אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


ה!א שגרם ל* לס2!ל-האה2ה של*

אני חושבת שהוא היה החבר שלי שבאמת היה רציני היה לי לפניו חבר שהיה כזה מן סטוץ של קיץ של שבוע- שבועיים ככה והוא גם היה הנשיקה הראשונה שלי אבל עכשיו אני מבינה שיש לי אהבה אמיתית באמת חבר באמת!
הכרנו בסוכות בשמחת תורה אני לא ישכח את היום הזה בחיים אני מאוד אוהבת לשמוע מזרחית ודכאון ואני וחברות שלי החלטנו ללכת למועדון מזרחית אבל לא ממש היה לי כסף אז רק היינו בחוץ ואני זוכרת שבאותו יום לא כמו כל יום שאני משקיעה ממש בלבוש ובגדים ואביזרים ושטויות אז באותו יום לא היה לי כוח לזה וחברות שלי התקשרו עשו לי בואי עושים סיבוב ליד המועדון נראה כוסונים חח, אז אמרתי למה לא ולבשתי ג'ינס וגופייה ולא יודעת מה ולמה אבל התחילו איתי כל כך מלא בנים, לא שלא מתחילים איתי אלא שבאותו יום לא הייתי ממש יפה ולא ממש תיכננתי ממש להכיר בנים כמו שחברות שלי רצו... אז הכרתי כמה בנים ואז ישבתי שם.. והוא מהצד השני האהבה הכי גדולה שלי שאני רק רושמת עליו הלב שלי ממש קופץ בא לי לבכות כשאני מרגישה את ההתחלה איך הכל היה כל כך יפה..אני וחברה שלי אמרנו שהוא עם הגופיה הלבנה השחום הזה נראה ממש ממש טוב וממש נדלקתי עליו לא חלמתי שהוא ידבר איתי בכלל ואין לי מושג מאיפה זה בא אליי פתאום שהוא צעק לי לבוא אליו הייתי בשוק של החיים הרגליים רעדו ולא ידעתי מה לעשות באותו רגע ולא כי אני סנובית פשוט המשכתי והוא צעק לי לבוא!! ואז הוא בא אליי וחברים שלו.. והתחיל איתי יענו שאל מאיפה אני ובת כמה וכאלה.. ואמר לי שאני ילדה כל כך יפה והסתכל על חברות שלי ואמר שאני הכי יפה מבין כולם :) הייתי בעננים מאושרת סוףף הוא לקח את האייסיקיו שלי ואז הלכתי.. איך לא ידעתי שהבנאדם הזה שהוא יהיה האהבה הכי גדולה שהייתה לי בחיים איך יכולתי לנחש שאני מוכנה לעשות הכל כדי להיות איתו שוב!
כמובן שהוא נכנס אליי לאייסיקיו ואז גיליתי למרות שהוא נראה ממש גדול הוא בעצם לומד בכיתה י' ואני יא'...:( התבאסתי ולא רציתי ממש לפתח איתו קשר בהתחלה והוא היה כל כך חמוד אליי באייסיקיו והקדיש לי אווים ולא יודעת איך לאט לאט נסחפתי והסכמתי להיפגש איתו... נפגשנו.. אני זוכרת כל רגע מאותו יום את הספסל שעליו ישבנו לאן טיילנו מה הוא אמר לי כל המילים היפות שהוא רוצה שניהיה ביחד שנפתח קשר שאני נראית כמו דוגמנית הוא דיבר עלינו כזוג חח הוא רצה שנתחתן כאילו... אני לא ישכח הוא ניסה לנשק אותי כל פעם וכל פעם ולא הסכמתי אני חושבת שיש לי מין קטע כזה לא להתנשק בפגישה ראשונה זה לא מראה טוב לבנים הוא צריך לרדוף אחרי ועובדה שצדקתי כי לא נתתי לו ת'נשיקה והוא המשיך לרדוף אחריי ורצה ששוב ניפגש... והברזתי לו כל פעם... והוא המשיך להתעקש שניפגש... ועבר אולי חודש מאז הכרנו... ויום אחד ניפגשנו שוב זה היה אחד הימים המאושרים! היום בוא ישבנו על ספסל בגן העיר שנינו מביטים במזרקה מולנו והוא מביט בי כל הזמן אומר לי כמה שהוא חולה עליי והוא מת כבר שאני יסכים כי הוא מת שניהיה חברים התביישתי לא יודעת למה אני לא טיפוס כזה בכלל אבל לידו הייתי כל כך ביישנית כזאת שבטח חברות שלי לא היו מכירות אותי בקטע כזה..חח ואז הסכמתי... אנחנו חברים!... זה רשמי! התנשקנו תאמת לא ממש אהבתי אותו מנשק לעומת הנשיקה הראשונה שלי שהייתה הנשיקה הכי יפה שטעמתי בחיים את הנשיקה אליו לא ממש אהבתי וגם היו לי רגשות כאלה כאילו רק נדלקתי עליו ורציתי להשיג אותו אבל לא באמת הרגשתי אהבה אליו... ואז עלינו לאיזה ביניין ונשענו על המעקה אני לא ישכח את זה הוא התחיל ללחוש לי את השיר של עופר לוי "לנצח לאהוב" השיר שאני נזכרת בו כל יום מחדש "נשמתי נעצרה כשנקשת לשפתי
בחיוך של מלאך אחזת בידי
הרגשה מתוקה מציפה את הגוף
שלווה כמו חלום, שבא לי לעוף.." ואני כמעט בכיתי מהתרגשות והתנשקנו ככה והוא אמר לי שהוא ממש מרגיש שהוא אוהב אותי אני ממש לא האמנתי שככה כבר אפשר להתאהב כי אני לא כזאת אני לא מתאהבת מהר בכלל אני נדלקת על מישהו כל יום אבל מתאהבת פעם ב... ואז היה מאוחר בלילה 12 אז הוא ליווה אותי הבייתה ברגל והיה לי כל כך מקסים וכל כך כייף!
המשך יבוא...


נוסף: April 19th 2005
מספר: @~ שרונו'ש~@
דירוג:
כניסות: 1804
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


ה!א שגרם ל* לס2!ל-האה2ה של*
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-20 16:32:49
הדירוג שלי:


איפה שכתוב שהכותבת היא לינדון

ה!א שגרם ל* לס2!ל-האה2ה של*
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-20 16:28:22
הדירוג שלי:


יאאא איזה יפהה!!!
כנסי לסיפור שלי "סיפור אהבה בלתי נשכח"..
ב"ס" בבקשהה..
וסיפור יפהה
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט