אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


חלומות עזובים-11

הנחתי את ראשי על עדן ונירדמתי........
פתאום צילצול.!!! וואט דה פאקקק ישנתי רבע שעה בלחץ והצילצול מכה שנית .........
כששמעתי את הצילצול קמתי ישר והבחנתי בזה שעדן צוחק היסתכלתי עליו ושאלתי:"מה יש לך אתה צוחק??" הוא ענה לייי.."איך אפשר שלא...היית צריכה לראות איך ניבהלת חחחח"
נתתי לו מבט שכזה ואז צחקנו שנינו, עטפתי את ביטנו עם ידיי והנחתי את ראשי על כתפו..
"התקבלה הודעה חדשה" הפלאפון שילי הורה לי...פתחתי את הפלאפון וניכנסתי להודעה בהודעה היה רשום..."בואי דחוף אני עוד דקהה רוצה לבכות.." ניבהלתי למה נועה צריכה לבכות???? קמתי מהר נתתי נשיקההה קצרה אבל נעימה בפה של עדן ועפתייי לנועה... חיפשתי אותה בכל הבצפר שירותים כיתה מגרש ה=כ=ל ואזזז כמה דקות אחרונות לסף ההפסקה הבחנתי בה יושבת מאחורי הביצפר בחולות ליד הגדר..ועינייה אדומות בוכות בלחש...רצתי אליה ותפסתי אותה חזק.. "מה קרהה מאמי??" היא לא ענתה רק חיבקה אותי הכי חזק שאפשר....ישר שאלתי אותה שוב..
"מה יש לך נועה את מליחצה אותייי..." היא היסתכלה עליי ניסתה להגיד לי מה עובר עליהה אך לקחו לה כמה שניות להוציא את המילה הראשונה.."אור..הוא..הוא..." ואני שבלחץ ישר יורה עליה "מהה הוא?? מה אור??" .."הוא..אני...אני אוהבת אותו... והוא...חשבתי שגם הוא אותי..אבל.." אבל מה????????" "אבל הוא לא אוהב אותי בכללל הוא הבן אדם הכי בגעיל שיש בעולם אני שונאת אותו אני שונאת אותו!!!!" וחזרה לבכות... ואני.."מהה ק=ר=ה???? נוו נועה את לא מבינה אני בלחץ אני מפחידה אותיי ככה !!!" ונועה ענתה.."ראיתי אותו היום ליד המזנון נותן נשיקה לנופר...ואז עוד נשיקה בלחי ועוד נשיקה בלחי עד ש..פתאום אני רואה אותם מתנשקים..מול העיניים שלי .!!!! אני נישבעת לך לא יכולתי להגיד לו שום דברר חוץ מלבכות להיסתתר ולבכות "...
תפסתי את נועה ואמרתי לה "נועה מאמי תשאירי את זהה לי אני יידבר איתו כבר...לוותי אותה לשירותים שתשטוף פנים ועפתי לכיתה היה צילצול..
ניכנסתי לכיתה וראיתי את עדן יושב וצוחק עם אור לא יכולתי להיתאפק ווצעקתי ".................


נוסף: April 29th 2005
מספר: *+*משתיקה בנשיקה*+*
דירוג:
כניסות: 1019
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט