אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


עברתי הכול כדי לנצח...

זה התחיל בכיתה ו.ראיתי אותו לראשונה,המילה הראשונה שאמרתי עליו היא שהוא מ-ו-ש-ל-ם-! יש לו פנים חלקות כמו תינוק,עיניים מקסימות ואופי מדהים!
הוא לא היה מקובל וגם אני לא, אחרי כמה זמן התחילו להתגבש קבוצות בשיכבה שלנו,ואז נהיינו שנינו מקובלים.
בהתחלה הוא לא הסתכל עלי בכלל וקיבל אותי בתור עוד אחת מהחברה.
אני במשך שנה שלמה לא הפסקתי לחשוב עלי בבוקר בצהריים בערב ובלילה כמובן.
כול לילה הפנים שלו הופיעו מולי וחלמתי שאנחנו חברים ואוהבים אחד את השני מאוד מאוד.אחרי 4 חודשים בערך התחלנו להיות ידידים ממש קרובים, הקשר שלנו התחזק עם הזמן,אני כול פעם אהבתי אותו יותר ויותר,והייתי מוכנה לתת את כול חיי בישבילו, הוא אהב אותי מאוד, אבל בתור ידידה.
היינו מגלים את הסודות הכי גדולים בעולם אחד לשני והקשר בינינו היה מעולה... בשאלה שתמיד הייתי שואלת אותו זה את מי הוא אוהב,זה מה שעיניין אותי...אבל זה היה סוג ענקקק שלו שהוא לא היה מספר את זה אפילו "לעצמו" אחרי מאמצים רבים רבים והמוןןן שיכנועים הוא אמר לי... באותו הרגע הלב שלי נחצה ל-2 לא ידעתי מה לעשות עם עצמי... אחרי כמה ימים הלכתי לילדה שהוא אוהב וסיפרתי לה שהוא אוהב אותה היא הייתה ילדה מאוד יפה,השיניים שלה היו קצת מגעילות אבל היה לה שיער יפה וגם אופי,הוא לא ממש התעניין ביופי אלה יותר הסתכל על האופי, אני השבעתי את הילדה הזאת באמא ואבא שלה שלא תגלה לאף אחד השבעתי אותה בכוללל העולם אבל,אז גילית שהיא ממש נחש! היא סיפרה כמעט לחצי בצפר!!הרגשתי הכי רעעע בעולם עם עצמי!!!שנאתי את עצמי כול כך שהתחרטתי על מה שעשיתי כמו שלא התחרטתי על שום דבר בעולם! לא יודעת איך זה הגיע אליו אבל הוא פשוט גילה שאני סיפרתי לה כנראה מאיזה כמה חברים שלו... אחרי כמה ימים הוא אמר לי את זה ואני כמובן הכחשתי כי הדבר היחידי שהיה לי בראש זה רק שהוא לא ישנא אותי! אז הוא הלך לילה שהוא אהב ושאל אותה עם סיפרתי לה והכלבת הזאת אמרה כן!!!!!!!!!!!!!!!!! אני רציתי באותו הרגע לקחת צלב ולצלוב אותה אני ש-ו-נ-א-ת- -א-ו-ת-ה-! טוב אז ככה הילד הזה שאהבתי לא דיבר איתי המון זמן בישבילי זה היה כמו נצח...אחרי זה השלמנו אבל לו נשארה צלקת בלב הואר לא שכח לי את זה בחיים!אחרי כמה זמן הוא גילה שעוד המוןןןן ילדים יודעים על זה והוא חשב שאני גיליתי להם את זה ובעצם זאת הייתה גילי הכלבה!
הוא שנא אותי הכי בעולם הוא תיעב אותי הוא רצה לחנוק אותי הוא רצה שאני ימות!!! אבל הוא לא בן אדם רע הוא מושלם פשוט הוא היה פגוע כי הוא סמך עלי שאני לא יגלה ואני כמו כלבה הלכתי ואמרתי לה!
ואז אחרי שנה שלמה !!! 12 חודשים!!! שלא דיברנו והוא שנא אותי והכי השפיל אותי בעולם התחילה כיתה ז ואז קצת התחלנו לדבר אחד עם השני... אני הסברתי לו הכוללל הוא לא ממש קיבל את זה אבל הוא הבין... בלב שלו הוא תמיד כעס אבל הוא סלח לי והשלמנו... באותו הרגע לא הפסקתי לחייך יותר עד היום!
שלא נדבר על זה שהשלמנו אלה גם התחלנו להיות ידידים הכי טובים ואז אני כמו ת-מ-י-ד אהבתי אותו ואמרתי לו את זה אחרי שלא יכולתי יותר להתאפק... הוא קיבל את זה יפה ואז אחרי 10 חודשים הוא אמר לי שהוא אוהב אותי גם ואז החלפתי חיתול יאללה בה ביי...


נוסף: April 21st 2005
מספר: תמר קורן
דירוג:
כניסות: 1017
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


עברתי הכול כדי לנצח...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-03-26 17:48:51
הדירוג שלי:


לא נכון הסיפור מתחיל בכיתה ו
אבל איך עבר יותר משנה מכיתה לכיתה

עברתי הכול כדי לנצח...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-03-26 17:48:16
הדירוג שלי:


תקשיבי אני הבנתי מה קרה וזה שסיפרת וזה...אבל אני אגיד לך משהו אף פעם אל תספרי למישהי שמישהו אוהב אותה!ברצינות.ובכלל אל תספרי סודות של אחרים כי את ראית באצמך איך זה נגמר וזה נגמר ככה שלא דיברתם יותר משנה...
בהצלחה מאמי

עברתי הכול כדי לנצח...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-29 00:19:55
הדירוג שלי:


כתבתי את התגובה הראשונה ולא שמתי לב לניקוד של הסיפור אז הנה חצי כוכב

עברתי הכול כדי לנצח...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-27 19:31:39
הדירוג שלי:


הסיפור לא מובן שתהיי בעניניים הקטע עם הקבוצות לא מסתדר וחוצמממזה שיצאת מניאקית רצצצצח לא הבנתי ת''סוף

עברתי הכול כדי לנצח...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-27 03:05:13
הדירוג שלי:


לא נראה לך מוזר..ששנה לקחה בכיתצה ו'' עד שנהיו קבוצות ושוב אחרי שנה את בכיתה ז''?
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט