אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

מישהו שאסור לי לאהוב - חלק ג'

בלילות אני לא נרדמת אני רק חושבת עליך, וכשאני נרדמת אני רואה אותך בחלומות שלי. כל היום אני מתגעגעת אליך (גם עכשיו) כל שנייה איתך חשובה לי, הלב שלי פועם את שמך, אני מדברת עליך גם בלי שאני באמת רוצה.
כל מה שאני כותבת לך בא מהלב שלי, שתבין ותדע כמה אני אוהבת אותך אני מוכנה לכל תנאי אני רוצה להיות איתך כל רגע בחיים, כל שארית חיי, אני רוצה לגור איתך (אתה גר לבד לא רחוק ממני) לדעת רק שטוב לך איתי ושאתה אוהב אותי. השבוע לא ראיתי אותך וכמעט התפחלצתי כל כך התגעגעתי אבל לא צלצלתי כדי לא להיפגע ממך. גם לא היה לי ממש מה לומר לך אז לא רציתי סתם לצלצל.
לפני שבועיים הוצאתי רישיון ואמרת לי שאתה רוצה להיות המלווה שלי אני "מתה" שתהיה המלווה שלי אבל איך?? ההורים שלי לא יתנו לי את האוטו אם הם לא יידעו בדיוק מי מלווה אותי ואסור שהם ידעו שאתה ניפגש איתי הם לא יודעים בכלל על ה"קשר הסודי" שהיה לנו. בלילות אני שומעת את הקלטות של אחיך (הוא זמר מזרחית) השירים מזכירים לי אותך את האהבה שלנו.
אני נשבעת לך שבחיים שלי לא יצא לי להתאהב באף בן אדם כמוך ועוד בגיל שלך אני לא מתרכזת בלימודים בגלל המחשבות עליך התרחקתי קצת מהחברות שלי כי אני עצבנית ובלי מצב רוח כמעט כואב לי הראש הרבה כי אני לא אוכלת כמעט.
אני מפחדת שיקרה לך משהו בעבודה שלך, אני מרגישה שאם אני איתך אז אתה בטוח ואני אגן עליך מכל רע..
מקווה שיום יבוא ואנחנו נסתדר שוב כמו פעם.. מקווה שנגור יחד אי פעם בגלגול הזה שנחזור להיות כמו אחים... באמת אתה חסר שלי, חבר!


נוסף: March 9th 2005
מספר: מורן_מרמת_גן
דירוג:
כניסות: 875
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מישהו שאסור לי לאהוב - חלק ג'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-03-16 23:03:53
הדירוג שלי:


איזה יפהה...
מאמי זה אמיתי??..
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים