אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


בבקשה תכנסו צריכה תגובות...

אז ככה תאמת לא רציתי לספר על זה לאף אחד אבל אני לא מסוגלת יותר להשאיר את זה בתוכי הסיפור שלי מאוד מאוד ארוך ואני מקווה שאני אזכור לרשום הכל.
הכל התחיל ב3.4 ישבתי בגן ציבורי שבשכונה שלי הייתי שלושה חודשים אחרי פרידה והייתי עדיין קצת בדיכאון מזה, הייתי עם חברה שלי ואז חבר שלה הגיע הם מן הסתם רצו להיות לבד אז אמרתי להם שילכו לשבת רחוק ממני עוד כמה דקות ידידים שלי צריכים להגיע ובאמת היו צריכים להגיע כמה ידידים וחברות. ישבתי ודיברתי בפלאפון עד שפתאום באו שלושה בנים והתחילו לעבור לידי כל שנייה לא הבנתי ממש מה הם רוצים ואחד מהם שהיה נראה ממש טוב והיה על אופניים פתאום אמר כזה בקול רם "רגע אני צריך לבדוק תסחורה" באותו רגע לא הבנתי בכלל מה הם רוצים אבל המשכתי בשיחה שלי, עד שאחד מהם בא אליי ועושה לי אפשר להפריע לך רגע אז אמרתי כן הוא שאל מאיזה בצפר אני ואמרתי להם ואז הוא שאל מתי אני מסיימת לדבר אמרתי עוד הרבה זמן, דברו הוא אמר לא אנחנו נחכה אמרתי טוב והם נעמדו בצד ודיברו בניהם, בנתיים אמרתי לידיד שלי שאני אדבר איתו אח"כ ואמרתי להם כן הם התחילו לדבר איתי ובקיצר לקחתי את האיי סי קיו של אחד מהם(חבר של החתיך) ואז הם הלכו.
אני לא ידעתי למה אבל כל כך התרגשתי מזה שהם התחילו איתי(ובלי להשוויץ או משו אבל הם לא הראשונים שזה בגלל זה).
באותו ערב היה מסיבה לידיד שלי בים וחבר שלי לשעבר גם היה שם כל כך רציתי אותו אבל הרגשתי כאילו אני מרגישה הרבה יותר טוב כאילו זה פחות מפריעה לי יום למחרת הכנסתי את ההוא שהכרתי לרשימה והוא שלח לי את החתיך (הם רצו להכיר לי את החתיך הזה) התחלנו לדבר ועל החמש דקות הראשונות של השיחה היה לי משהו כל כך מוזר אמרתי לו אתה מלאך והוא אמר לי התקרבנו בטירוף ונהיינו ידידים הכי טובים בעולם סיפרתי לו הכל עליי והיה לי כל כך כיף לדבר איתו היינו מדברים שעות, אחרי חודש בדיוק בתאריך 3.5.04 נפגשנו כמו אחת מהפעמים הרגילות שהיינו נפגשים אבל באותו יום היה משהו מיוחד...
בצהריים דיברנו באיי סי קיו והוא אמר לי שיש דבר אחד שאם הוא יקרה הוא יהיה הדבר הכי שמח שקרה לו בחיים ניסיתי להוציא ממנו מה זה והוא לא הסכים להגיד לי, וכמה ימים לפני זה הוא אמר לי שהוא מתחיל להתאהב בי אז חשבתי אולי אם נתנשק או נהיה חברים...
כשנפגשנו סתם דיברנו על שטויות והכל עד שהגענו לנושא הזה ניסיתי להוציא ממנו מה זה ובסוף הוא אמר שזה שנהיה ביחד, אמרתי לו שחשבתי שזה נשיקה, ורציתי אותו הרגשתי אליו המון רגשות חזקים אבל באותו זמן לא ידעתי מה אני מרגישה והוא ידע שאני לא מרגישה אליו משהו ספציפי.
אמרתי לו אם יקרה משהו נראה לי שהוא יעזור לי להבין מה אני מרגישה(נשיקה) והוא שתק והיה שקט, ואז אמרתי לו טוב אני יהיה ישירה אתה רוצה שננסה ונתנשק? הוא עשה לי עם הראש כן ועשיתי לא עם העיניים כאילו אז קדימה... ואז הוא נישק אותי זאת היית נשיקה מלאכותית כל כך קסומה כל כך מתוקה הכי נעימה שהייתה לי בחיים, ואז כל אחד היה צריך ללכת, אז זה ברור מאליו שמאותו הרגע לא ירד לשניינו החיוך מהפרצוף ויום למחרת קבענו שאנחנו חברים.
כל יום היינו ביחד כל יום היינו נפגשים עברנו פול דברים בקשר שלנו, חברות שלי שבאות אליי בתלונות, חברים שלו שבאים אליו בתלונות אבל הכי הרבה עברנו מריבות זה הגיע למצב שהדבר הרגיל שאנחנו עושים זה נפרדים ואז חוזרים אתמול היה לנו תשעה חודשים ולפני חצי שנה בערך התחלנו לריב אבל עם הפרידות זה התחיל לפני ארבעה חודשים בערך.
למצב הזה הגענו כי אני במשך חודשיים בערך פגעתי בו בכל תקופת החופש הגדול החלטתי שאני לא רוצה להתרחק מחברות שלי וכמו סתומה התרחקתי ממנו מה שהבנתי מהר המאוד שהיה טעות אבל פגעתי בו ובגלל זה עד היום המצב שלנו דיי עדין,יש לי כמה דברים שמאוד מפריעים אבל אני מעדיפה להתעלם מהם כי אני אוהבת אותו כל כך אז כמה שזה מפריע אני אומרת לא נורא אני יתגבר על זה.
אז אנשים אני באמת אוהבת את הילד הזה אני אוהבת אותו כל כך הוא אדיש אליי ואני לא יודעת מה לעשות אז תגידו לי ללכת לדבר איתו ולא אני לא אלך כי אני לא מסוגלת אני מפחדת שנריב אני רוצה שאם למישהו יש עצה אחרת לתת לי בבקשה שייתן לי אבל שלא תבינו את זה כאילו כל הקשר שלנו ככה שאנחנו ביחד אנחנו החברים הכי טובים בעולם הזוג הכי מושלם צוחקים הולכים מכות נהנים חושבים על העתיד המשותף שלנו מלא דברים אבל יש דברים שהורסים ומאוד קשה איתם אז אם למישהו יש עצה בבקשה תתנו לי ואם לא תודה בכלל שקראתם את הסיפור שלי מתה עלייכם!!!!
 


נוסף: February 5th 2005
מספר: רותם
דירוג:
כניסות: 1067
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


בבקשה תכנסו צריכה תגובות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-05-27 19:18:54
הדירוג שלי:


נשמה תקשיבי..
אם מה שאת מרגישה אליו זוהי באמת אהבה אמיתית ואת לא מוכנה לוותר עליו לכי ותדברי איתו..בנים אוהבים את הבנות הכנות תגידי לו כל מה שאת רוצה להוציא מהלב תנסי להילחם עליו אל תוותרי על אהבה הזו..גם אם את לא מוסגלת לבוא ולדבר איתו תכתבי לו מכתב אני בטוחה שהוא יגיב לך ותפתרו את העיניינים אתם צריכים להשים סוף למריבות האלו..בכל זוג יש מריבות ומשברים אבל אם אוהבים באמת עוברים את זה..
תעשי מה שהלב שלך אומר לא מה שהראש אומר..

מקווה שעזרתי-שני-

בבקשה תכנסו צריכה תגובות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-11 17:47:34
הדירוג שלי:


תקשיבי מותק היה לי בדיוק את אותו קטע..כאילו דומה... וגם אני לא כזה ידעתי מה לעשות אבל אני פשוט חשבתי לעצמי שאם הוא באמת אוהב אותי הוא ישמח לחשוב מה אני מרגישה ושנינו ננסה לשפר את זה... ואני הלכתי ודיברתי איתו על הכל ועכשיו אנחנו 7 חודשים יחד והכי טוב לי איתו שבעולם!! אז לפי דעתי את צריכה ללכת לדבר איתו... אם הוא אוהב אותך באמת הוא ישמח שבאת לדבר איתו ותוכלו לפתור יחד את הבעיות....

מקווה שעזרתי לך מאמי אם את רוצה לדבר איתי ולספר את כל הסיפור או מה שבא לך... זה האייסיקיו שלי: 195767252 ביי מותקקק

בבקשה תכנסו צריכה תגובות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-11 15:09:49
הדירוג שלי:


מסכנהה...
אם את מאוד אוהבת אותו אז תנסי לפתור את זה או שאם את עושה את זה כדי שהחבר הקודם שלך יקנא..אז עדיף לך למצוא משהו אחר...
מקווה שעזרתי..ליז

בבקשה תכנסו צריכה תגובות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-10 00:57:16
הדירוג שלי:


את אמרת
"לא אני לא אלך כי אני לא מסוגלת אני מפחדת שנריב"
אם את מפחדת על דבר כזה זה אומר שאת לא בטוחה באהבה שלו אליך.
אל תעצרי ת''צמך.. ואל תוותרי על דברים שאת חושבת שאת צודקת כי הוא יקח אותך כמובן מאליו.
תלכי אליו.. תגידי לו את כל הבעיות שלך... או שאפילו תכתבי אם קשה לך...
ואז תפתרו ביחד!
חוצמזה אל תתרחקי מחברות שלך בגלל חבר!

תתחילי לחשוב טוב טוב על הקשר שלכם אחרת רק צד אחד יפסיד וזאת את...

מקווה שעזרתי
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט