אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

Xה2ה 2לת* 9Xש7*ת..חלק 8

אוקיי, זה היה ממש מוזר, לפי המבט שלו לא רואים שהוא רוצה רק לזיין, הוא דווקא נראה אחד חמוד כזה, שאוהב, אבל מה לעשות כנראה שטעיתי, או אולי לא..

עברו כמה ימים והיה לנו דיסקו בבית הספר (כל שבועיים יש דיסקו בעולם ספורט..דווקא דיי נחמד בלהתחשב בעובדה שאין לי אפשרות ללכת למסיבות אחרות) אני, אנה, מריה, ועוד כמה חברות טובות הלכנו לדיסקו...לבשתי חצאית ג'ינס מיני, גופה כתומה ונעלי ספורט כתומות (הצבע השלוטטטטטט).
הגענו לבצפר, אמרנו לכולם שלום ונכנסנו לאולם; אני חייבת לציין שהייתה מוזיקה ממש טובה!
למשהו כשרקדתי עם מריה לא יכולתי להוריד את המבט מגבי, עברו כבר כמה ימים טובים ואז שהמבטים בינינו התחילו, והאמת ממש רציתי להכיר אותו, אבל כל הזמן התבלגנו אצלי המילים שמורן אמרה 'אם היא לא הייתה קטנה הייתי עושה לה משהו', זה ממש עצבן אותי, אבל בכל זאת...משהו משך אותי אליו.
ראיתי אותו אומר משהו לחבר ומצביע עלי.. בהתחלה לא ממש התיחסתי לזה, אחרי זה עשיתי את הפדיחה של השנה..חח
בזמן שאני ומריה רוקדות מול כל האורות והפליקר גבי עמד לידי וניסה להגיד משהו, רק חבל שאני לא הבנתי שהוא מדבר איתי, כי לא ראיתי את הפנים שלו (בגלל כל האורות), מריה הבינה שהוא מדבר איתי ונסתה לשדר לי להסתכל עליו, אבל אני ברוב טפשותי לא הבנתי.. ובתור ריקוד רציתי להסתובב, אבל אז הוא עצר אותי, תפס אותי בזרוע, רק אז קלטתי שכל הזמן הזה הוא ניסה לדבר איתי..חחח כן כן יצאתי ממש מפגרת, רציתי לקבור את עצמי באדמה באותו רגע אבל אז, מתוך המחשבות שלי, שמעתי שהוא אומר משהו:
-"תגידי, איך קוראים לך?"
-"סאשה..ולך?" שאלתי.
-"גבי.."
שתיקה של שתי שניות..
-"באיזה כיתה את?"
-"ח'" עניתי בבלבול...
אז הוא הלך, אני מרוב שוק חשבתי אני הולכת לפול, אבל אז ראיתי אותו אומר משהו לאותו חבר ששדיבר איתו כשהצביע עלי, וישר אחרי זה בא לכיוון שלי ומתחיל לרקוד איתי.. בשניות הראשונות של הריקוד הוא שאל איפה אני גרה, עניתי לו והמשכנו לרקוד..רקדנו פולל..איזה 5 שירים.. וממש נהנתי, הוא רקד ממש יפה.. בזמן הרידוק עבר לידו, במקרה, אותו אחד שדיבר איתו לפני שבא לרדוק איתו, ותפח לו על הכתף, אחרי זה ברמקול של הדיג'י (הדיג'י היה חבר של גבי- אסף) ברמקול אמרו "יפה גבי"...האמת, נדהמתי, לא הבנתי מה קורה, למה, ובשביל מה..אבל לא ממש חשבתי על זה, הייתי עסוקה בלרקוד עם איתו, אחרי זה הוא הודה לי על הריקוד ואמר שהוא חייב ללכת לאנשהו... טוב, בזמן שאני מעקלת את מה שקרה, הבנתי שמריה עזבה אותי.. יצאתי לחפש אותה וראיתי אותה ישבת עם ילד אחד..באתי אליה, שאלתי איפה היא הייתה ולמה יצאה והיא אמרה שראתה שאני נהנת ויצאה לדבר עם מישהו, הבנתי שאני לא שייכת באותו רגע אז הלכתי..
היינו ב"דיסקו" (זה נשמע מזעזע -דיסקו- אבל ככה קוראים לזה אצלינו בבצפר)עוד קצת והלכנו כל אחת לביתה..חזרתי הבייתה והייתי ממש עם מצב רוח, חשבתי על גבי, ועלה לי החיוך..ידעתי שיש מצב גדול שכל זה סתם, וזה סתם בשביל מה שהוא רצה לעשות...אבל בכל זאת..ממש נהנתי איתו..עבר כבר חודש שלם אחרי תחילת הלימודים וסוף הקיץ, מאז הדיסקו של ההכרות עם גבי עבר שבוע של שלום פה ושלום שם... היו קטעים שהיינו פשוט יושבים אחרי הארוחת הצהרים ומדברים, מכירים אחד את השני לעומק, הוא הראה לי שהוא בן אדם מאוד מעניין...
זה היה יום שישי,אנה ומריה הלכו לשוק של יום שישי ואני חזרתי הבייתה מוקדם. ישבתי לראות טלוויזיה, ופתאום שמעתי את הפלאפון שלי מצלצל, קמתי מהספה וראיתי על המצג של הפלאפון רשום "נוש נוש" (אנה)..לא יודעת למה, אבל היה לי ממש מוזר שהיא מתקשרת..
-"סאשה?? מה המצב מאמי??" שאלה אנה בהתלהבות.
-"בסדר מה איתך??"
-"סבבה..טוב קחי יש פה מישהו שרוצה לדבר איתך" היא ענתה וישר העבירה את הפלאפון למישהו..
-"הלו?" נשמע קול של בחור על הקו..
-"כן? מי זה?" שאלתי באי הבנה..
-"סתם מישהו, את לא מכירה.." ענה המישהו באדישות, ורק אז נשמע לי הקול מוכר..
-"תומר????" שאלתי בבלבול..
-"לא זה לא תומר, אמרו לי שאת חמודה איך את נראת???" הוא שאל נימה של התגרות..
-"תומר י'זבל אני יביא לך מכות!!!" אז כבר הייתי בטוחה שזה הוא..
-"חחח מה המצב כפרה???" שאל תומר בקול של שמחה.
-"סבבבה מה איתך??" שאלתי בהתרגשות, שמחה, בלבול, הכל ביחד!
-"את יודעת, חיים... מה מה את מספרת?"
-"אממ לא יודעת, שום דבר מיוחד.. מה אתה?"
-"אותו דבר... מה את עושה היום? יש לך תוכניות?"
-"לא יודעת...כרגיל כנראה אני אצא לטייל קצת בערב..."
-"אה, אולי תבואי למושבה או לשכונה...נראה אותך.." הוא הציע.
-"אולי, נחשוב עליך" עניתי וכבר היה ברור לי שאני הולכת לשם..
-"סבבבה..אז מה ככה הכל טוב?"
-"כן..הכל סבבה.."
-"סבבה כפרה, אז נפגש היום..ביי"
-"ביי" סגרתי את השיחה, נשכבתי על המיטה, והלב שלי דפק ממש אבל ממש חזק.
יותר מאוחר התקשרתי למריה, שגם הייתה עם אנה כאשר דיברתי עם תומר. היא סיפרה שכשראתה אותו ישר נזכרה בי, היא מן חברת נפש כזאת..אני פשוט חולה על הילדה הזאת!! אין עליה..והיא אמרה שהם אמרו לו שלום, מה נשמע, מה חדש..ובאיזשהו שלב הוא שאל "מה עם הילדה" והכוונה כמובן הייתה אלי...לבסוף אנה הציע להתקשר אלי..מריה אמרה שבכל פעם שהן הזכירו את השם שלי היה לו משהו בעיניים, אני מכירה את מריה, היא לא משקרת או מנסה להשלות אותי.. אבל פחדתי שהיא לא ראתה את המבט הזה נכון..לא יודעת..פחדתי להאמין שמשהו עוד יהיה איתו...שהסיפור עוד לא נגמר..

אותו יום לא עבר עלי בשקט...כל הזמן חשבתי על תומר ועל שיחת הטלפון.. בערב יצאנו אני, אנה, מריה וגלית...אבל את ההמשך כבר תראו בפרק הבא..

ביי ביי...


נוסף: April 2nd 2005
מספר: Xל3'ק!
דירוג:
כניסות: 843
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


Xה2ה 2לת* 9Xש7*ת..חלק 8
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-09 12:02:37
הדירוג שלי:


אהובתי!
טוב אז יש לי כמה תגובות...
א. אני לא הייתי באותו הדיסקו שהכרת את גבי...תזכרי איפה הייתי ומה עשיתי? כל הכבוד! כמה צעקתם עליי באותו דיסקו בטלפון! אווייי להזכר בזה מפחיד אותי...יופי נזכרת? כל הכבוד! אז לא הייתי באותו דיסקו.
ב. את רואה? תמיד כשמדובר בתומר אני נזכרת בך חחח סתם עזבי אל תתיחסי אליי...בקיצור ביוש לאאב אותך! מוואה
אנוצ''קה
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים