אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

Xה2ה נ0תרת-אהבה כ!אבת~!

אז ככה זה התחיל...
הייתי חושבת שאני אוהבת איזה אחד...{ניקרא לו א'} הייתי בטוחה שהוא האהבה הראשונה שלי, האהבה היחידה!
אבל בסוף גיליתי שזה לא היה ככה... כי הכרתי איזה אחד היה חבר טוב של הבנאדם שהוא כמו אחי!{ניקרא לו ב'}
התחלתי לרדת ככה מהמישהו שחשבתי שאני אוהבת אותו.. א'!
יום אחד ב' התקשר אלי בלילה , בדיוק באתי לישון...ולא הבנתי מה הוא רוצה מימני.
ולא היה יום שהוא לא היה מתקשר אלי... ומה גיליתי שיש לו חברה ואני מכירה אותה , פה ושם שלום שלום ממצב.. ולא ידעתי שהם חברים... והחברות שלה מהמחזיקות!
הקיצר ב' נפרד מחברה שלו היה מריבות החברה שלו חשבה שיש בינינו משהו ובלאגנים הקיצר אמרתי לה שזה לא נכון גם הוא אמר לה שזה לא נכון.. המצאנו כל מיני גרסאות שלא הייתי עם ב' אלא הייתי עם חבר שלו... ואני מנסה להיות איתו וביכלל אמרתי לה ולכל החברות שלה שאני אוהבת את א' כבר הרבה זמן... וזה לא היה נכון!
ב' היה אומר לי אני אוהב אותך אני רוצה אותך את החיים שלי.. כל יום היה משגע אותי והייתי שמה עליו זין יעני לא רציתי להיות איתו!
בסוף שכנע אותי שאני יהיה חברה שלו.. הייתי חברה שלו כמה ימים בקושי הייתי מתייחסת אליו.. והכל היה בסתר בלי שאף אחד ידע אחרי כמה ימים אמרתי לו תשמע אני לא רוצה להיות איתך.. אני לא יכולה הוא ניסה לשכנע אותי למה אמרתי לו ככה אתה היית חבר של חברה שלי במשך שנתיים היא עדיין אוהבת אותך {היא בכלל לא הייתה חברה טובה שלי בקושי היינו מכירות }, בכיתי אצלו וזה זה היה הפעם הראשונה שבכיתי בגלל בן! אחרי כמה ימים שוב חזרנו ונפרדנו אחרי כמה ימים שוב!
שהיינו עוד חברים הבאתי את קרובת משפחה שלי למקלט שלו ואני וקרובת משפחה שלי היינו כמו אחיות היינו החברות הכי טובות בעולם!
הוא נדלק עליה... היה מתקשר אליה אומר לו אני אוהב אותך את החיים שלי , אמר לה כל מה שהיה אומר לי בהתחלה! ואני גיליתי את זה אחרי תקופה.. היה תמיד עולה אליה מבקר אותה.... ניסה לנשק אותה ושהוא אמר לה אני אוהב אותך היא אמרה לו אני גם אוהבת אותך היא הייתה אומרת לו את זה בקטע של צחוק..
התעצבנתי מיזה נפגעתי נורא!
ובאותו תקופה הייתי נמצאת מחוץ לבית הייתי בהוסטל זמני.. והוא לא היה מתקשר אלי לא היה מבקר אותי לא היה כלום!
ושיצאתי משם הוא אמר לי אני אוהב אותך וזה לא היה נכון כי חבר שלו אמר לי שהוא כבר לא אוהב אותי... הוא התחיל להתאהב בקרובת משפחה שלי... ותמיד הם היו נפגשים!
אמרתי לה תנסי להיות איתו הוא אוהב אותך, עם את אוהבת אותי באמת תנסי להיות איתו זה הדבר שיעשה אותי שמחה.. למרות שזה כאב לי מאוד.. והכי כאב לי שאחרי שאני וב' נלחמנו כדי להיות ביחד והיינו ממציאים דברים הוא שכח הכל! הוא פשוט הלך לדודה שלי הוא רצה אותה!!!
אני וחברה של ב' לשעבר התחלנו להיות החברות הכי טובות בעולם! כל יום אנחנו צמודות אחת לשנייה.. והיא לא יודעת מה הלך ביני לבין ב' ואני מפחדת לספר לה אני יודעת שבסוף הכל מתגלה ויש כאלה שבאים ואומרים לה כל מיני דברים אבל היא לא מאמינה להם... ועם פתאום אני יגלה את הכל זה יצא מגעיל כי אחרי תקופה של כמה חודשיים אני יספר! ואני עדיין אוהבת את הילד הזה.. למרות שהתחלתי לרדת מימנו בזכות א' אבל לא' יש חברה והוא ליפני זה היה אומר לי אני רוצה אותך אני לא יכול בלעדייך... נפרדתי מחברה שלי הקודמת רק בשביל להיות איתך! הוא סתם !
ועכשיו יש לו חברה..
אני וחברה של ב' לשעבר התחלנו להידרדר היינו נוגעות בדבק חודשיים היינו כל יום בדיכאון והיא והחברות שלו היו חושבים שאני בדיכאון בגלל א' וזה לה היה נכון הייתי פשוט מוכנה למות בשביל ב' למרות כל מה שהוא עשה לי ... אני בחיים לא ישכח אותו! הוא האהבה הראשונה שלי!
אני ו ב' לא מדברים כבר איזה חודשיים... למרות שזה טוב שאנחנו לא מדברים אני מתה לדבר איתו.. כל יום אני אומרת לעצמי מחר אני ידבר איתו מחר .. מחר כל יוםם אני אומרת לעצמי מחר וככה אני לא מדברת איתו כי אני לא ירדוף אחריו! הזמן יעשה את שלו!
פעם התייחסתי אליו מגעיל היום הוא מתייחס אלי מגעיל!
אבל הגעתי למצב שאני לוקחת הכל ברוח טובה שאני שמחה שהייתי עם מישהו שעכשיו אני אוהבת ועם מישהו שכל החיים אני יזכור פשוט מנסה להמשיך עם החיים !
מטעיות ל!מדים~! ואני לא יתן לאף בן זונה להרוס לי תחיים שוב~!
והקרובת משפחה שלי ... אני יתנקם בה לאט לאט..! זה רק מתחיל אני רוצה שהיא תדע מה זה כאב!
 


נוסף: February 12th 2005
מספר: חסויה לאהבה
דירוג:
כניסות: 752
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


Xה2ה נ0תרת-אהבה כ!אבת~!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-16 15:45:20
הדירוג שלי:


זונה מעתיקנית!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים