אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


בסך - הכל התאהבתי !

מכירים את זה שכל פעם שאתם נדלקים על מישהו ונכנסים עמו לקשר , אז ישר אתם מרגישים שהוא האחד ואין עוד אחריו נכון?! ברור שנכון כי הרי מי יודע לנבא את העתיד ?

בינינו .. אף - אחד! הכל בולשיט אחד גדול. אני זוכרת שהיה לי חבר בכיתה ו' וכל - כך רציתי אותו והוא לא רצה אותי , עד שהשגתי אותו וכבר ירד לי החשק!

או שהיה אחד שהיה חבר שלי מתוך חובה , הוא ידע שאני אוהבת אותו וניצל את זה למיזמוז מטורף שנגמר בבכי מר . היו גם יזיזים והיו כל מיני אבל כמוהו ... ואני מתכוונת לאהבה הראשונה שלי , כמוהו לא היו ולא יהיו!

זה היה יום שישי קייצי וכיפי שהרוחות חמות ויוצאים עם החבר'ה למפגשים וזה .. הייתה השעה 5:30 אחר הצהריים והטלפון הנודניק שלי מצלצל ללא סוף . הלו ?! .... אין תשובה ושוב .. הלו ??? אוקיי אף - אחד לא עונה ..

האמת זה מעניין מי זה אבל אין לי כוח לחייג ולבדוק. מי שרוצה אותי כבר יחפש אותי .

יצאתי לחברה שלי נעמה .. יש לה בית ענק שאפשר לדחוס שם דיר שלם חח ..

אמא שלה מזה אוהבת אותי ותמיד מזמינה אותי לישון שם ואני ..מצידי למה לא? נעמה ואני חברות הכי טובות מכיתה ו' .. היום אנחנו כבר בנות 16 , גיל מתוק , גיל שאי - אפשר לפספס ולא לרגע .

הייתה השעה 6:00 בערב וטלפון בביתה של נעמה גם כן עוד נודניק .. אני מביטה בה , היא כל - כך מושלמת , יש לה עיניים ירוקות ושיער חום יפה כזה , היא גבוהה רזה ומקובלת מאוד .

אני לא מקנאה בה ..! היא החברה הכי טובה שלי וההפך , אני שמחה בשבילה .. לפתע אני רואה אותה צועקת "ייייייייייש" בקריאה ענקית היא מחייכת וקופצת ולא שמה על העולם , מביטה למראה ואומרת בחיוך ענק שמעולם לא ראיתי על פניה "היום זה היום הגדול" .............

הבטתי בה במבט של שמחה אבל לא מבינה מה הסיבה לכל זה ?..

ישבתי על המיטה הענקית שלה שהייתה קפיצית כזאת ונעימה ועוד היה חם ונעים ואמא שלה נכנסה לחדר ושאלה

" מה כל הצעקות האלה ? מה קרה ? " נעמה הביטה אליי ולאמא שלה ואמרה "היום אני יוצאת איתו" האמת ..

לא ידעתי בכלל מי זה כי לא ידעתי שלנעמה יש מישהו והיא לא סיפרה לי עליו! חייכתי בשבילה ואמרתי לה

" אחלה , אבל מי זה לעזאזל ?!" היא אמרה שאני כבר ייראה אותו בערב כי גם אני מצטרפת לדייט שיהפוך לדאבל דייט אם אני ייצא עם חבר שלו .

בשום אופן לא ! אמרתי . את באה בשניות אחדות ומשנה לי את סדר היום , לא שיש לי משהו חשוב לעשות אבל מה את באה וקובעת עליי עדיפויות ? האמת , תקפתי ולא במקום .

נעמה מיד שינתה את הבעת פניה וממש לא היה נעים לי להרוס לה .

לבסוף שתקתי והסכמתי להצטרף לדאבל דייט ועשיתי זאת רק כי לא רציתי להרוס לה דבר שהפך אותה לממש מאושרת! הייתה זאת השעה 9:00 ואנחנו מוכנות .

חיכינו למטה ואז עברו כמה פריקים שסתם זרקו מילים כמו"פריחות , זונות , לכן תעמדו בצומת" ..

אני יכולה לעשות מילון שלם של זה . הבטתי לכוכבים וסתם רציתי להביע משאלה .

היה למעלה כוכב מיוחד יותר מהשאר ולא יודעת למה ? פשוט משך את עיניי .

בליבי אמרתי : הלוואי שייצא משהו מכל הסיפור הזה כי אני ממש לא רוצה לצאת עם בן - אדם שאני לא מכירה וסתם להיות בהרגשה רעה אבל אולי בכל זאת יהיה נס וייצא משהו טוב .

כבר רבע שעה עברה והם עדיין לא מגיעים !ואז .. הפלאפון של נעמה מרשרש לו בקולי קולות את הצלצול החדש שהיא הורידה מהאינטרנט .. וישר חיוך על פניה .

כשהיא ניתקה , שאלתי מה קרה עכשיו ? והיא אמרה שהוא צריך כבר להגיע כל רגע .

 הוא בא מאחוריה , כיסה את עיניה ונתן לה נשיקה על הלחי ולחש לה "הגעתי" ...

היא חייכה ובמהירות הורידה את ידיו ונתנה לו חיבוק גדול .. אבל הייתה בעיה ! את החבר השני לא ראיתי .

אז שאלתי .. "איפה החבר שלך?" ואז הוא ענה לי בצחוק מזלזל "מה נעמה לא אמרה לך שהוא לא בא ?"

ואז הבטתי לנעמה ונעמה אליו ורגע של שתיקה עמוקה ונעמה אמרה " מה ???. אתה לא אמרת לי כלום על זה !"

לבסוף העניין איכשהו נסגר ונעמה לקחה אותי לרגע לצד ואמרה לי שהיא עדיין רוצה שאני ישאר איתה כי היא לא יצאה איתו לבד עדיין ואני לא יכולה להגיד לה לא אבל מצד שני , אני לא יכולה להיות צלע שלישית!

אחרי דיון גדול ומנופח של נעמה , הסכמתי .

הלכנו לסרט שלושתנו .. הוא ישב באמצע ולא הבנתי למה לא ישבתי ליד נעמה . לפני תחילת הסרט , נעמה רצה לשירותים ואני והוא היינו יחד באולם קולנוע בחושך .

איכשהו נשפכה עליי הקולה שהוא שתה והוא מתוך כוונת סליחה התחיל לנגב את זה .. והבעיה הייתה שהוא חדר עמוק מידי כי זה כבר נגע בתחתונים שלי ..

(הייתי עם חצאית מיני ממש קצרה) לפתע הרגשתי לא נוח בזה .. למרות שאף - אחד לא רואה אבל הוא ונעמה יוצאים וזה נראה שאני והוא מתמזמזים בקולנוע כי ידיו מתנועת ניגוב הפכו לתנועת גירוי.

האמת , נהניתי.. עד כדי כך שלא יכלתי לעצור זאת . אני חושבת שמה שקרה באותו לילה היה נורא כי הרגשתי לא נוח עם מה שעשיתי .

הסרט התחיל ונעמה לא חוזרת .. לא הבנתי מה גרם לה לעיכוב אבל המשכנו לחכות ובינתיים המשכנו לחכות .

 פתאום הרגשתי את ידיו שוב מנסות להתחכך בידיי .. ועיניו נעצו מבט חודר אל תוך עיניי .. אז המשכתי עם זה ..

אל תשאלו למה ? או שתתנו לי הטפות על כך שנהגתי לא נכון אבל אני חושבת שהתאהבתי ! אף - פעם לא הרגשתי ככה! התחלתי לרעוד והוא לא הבין למה אני רועדת אם ממש חם וסתם נתתי תירוץ של קר לי קצת ..

 סתם צמרמורת של רגע .. נעמה עדיין לא שבה וחצי שעה עברה מאז נכנסה לשירותים ..

הסרט כבר התחיל ממזמן והוא לא מפסיק לגעת בי.

אחר - כך החשק לראות את הסרט כבר הלך לי והנחתי ראשי כלפיי מעלה מתפללת שאיכשהו ייגמר כל הקטע הזה ומצד שני , ממש לא בא לי שזה יגמר! א המשכתי לחשוב .. למה לא הולך לי טוב במה שאני עושה .. למה אני תמיד הורסת הכל ולמה אני לא מצליחה להדליק בנים כמו נעמה ?!למה דווקא אני?! הבטתי אליו והוא..

נוגע בי וגם רואה את הסרט .. לא הבנתי מה הקטע שלו ? ואז המשכתי להסתכל למעלה ולא מבינה מה נתקל בי ומה רע בי ולמה אני חייבת לבכות כל הזמן ולמה לא אוהבים אותי ?! ואז הרגשתי את שפתיו מלקקות אותי בעדינות ועולות ומנסות לרמוז לשפתיי להתקרב אבל פה כבר הרגשתי שמה שאני עושה פסול ושנעמה בכלל לא באולם והיא זאת שאמורה ליהנות עמו ולא אני! ישר הבטתי בו במבט תוקף ואמרתי לו " אתה מניאק!" והוא ישר הוציא את ידיו ומחיוך של מאוהב עם ניצוץ על עיניו הפך הוא למפוחד ומיואש! "מה יש לך ?" הוא שאל .

עשיתי משהו שהציק או הפריע לך ? ולא ידעתי מה לענות! אם אני יגיד שכן אז הוא יעזוב את זה ..

 וכך אני לא יפגע עוד בנעמה .. ואם אגיד לא .. אנחנו נמשיך כרגיל ומי יודע לאן זה יתפתח ? .. אמרתי לא!

והוא חייך ואמר לי שאני דיי מוזרה אבל לא נורא ככה זה הפעם הראשונה.

ואז לא הבנתי מה כוונתו הפעם הראשונה ? אז שאלתי אותו .. והוא אמר - לאהבה .

את מבולבלת וקצת חוששת ואני מבין אותך . הרגשתי שהוא מציף אותי בהגנה ושאני חייבת לנשק אותו אבל מה עם נעמה שכבר 45 דקות לא מגיעה ? ואז ישר נישקתי אותו והרגשתי את גופי נרגע מרעדות ועיניי הפכו עוד יותר לזוהרות וליבי שמח כמו שמעולם לא היה מעודו וחיוך לא הפסיק לשרוץ על פניי מהיום שראיתי אותו .

 עברה שעה , נעמה לא חזרה ולא הרגשתי צורך לחפש אותה .

 נהניתי איתו שפשוט לא שמתי על העולם בדיוק כמוה! הייתי חופשיה נהניתי , חייכתי ולא היה מעניין אותי מה יהיה אחר - כך.

נגמר הסרט ויצאנו מחובקים . הלכנו לאכול ולא הפסקתי לחייך ולרצות שייגע בי שינשק אותי יחבק אותי ימזמז אותי לא משנה איפה רק שיעשה את זה .. חשקתי בו בטירוף! הייתה השעה חצות .. ולפתע הפלאפון שלי מצלצל לו ..

כשעניתי , זאת הייתה נעמה. היא בכתה לי ואמרה שהיא לא רוצה לשמוע ממני יותר שאני לא חברה אמיתית ושאני לא יחזשוב אפילו לבקש סליחה . לא הבנתי מה קרה ואז שאלתי אותה והיא אמרה לי שבהתחלה היא נתקעה בשירותים למשך איזה רבע שעה .

היא האשימה אותי בזה שלא באתי לבדוק מה קורה איתה וכשהיא חזרה וחיפשה את המקום שהיא אמורה לשבת בו היא מצאה אותנו מחובקים צמוד והמזל החרא שלי שהיא תפסה אותנו בזמן שנישקתי אותו!

 לא ידעתי מה להגיד לה אז ניתקתי . לא סיפרתי לו את זה רק שתקתי כדי לא להרוס את מה שהיה. הוא נתן לי מספר שאליו אני יכולה להיתקשר אם אני מחפשת אותו ושנקבע לעוד דייט ..

באמת הרגשתי באוויר ובאותו רגע , נעמה לא עניינה אותי בגרוש! עבר יום .. התעוררתי בבוקר רוצה לחייג אליו ולהגיד לו בוקר טוב וכמה שנהניתי .. ואז כשצלצלתי , ענתה לי בחורה.

שאלתי אליו והיא אמרה לי שהוא בבסיס ושהוא חוזר עוד שבוע . ואני הייתי בשוק! לא ידעתי שהוא בצבא.

נעמה לא סיפרה לי כלום אודותיו והוא לא אמר לי שהוא בצבא כי אפילו לא שאלתי לגילו מרוב בילבול.

עברו שלושה ימים והרגשתי חרא על זה שרבתי עם נעמה .

והוא , בכלל לא היתקשר אבל הבנתי אותו כי הוא היה בצבא בקרבי .

פחדתי .. לא ידעתי מה ייקרה מכל זה אבל החלטתי לזרום .

עבר שבוע , ועדיין אני במריבה עם נעמה וניסיתי לחייג אליו בערב שישי שוב .

אחותו שוב ענתה והפעם אמרה שהוא יצא עם ידידה!

הרגשתי את העולם נחרב , הדמעות לאט לאט עלו והציפו את הכל עד שראיתי מטושטש ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי . אמרתי לעצמי שאני לא מחייגת אליו יותר כי יש לו את המספר שלי והוא גם יכול לחפש אותי.

עבר עוד שבוע שאני מתה לצלצל אליו ולהגיד לו שאני מתה מגעגועים ועצובה על הכל ..

ועוד שאני חוששת שהוא בגד בי .. וכלום! הוא לא התקשר לא שלח הודעה ולא כלום!

אחרי שלושה שבועות שאני בשיגעון ובעצבים אני מסתכלת בחדשות עם אמא שלי שבדיוק הכינה ארוחת ערב ודיווחו על פיגוע קשה באיזה איזור .

האמת , זה לא עניין אותי כי זה לא קשור אליי . למחרת קמתי כרגיל בעוד אני אוכלת ארוחת בוקר וברדיו שאמא מדליקה אני לפתע שומעת את שמו בין ההרוגים ! כולי הייתי מוצפת בדמעות , רעדתי כמו בקולנוע רק שהפעם זה היה מכאב ולא משמחה או התרגשות .

האוכל נפל מידי ורצתי החוצה לרחוב רק לנשום אוויר . מאז , עברו 3 שנים . לא יודעת איך התגברתי על זה אני רק יודעת שזה היה הדבר הכי נורא שקרה לי בחיים .. נעמה ואני לא בקשר עד היום והכל התחיל משיחת טלפון אחת שנהפכה לסיוט הכי גדול של החיים שלי , ולפתע חשבתי .. מה היה קורה אם נעמה הייתה מגיעה ולא הייתה נתקעת והקולה לא הייתה נשפכת והוא לא היה נוגע בי ואם הייתי אומרת שכן - זה מפריע לי ! אם הייתה לי הזדמנות לראות אותו שוב הייתי רק רוצה לחבק אותו ולהגיד לו שכן ..

האמת היא שרעדתי מהתרגשות ולא מרוב קור כי הוא אכן צדק - התאהבתי !
*חברים - מילה אחת לי אליכם .. נצלו כל רגע בחיים תהנו עד כמה שאפשר כי החיים מתישהו נגמרים וניתנה לנו הזדמנות שלא ניתנת להרבה והיא לחיות ... והסיפור לא אמיתי .. אני אוהבת לכתוב סיפורים מגיל קטן .. אני בת 16 מתל אביב
האייסיקיו שלי הוא 208740317 ... אשמח לקבל תגובות .. תודה! נטלי


נוסף: January 13th 2004
מספר: נטלי
דירוג:
כניסות: 1003
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט