אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה בתסביכים 3

.. ואז נעמדתי הוא בא אלי נתן לי נשיקה וחיבוק והלך הסתכלתי על דניאל לא מבינה מה הוא עושה ? עשיתי לה מה ? ואז הוא הספיק כבר לחצות את מעבר החצייה ואז דניאל צועקת לו .. מה השלמתם ? הוא עושה לה כה ובאותו שנייה הוא הסתובב אלי חייך והסמיק ושוב פעם היה לו ניצוץ בעיניים שגרם לי כל כך לצביטה חזקה בליבי .
ואז חזרנו לדבר פחות או יותר ...
ואני לא ממש זוכרת איך זה התחיל פשוט התחלנו להתכתב .. פשוט כל יום הינו כותבים פתק אחד לשני ורק בסוף היום הינו שמים את הפתק ביד של השני . וככה הוא רשם לי בקצרה במכתבים :
"אולי לא דיברנו הרבה זמן בגלל מה שקרה אבל אני מקווה שנמשיך להיות ידידים טובים טובים טובים טובים . ונשכח את העבר אם זה לא מפריע לך דווקא יהיה כייף להמשיך כמו שהינו לפניכן מת עליך נשמה " (ובצד הוא צייר לב כזה גדול עם חץ וקישט את הדף וזהו)
"נשמה (מדגיש את הנשמה ) . ובכלל באותו יום שישי בכלל לא היה לי כייף כי כולם פגעו בי חוץ מירדן וקצת ממך כי אמרתי לך שלא התייחסת אבל בואי נשכח את העבר ונסתדר אנחנו לא אכפת לי מאחרים . מת עליך כפרה " ( ליד כל שורה הוא צייר לב קטן !! )
" אם את יכולה או רוצה אז תכתבי גם את הסיבה שלא התייחסת אליי אני רק רוצה להבין מה עשיתי . קיצר בינינו אני מקווה שלא קרה כלום .. וגם אני זוכר את הדברים הטובים .. בעצם רגע .. תזכירי לי אותם .. סתםם .... יאלה מת עליך ..
נשמה, מתוקה, כפרה, אחותי, LOVE YOU . נ.ב.ש (נזכרתי במה שכתבת ) בעניין הזה באמת לא אכפת לי מאחרים על מה שהם אמרו והכול " .
ובמכתב הזה הוא גם הוסיף עוד מכתב כזה קטן שהיו בו המון לבבות קטנים צבועים באדום ולב באמצע גדול שהיה רשום בצד אחד בושמת בצד שני נתי ובצד היה רשום "והציור קשור והוא לא ישן !!! "
עכשיו מה לעזאזל אני אמורה להבין מדבר כזה ובמיוחד מה שהוא רשם בצד שזה קשור ושזה לא ישן מה אני אמורה להבין .. שאלתי אנשים שקרובים אלי והם אמרו לי שהוא אוהב אותי .. גם שהינו כל הזמן ביחד בהפסקות והכל כולם חשבו שאנחנו חברים אבל בתחלאס לא הינו ... אז עזרתי אומץ והחלטתי לשאול אותו .. החלטתי להתקשר אליו ולשאול אותו .. וכך עשיתי .. התקשרתי אליו לפלאפון ושאלתי אותו תגיד מה המשמעות של המכתב עם הלבבות שרשמת לי .. והוא ענה לי על זה במילים הכי פשוטות בעולם ובכזאת אדישות .. ככה אני רושם לכולן ואני פשוט הייתי בשוק של החיים שלי באותו הרגע ניתקתי את השיחה ככה פתאום ופשוט באותו הרגע התחלתי להתרחק ממנו וזה כל כך פגע בי המילים האלו וכל פעם שאני נזכרת עובר לי בראש את הרגע הזה שעמדתי מול המראה בחדר שלי והתקשרתי ושאלתי אותו את זה ואיך שהוא ענה לי בכל כך פשוטות על השאלה הזאתי .. באותו הזמן שהתרחקתי ממנו ככה הוא התקרב לבנאדם שאני הכי שונאת בעולם וכה היא בת איך לא?! קוראים לה ליבר והם פשוט התחילו להתחבר כאילו הוא מצא לו תחליף במקומי זה פגע בי ... ואז הגיע הבום הרציני .. זה היה יום שישי השיעור האחרון מדעים .. כה אני זוכרת כל פרט ופרט .. הוא וליבר ישבו לפני ואני ישבתי מאחוריהם עם ידיד שלי .. ופשוט כל השיעור הם רק צחקו דגדגו אחד את השני ואתם לא יכולים להגיד שהם לא עשו לי את זה דווקא .. הם פשוט רצו לגרום לי לקנא רצו לגרום לי לכאב ועוד זה לא הספיק להם כל שנייה פשוט כל שנייה אחד מהם הסתובב לראות את התגובה שלי כאילו וואוו לא מספיק לכם מה שאתם עושים לי עוד כל שנייה אתם מסתובבים לראות איך אני עכשיו עם אני חייה או מתה ?? כאילו אני אוהבת אותו כל כך וככה הוא מחזיר לי .. שלא תגידו שרק אני ראיתי ושמתי לב לזה כולם כל הכיתה באותו זמן שמה לב למה שקרה פשוט כולם רציתי באותו זמן לקחת את הרגליים שלי ולברוח


נוסף: May 31st 2005
מספר: o0o מותק של ילדה o0
דירוג:
כניסות: 1007
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט