אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


Xה2ה 2לת* 9Xש7*ת..חלק 5

מרחוק ראיתי את אנטון (זה שהתחתן) נותן חיבוק לאיזה בחור.. הבחור הזה ממש משך את תצומת ליבי, האמת, לא יודעת למה, אולי בגלל שהוא היה אתיופי.. לא ראיתי את הפנים של הבחור, רק ראיתי את הראש, אבל כשהוא הסתובב וראיתי את הפנים שלו והפה שלי נפער...
כן כן זה היה תומר, האמת הייתי ממש מופתעת לראות אותו שם, אבל אז נרגעתי והלכתי לאנטון (תומר כבר הלך ממנו), אמרתי לו שלום וברכתי אותו. אחרי זה ראיתי את תומר עומד מהצד ומסתכל עלי, נגשתי אליו...
-"היי, מה אתה עושה פה?"
-"אני? מה את עושה פה?"
-"אנטון הוא הבן של החברים הכי טובים של ההורים שלי..חח"
-"אהה...ואני אחד החברים שלו"
-"אה נחמד..בחיים לא דימיינתי..טוב לא משנה.." הוא חייך.
-" פעם ראשונה אני רואה אותך עם בגדים" מבט של בילבול פתאום על פניו ואז הוא השלים את המשפט "אני מתכוון, כל הזמן אני רואה אותך בבגד ים" וחיוך שובב נפער על פניו ואני צחקתי.
-"כה אה..טוב נו תמיד יש פעם ראשונה" קרצתי לו והובלתי אותו לרחבת הריקודים, "צריך גם לראות אותי עם בגדים על רחבת הריקודים, לא רק "בלי בגדים" בתוך גלים סוערים" שנינו צחקנו והמשכנו בריקוד סוער, ידעתי שזה יוביל לכל מיני דיבורים עלי, ואמא שלי אולי לא ממש תאהב את הקטע אבל באותו רגע זה לא מה שהיה לי חשוב, מה שהיה לי חשוב זה רק איך להשאר אליו יותר קרובה ואיך שהריקוד יצא יפה... כמה רגעים לפני סוף השיר פתאום קלטתי שכל הרחבה פנתה לנו מקום לרקוד וכל העיניים עלינו, אם להגיד את האמת קצת התפדחתי, אבל יותר מאשר להתפדח מהרגע שהלך שם אני פחדתי.. פחדתי מה יהיה אחרי שהשיר יגמר ומה יגידו ההורים וכל הסובבים האחרים..
השיר נגמר ומסבבינו נשמעו מחיאות כפיים, ופנינו התלוו עם חיוכים מטומטמים, לא נורא, עבר כבר..

-"מה קרה לך?!?! מה זה היה צריך להיות??" שאלה אותי אמא כשנכנסנו לשירותי הבנות.
-"אמא אני יודעת שאת כועסת, ואני יודעת שאולי זה היה נראה ממש נורא מהצד..אבל...אני ...אני מצטערת...פשוט אני לא יכולה להסביר לך את מה שהיה.."
-"מי זה בכלל????"
-"את רוצה את האמת?" שאלתי בתמימות כאילו שלא ידעתי את התשובה .
-"נו מה נראה לך?!"
-"הוא מציל מהבריכה..הכרנו עוד בתחילת החופש..אמא אני יודעת שאת כועסת ואני ממש מצטערת אבל אל תשאלי אותי עכשיו בן כמה הוא ואם אני מרגישה אליו משהו..."
-"וזה למה?"
-"אמא...הוא גדול...ממש.." הפנים שלה החליפו הבעה מהבעה של כעס להבעה של שאלה ואז פשוט עניתי לשאלת פניה. "הוא בן...23"
-"אוי לא...סאשה רק היום, רק היום אני מרשה לך איכשהו להיות איתו, לדבר איתו, את יודעת בלי שטויות..וזה רק בגלל שאבא לא פה היום..אבל אחרי היום את שוכחת, הבנת? את שוכחת אותו...יאללה בואי"
כן כן..ככה זה אצלי, אבא שלי פוחד עלי, ועוד מישה שגדול ממני כמעט ב-10 שנים, הלך עלי! ידעתי שזאת לא הפגישה ההחרונה שלי עם תומר.. אם אמא שלי אמרה לי לא להתראות איתו זה לא אומר שאני לא אלך לבריכה, אז מה שאמא שלי אמרה לא הכי השפיע עלי, למרות שחשבתי על זה הרבה...

-"קרה משהו? הריקוד הרס משהו??"שאל תומר בבהלה כשראה אותי יוצאת עם אמא שלי וההבעה של שנינו לא הייתה קורנת משמחה..
-"לא אל תדאג, הכל בסדר.."
-"את בטוחה??" חייכתי אליו חיוך קטן,
-"כן בטח.." הוא חייך אלי חזרה והחליף נושא,
-"את רוקדת מדהים!"
-"חח תודה, גם אתה לא רקדן גרוע כמו שחשבתי.."
-"כן כן מה אני נראה לך כזה מגושם??"
-"חס וחלילה, מה פתאום רק קצת" החלטתי להתגרות בו קצת..
-"אה מה את אומרת....בואי בואי" הוא הוביל אותי לרחבת הרידוקים כשבידיוק היה שיר סלאוו והתחלנו לרקוד...אויי עד כמה שהוא טוב בריקודים כאלה! הייתי המומה מאיך שהוא רוקד חלק, לרגע חשבתי שאני הולכת להיות מאוהבת חזק בבן אדם הזה.. היינו כל כך קרובים, שלרגע היה נדמה שאנחנו הולכים להתנשק, אבל לא, שמרנו על פרופורציה, בכל זאת, צריכים להיות גם מעצורים.

בסוף האירוע אני ואמא שלי נפרדנו מכולם, כשהתקרבנו לזוג הטרי, נתתי נשיקה לכלה וכשהתקרבתי לאנטון וחבקתי אותי, דרך הכתף הוא אמר לי "אולי, זה נשמע לך מוזר, אבל אתם ממש מתאימים, תשמרי עליו, הוא 10 של בן אדם, חוץ מזה....."
-"בואי סאשה אנחנו מאחרות", אמא שלי קטעה אותו ולקחה אותי ביד, אמרה לאנטון להתראות ויצאנו להאולם..
לא הספקתי לשמוע את מה שאנטון אמר, וממש סקרן אותי מה הוא התכוון להגיד, 'חוץ מזה....' מה הוא רצה להגיד.. אולי היה לו משהו חשוב להגיד לי ואמא קטעה אותו באמצע..רציתי לדעת מה ההמשך של המילים שעלו לו על הלשון והוא לא הספיק להוציא אותם, רק לא ידעתי איך..כל כך רציתי לחזור לאותו רגע ולשמוע, אך זה היה ממש בלתי אפשרי..
כשנכסנו לאוטו, ראיתי את תומר עומד עם חברים ומסתכל לכיוון שלי, אני נכנסתי, סגרתי את הדלת, אמא התניעה ונסענו משם. בדרך חזרה אף אחת מאיתנו לא דיברה ובמוחי התבלגנו מחשבות, 'מה היה היום? בבוקר שיחה מוזרה, בערב ריקוד מהפנט, ומילים מוזרות...האם אני מתאהבת?? האם אני מתאהבת???'

המשך בפרק הבא..
כתבו תגובות, שלכם באהבה, אלצ'קו


נוסף: March 18th 2005
מספר: Xל3'ק!
דירוג:
כניסות: 1088
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


Xה2ה 2לת* 9Xש7*ת..חלק 5
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-03-24 19:35:49
הדירוג שלי:


איזה מהמםםםם

אני פשוט חולה על הסיפור שלך הוא כזה מדהיםם.. ועל כישרון הכתיבה היוצא דופן שיש לך..

זה סיפור פשוט מהמהמם..
די את חייבת להמשיך חסר לך שלא..


אוהבת אותך שנשנן...
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט