אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה בתסביכים 1

אוקי אז ככה ..

מה שאני עומדת לספר לכם פה זאת האהבה הראשונה שלי שכמובן הייתה אהבה כואבת שנמשכה יותר משנה ואפילו עד עכשיו אני אוהבת את אותו בנאדם !
כל מה שאני רושמת פה זאת רק האמת ואין פה אפילו לא שקר אחד ..
אז תהנו וכמובן תגיבו ...
ואם יש לכם עצה משוו כמובן אתם מוזמנים לרשום ...

אז ככה קוראים לי בושמת .. וכל הסיפור התחיל שהיתי בכיתה ח' חודשיים אחרי תחילת הלימודים ..

אז ככה זה מתחיל ..

עוד יום רגיל הגעתי לבצפר יום שיגרתי למדתי והכל ..
ואז בין השיעורים יצאתי החוצה לנשום אוויר יצאתי לחצר וראיתי אותו ..
לא ייחסתי לזה כל חשיבות אבל הייתה לי הרגשה משונה כאלו הוא עומד להיות חדש אצלנו .. הוא היה עם אמא שלו כנראה שבא להירשם או משו ..
ישר הלכתי לחברה שלי אמרתי לה שיואו את לא יודעת איזה כוסון אחד ראיתי .. יש לי הרגשה כאלו הוא עומד להיות חדש אצלנו .. ואולי בזכותו תצליחי לשכוח את יוני .. (אחד שאהבה ) והיא לא הכי לקחה את זה רציני ..
באותו יום בלילה שהלכתי לישון היה לי חלום מוזר ..
חלמתי עליו .. חלמתי שהוא תלמיד חדש בכיתה שלנו .. לא התייחסתי ממש לחלום הזה .... אבל כנראה שהחלום הוא המציאות שעומדת לקרות ..
יום למחרת הגעתי לבצפר שעה שנייה היה מתמטיקה .. פתאום היועצת נכנסת לכיתה עושה לנו יש לכם תלמיד חדש .. הוא נכנס לכיתה הפרצוף שלו ממש היה מלא פוזה ... ילד רזה לבנבן קטן קוצים גבוהים שיער שטני .. עיניים גדולות כחולות .. הוא החזיק מחברת/יומן ביד והיו לו 2 טבעות על הידיים בלי תיק בלי ילקוט ככה הוא נכנס לכיתה וישר גרם למהומה .. באותו רגע כל הבנות התאספו בשולחן שליי וכזה עושות מי זה שיואו איזה חתיך .. וישר אמרתי לחברה שלי נו עוד אחד .. לא התייחסתי אליו .. הושיבו אותו ליד איזה חננה אחד שעזר לו ..
ישר איזה בלונדה מהכיתה שלי נדחפה לו לתחת ישר באה שאלה אותו מה נשמע וזה והתחילה להכיר אותו חברה שלי שישבה לידי מור עושה לי בואי נלך להגיד לו שלום ונכיר אותו אמרתי לה לא רוצה לכי את ... ואז היה צלצול להפסקה הוא ירד למטה ישב לו שמה ליד מגרש המשחקים וכולם התאספו סביבו ואז אחת מתלהבת באה אליו עושה לו מה נשמע וזה והתחילה להכיר אותו וכמובן התחילו כמה בנות לעשות התערבות מי תשיג את הפלאפון שלו ראשון ולא יודעת איך ולמה חברה שלי סחבה אותי אליו והתחלנו לדבר איתו לא ממש היה לי עניין בו למה הוא לא הזיז לי בכלל .. כנראה זה מה שעשה לו את זה ....
וכך נגמר היום הראשון של כל המהפכה שהוא עשה כבר ביום הראשון שלו ללימודים !!!
ועוד פעם בלילה היה לי חלום עליו .. עכשיו החלום היה על זה שהמורה מעבירה אותו לשבת לידי .. וככה היה יום למחרת המורה העבירה אותו לשבת לידי זה היה די מוזר שאני חולמת בלילה את מה שעומד לקרות ביום למחרת ..
ואז שהוא עבר לשבת לידי הייתי כזה ביישנית כאלו מה דפק ... ואז התחילו לזרום אלי מכתבים .. כמו "תשאלי אותו אם יש לו איי סי " .. וכל השטויות האלו ..


 


נוסף: May 31st 2005
מספר: o0o מותק של ילדה o0
דירוג:
כניסות: 1424
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט