגע דמיינתי שזה אתה, דמיינתי שאלו השפתיים שלך ואני והוא התנשקנו.. אולי שעה, אולי אפילו שעתיים, אלה היו דקות ארוכות שנמשכו כמו נצח. שלא נהנתי לרגע אבל כל כך כעסתי שהייתי חייבת להחזיר לך, שהיד שלי תיהיה על העליונה.
ובסוף.. שהשבעתי את עצמי שאני ואתה זה נגמר! שהחלטתי להיפרד ממך כי כבר נמאס לי כואב לי בכל הגוף.
כבר חודשיים שאתה לא יוצא לי מהראש... שבחודשיים האלה היה לי חבר.. שהפעם היה מהשכבה שלך ואתה נפגעת ונכנסת לדיכאון ואפילו רבת איתו והפרידו.
אני לא נקמנית אבל שיגע אותי שפתאום לא היית מתייחס אלי! וזהו.. היית מאמין שלא היו לי יותר חברים, שאולי יש לי עוד תקווה שנחזור? הייתי בקשרים שזה היה שלב קטנטן לפני חברות אבל לא רציתי, פחדתי..
זאת שהייתה חברה שלך היום חברה טובה שלי מאוד, החלטנו שאתה פשוט לא שווה את זה, ומי היה מאמין שגם אתם שניכם יחד ידידים טובים שאפילו נפגשים מידי פעם.. יש לך היום חברה אחרת, שאני מחכה לרגע שתיפול לי לידיים ואני יעשה לה כל מה שמגיע לה.
תראה כמה שאני אוהבת  אותך ואתה היית פוגע בי.
אחרי הפרידה בכית לי בטלפון לא פעם ולא פעמיים והתחננת שנחזור, התחננת שנדבר.
היינו ידידים, כמעט כל יום היית מתקשר אלי בערך 3 4 פעמים ביום.. עד שכבר לא יכולתי ואמרתי לך "דיי! יש לך חברה, תדאג לה תטפל בה.. תתנהג אליה ההפך ממה שהיית מתנהג אלי, ועזוב אל תתקשר"
אמרת לי טוב ביי להתראות. קיבלתי את זה קשה וכמה שבכיתי לחברה שלי בטלפון זה לא עזר.
יומיים אחרי זה שהמצב עוד נרגע באתי לבצפר בבוקר ואיחרתי בחצי שעה לכיתה. היה מבחן ובאתי להיכנס וחברה שלי מהכיתה קמה מהשולחן ורצה תפסה אותי וגררה אותי מחוץ לכיתה.. היא אמרה לי מילים קשות, אמרה ש"הוא עדיין אוהב, הוא עדיין מחפש עוד תקווה שתחזרי אליו! הוא סיפר לי כמה שהוא מתגעגע ולא יודע מה לעשות. הבנאדם לא הפסיק לבכות".
ברור שבמבחן לא הצלחתי להתרכז לרגע ולקח לי יומיים להחליט מה לעשות.
וכשהגעתי להחלטה דיברתי איתך באי סי קיו ושאלתי מה רצית.. ל-מה הלכת לחברה שלי. היית כועס דיברת בגסות לא כמו שדיברת איתי פעם.
כעסתי ואמרתי שאולי זה מיותר ולהתראות.
לא נתת לי ללכת ועוד התקשרת אלי בשעה 9 וחצי בערב הבייתה ודיברנו עד 11 ורבע.. מטורף האא.. לחשוב מה חברה שלך תגיד.
אתה ידעת מההתחלה שמפריע לי שאתה איתה, וכל פעם מחדש היית אומר לי "רק תגידי לי מילה אחת ואני זורק אותה וחוזר אלייך" אמרתי לא.. גם אחרי שתיפרד ממנה לא נחזור.
ואני עדיין אוהבת
וקשה לי וכואב... מחכה שתיהיה לי ת'אפשרות לדעת שהשתנת למרות שכולם אבל ממש כולם אמרו שאתה בנאדם אחר, אין עלייך יותר פוזה.. שאתה עדיין אוהב אותי ואפילו אמרת את זה לחברה שלך, אבל היא כמוני.. טיפשה יותר מידי כדי לדעת שאהבה תנצח ושאולי תוכל להתאהב בה.
אני לא יודעת אם תוכל לחכות לי כל החיים אבל אני יודעת שאם אני יגיד מילה אחת פשוטה, אתה תחזור...
אלוהים תיתן לי את האפשרות לרצות אותו מחדש למרות כל הכאב
בכמה מילים קצרים שיסכמו כל משפט ומשפט ארוך שכתבתי במכתב זה..
אני אוהבת אותך ומתגעגע המון! מחכה לרגע לקבל אומץ ולחזור להיות שלך


נוסף: January 12th 2005
מספר: עדיין_אוהבת
דירוג:
כניסות: 965
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מחכה לרגע לקבל אומץ ולחזור להיות שלך לעולמים... !!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-01-19 23:44:35
הדירוג שלי:


אוקיי...אז ככה: (יש לי המון)
קודם כל בואי אני אגיד לך דבר אחד...
את לא חוזרת אליו כי את מחכה שישתנה! למה שלא תשני אותו תוך כדי שתיהיי איתו? אין לך מושג איזו השפעה יש לבחורה על בחורה בעיקר על זה שאוהב אותך! יפתי, את פשוט מפספסת תרכבת והיא כבר על חוט דקיק..עוד שניה היא בורחת! בנים זה לא כמונו...שבוכות ואוהבות...
הוא יאהבו תקופה ויעבור להם..תאמיני לי..!
אם את אוהבת אותי אל תתני לו ללכת...כי אם הוא ילך הוא לא יחזור ואת תאכלי תלב למה לא חזרת אליו! אל תעשי שטויות ותפסיקי לחשק אותה ראש קטן! כשאנשים אוהבים אחד תשני מקודם הוא זה הזרועות זה..ולא כולם מושלמים! אני מאמינה שאחרי כל זה הוא לא יחזור על אותה טעות של "בגידה" כי ארועים בחיים מלמדים לקח לעתיד...אני מאמינה שהוא לא מושלם ויש לו תפאקים שלו...אבל הוא אוהב אותך..אם הוא מוכן לבכות בגללך? בן שבוכה בגלל בת?! אחותי, אל תפספסי...תני לו הזדמנות אחרונה...אם הוא יחזור לעשות שטויות תמשיכי הלאה..אבל אל תפסיסי את זה! את תצטערי! בהצלחה, נסטי בייב!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים