אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


החבר החתיך של אחי/חלק כג (חלק שני)

"שנהל מאוחר מידי"
הייתי בשוק של הלייף..רציתי שמישהו יצבוט אותי ויגיד לי שנהלל תתעוררי זה סתם סיוט..! אבל אף אחד לא העיר אותי והבנתי שאני חייה במציאות..עומדת מול האדם הכי חשוב לי בחיים מספרת לו את כל מה שיש לי על הלב ומה יש לו להגיד לי? "שנהל זה מאוחר מידי". רציתי למות התחלתי לאדים העניים שלי התמלאו בדמעות אדומות וכואבות, ממש לא ידעתי מה להגיד או מה לעשות.ישר רצתי בכל הבית עליתי לחדר שלי טרקתי את הדלת שנראה לי שלמטה הדיסק נתקע להם מרוב הרעש. ישבתי בחדר שלי והתחלתי לבכות כמו שבחיים שלי לא בכיתי..בהתחלה בכיתי כי הוא בגד בי ושנאתי אותו ולא רציתי לשמוע ממנו, אחר כך הוא הכניס את שני להריון וזה בכלל לא בטוח,ועכשיו הוא לא רוצה יותר להיות איתי כי זה מ-א-ו-ח-ר מ-ד-י!!!! כמה פגיעות אני יכולה לסבול ממנו?כל פעם זה משהו חדש..הפעם בכיתי בשביל כל הסבל הגדול הזה ביחד כי עכשיו אין לי יותר תקווה שנהיה בכלל ביחד!.. וזה היה ממש כואב..ישבתי בחדר עם כל האיפור שנמרח על הפנים שלי וכל הדמעות,ואין לי מושג כמה זמן..ואז היה את השיר הרומנטי המפורסם של הסלואו כי זה בא מהמסיבה ושמעתי..והתחלתי לבכות עוד יותר..בקיצור ישבתי שם הרבה זמן לא יודעת כמה, אבל הרבה ובכיתי. ואז היה דפיקה בדלת..
"שושההה, שושית שלי תפתחי לי את הדלת זאת נועה..בבקשה תפתחי לי את הדלת". הילדה הזאת תמיד באה בזמן תמיד מתי שצריך אותה..פתחתי לה את הדלת חיבקתי אותה והתחלתי לבכות,היא סגרה את הדלת הושיבה אותי על המיטה ואמרה לי ככה:
"מה קרהה יפה שליייייי??"
"הוא לא רוצה אותי יותר נועההה...הוא לא אוהב אותי יותר הכל נשכח לו והוא אמר לי שכבר מאוחר מידי ואין מה לעשות יותרר.."וחיבקתי אותה. היא הסתכלה עליי ואמר לי במבט האהוב והדואג שלה ואמרה לי:
"דיי שנהל מספיק מספיק לבכות עליו..הוא פשוט לא שווה את זה..מגיע לך פי 100 ועוד 8 אפסים ממנו.. תראי כמה אתה יפה..כמה את מקסימה וכמה הוא לא שווה אותך. למה לסבול ממנו כל כך הרבה?? שנהל אני יודעת שנפגעת כי אני מרגישה בדיוק את אותו כואב בלב שלי..רע לי שרע לך אני אוהבת אותך ואני יעזור לך אני נשבעת לך אנחנו נצא ונכיר פולללל בנים..כאילו רק את כי עכשיו אני חברה של אחיך..(וצחקנו)...ועל תחשבי שזאת הפגיעה הראשונה שלך יהיו לך עוד המון המון פגיעות וסבל ותאמיני לי שתסבלי הרבה מאהבה מה לעשות ככה זה בחיים.. יאללה שנהל תתעודדי את לא שווה אותו.."
אחרי כמה דקות דפקו בדלת נועה הלכה לפתוח..וזה היה תומר הוא נכנס ואמר לי:
"אנחנו יכולים לדבר?"
ניגבתי את הדמעות שלי ונועה יצאה מהחדר. הוא התקרב אליי הסתכלתי לו בעניים והוא אמר לי:
"תראי שנהל א..נ..י לא יודע עבר עלינו הרבה דברים ביחד הרבה קשים עברו עלינו..ואני פשוט לא יכול יותר עם זה והגעתי למסקנה שאני אוהב אותך אבל לא רוצה לפגוע בך כי כבר פגעתי בך מספיק ו........" היינו כל כך קרובים שכמעט התנשקנו,הרגשתי את הנשימות שלו הרחתי את הריח שלו כמעט עצמתי עניים וכבר הרגשתי שהכל יהיה בסדר ואז הוא פשוט הלך...!!!נשארתי בחדר אבל כבר לא רציתי יותר לבכות לא היה לי כוח או אנרגיה לבכות יותר כאב לי כל כך בלב שזהו הפסדתי את אהבת חיי הפסדתי את מי שאני באמת אוהבת ויכולה לעשות הכל אבל ממש הכל בשבילו. וככה פשוט נרדמתי על המיטה באמצע המסיבה פשוט נרדמתי...
ואז כבר התעוררתי בבוקר שבע וחצי בבוקר הייתי עדיין עם הבגדים של המסיבה והעניים שלי היו עדיין אדומות לקחתי את החלוק שלי ונכנסתי להתקלח בדרך עברתי בחדר של אחי וראיתי את נועה ואחי ישנים ביחד..איזה חמודים כמה זמן רציתי לראות אותם ככה..נכנסתי להתקלח התקלחתי ויצאתי כמו חדשה צחצחתי שיניים הסתרקתי וירדתי למטה..הבית היה מסודר...חח הייתי בשוק אחרי מסיבה של אולי מליון ילד הבית היה מסודר ונקי ואז אמרתי לעצמי בטח רן ונועה נקו אתמול את הבית ובגלל זה הם כל כך עייפים. הכנתי לי תה ישבתי על הבר ושתיתי ואמרתי לעצמי שנהל עוד שבוע וחצי מתחילים שנה חדשה בביה"ס,אנשים חדשים,התחלה חדשה...וזה הזמן לפתוח דף חדש..אז הייתי מרוצה מההזדמנות שיש לי לשנות הכל!
סידרתי את הכל במקום..ואז פתאום רן ירד..
"אחחח שליייייי מה אני רואה חחחחח אתם ביחד?"
"חחחחחח כןןן אחותיי..אנחנו ביחד סוף סוף יש אלוהים"
"יפהה לכם תגיד אתם סידרתם את הבית אתמול???"
"כןןןן..נועה למדה אותי לעשות ניקיון להיות בעל טוב..חח"
"חחחחחחחחחחח משוגעים אתםם.."
"שמעתי על מה שהיה אתמול עם תומר"
"אהה באמת.."
כן..ואת יודעת מה אני חושב?"
"מהה..?"
"שהוא פחדן..כמה שהוא חבר טוב שלי ואני אוהב אותו כמו אח וכמו גייס אני חושב שהוא פחדן ומפגר שהפסיד יפה כמוך ומתוקה כמוך..אבל אני מכיר אותו הוא עוד יחשוב על הכל ויצטער תשמעי לאח הגדול הכוסון והמאושר שלך"
"חחחחחחחחחח כפרה עלייך.."
"בא לי להכין ארוחת בוקר.."
"לא אתה יודע מה?..אני יכין, לך תעיר את נועה ותרדו לאכול"
"יאללה סבבה.."
ואז התחלתי בעבודה חח... הרתחתי מים לעשות תה,קפה,שוקו מה שלא יהיה, נשאר מאתמול פולל אוכל בורקסים וקוראסונים חממתי במיקרוגל סידרתי את הכל בשולחן נועה ירדה בפיג'מה ורן האכיל אותה..חח איזה חמודים..בקיצור באמצע השולחן שאלתי את נועה.."תגידי כפרה בא לך ללכת לקנות בגדים חולצות ביה"ס נעליים ועוד דברים לביה"ס..חחח לא קניתי כלום.."
"כןןןןןןןןן..יאללה בא לי ללכת.."
"גם אני רוצה לבוא, אותי לא מזמינים?"
"בטח שמזמינים אותך" אמרה לו נועה ונתנה לו נשיקה.
"אז יאללה נועה את צריכה לעבור בבית לקחת כסף?"
"אממ...כן אין לי פה אז אני הולכת להתלבש הולכת הביתה ועוד חצי שעה בערך אני פה.."
"סבבה.."
"נועה אני בא איתך.."
"יאללה תתלבש ובוא גם לך אין כלום עדיין.."אמרה לו נועה.
"וואלה נכון טוב יאללה לך תתארגן גם אני הולכת עוד חצי שעה אתם פה?"
"כןן.."אמר לי רן.
"סבבה.."אמרתי.
עליתי לחדר הוצאתי ג'ינס של לי קופר גופייה ורודה התאפרתי נעלתי נעליים ספורט ורוד לבן וישבתי למטה חיכיתי לרן ונועה שיחזרו לבנתיים ישבתי וחשבתי אולי אני יפגוש מישהו ויתאהב?שאיוו איך הייתי רוצה דף חדש עם החיים שלי.. אולי יהיה מישהו חדש מביה"ס שאני עדיין לא מכירה... באמצע המחשבות שלי דפקו בדלת זה היה רן הם חיכו והזמנו מונית לקניון ונסענו.
נכנסנו לקניון כרגיל מליון אנשים ומליון חנויות.. החלטנו קודם כל לקנות בגדים..נכנסנו ללי קופר קניתי ג'ינס גם נועה וגם רן, אחר כך הלכנו לאחת החנויות קנינו חולצות והדפסנו עליהם סמל ביה"ס לי ולרן הסמל היה מזה שונה מהקודם. אחר כך הלכנו לקנות את כל הדברים לביה"ס...אחרי שקנינו הכל ישבנו לאכול פיצה..הכל היה טוב ויפה באנו לצאת לכיוון היציאה חזרה הביתה ופתאום אנחנו שומעים..
"שנהלללללללללל?"
הסתובבתי והייתי בשוק של החיים שלי לא האמנתי שזה הוא שעומד לי מול הפניםם..זה היה......

חמודיםםם שליייייי!!!
למה אתם לא מגיבים ליי??אם אתם רוצים שאני יפסיק לכתוב רק תגידווו!!!!
אוהבתת אותכםםם המוניםם תמידדד!!!
שנהלושששש


נוסף: January 28th 2005
מספר: שנהלושש
דירוג:
כניסות: 1220
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט