אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אהבה בתסביכים 4

למקום הכי רחוק בעולם למקום הכי מבודד ושאפחד לא יוכל לשמוע ולראות איך הלב שליי באותו זמן מתפוצץ לו מבפנים לאלפי רסיסים ..
ואז הגיע סוף שנה ההורים שלי החליטו שבגלל הציונים שירדו לי ואיך שהתחלתי להתנהג בזמן האחרון להעביר אותי בצפר וכמובן שלא הסכמתי עד שבאותו זמן פשוט הייתה לי תקופה כמו שלכל אחד בטח הייתה או תיהיה שפשוט מתחיל להימאס לך מכל האנשים שסביבך שהם דוחים אותך שאתה מתחיל לריב עם כל העולם ואתה מרגיש לבד בכל העולם שאפחד לא מצליח להבין אותך ושכולם לרעתך וכה באותו זמן פשוט הייתה לי את התקופה הזאתי אז הסכמתי לעבור בצפר בגלל זה וגם בגלל נתי אני מודה המון זמן פשוט הכחשתי שזה נכון אבל עכשיו אין לי ממי לפחד ואין לי ממה לפחד זה נכון נתי היה מבין כמה הסיבות שהחלטתי לעבור בצפר . וכך היה עברתי בצפר ואפילו ביום האחרון ללימודים לא הספקתי לראות את נתי .. כמובן שהבאתי ליום האחרון מצלמה להצטלם עם כולם .. עם כל הכיתה הייתה לי תמונה רק איתו לא הייתה לי .. החופש עבר ועדיין לא ראיתי אותו וככה לא את החצי לב שלי שהוא לקח איתו .. עם הזמן התחילו להגיד לי עם הזמן כל הזמן בושמת תשכחי ממנו הוא לא בשבילך .. הוא לא שווה אותך ולא את הדמעות שלך הוא סתם ילד קטן שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו .. ואני לא יכולתי אפחד לא יכול להבין אותי פשוט הייתי מאוהבת בבנאדם הזה וזה לא קל זה לא קל פשוט לנסות לשכוח אותו זה לא הולך ככה ...
וככה התחילה לה השנה החדשה בלי נתי בלי החברים שלי בלי אפחד הייתי לבד במקום חדש בבצפר חדש עם אנשים חדשים ..
כל פעם בשבוע הייתי הולכת למורה פרטית ובדרך חזרה הביתה תמיד הייתי עוברת בשכונה שלו היו פעמים מרצון לראות אותו והיו פעמים כי פשוט זאת הייתה הדרך הכי קצרה הביתה . רוב הפעמים שידעתי שאני עומדת לראות את נתי היום זאת הייתה ההרגשה של הלב שלי שזאת הייתה הרגשה עצומה שאי אפשר לתאר אותה לא במילים ולא בתנועות .
וכך באמת קרה לי זה היה באותו יום שחזרתי מהמורה הפרטית שלי וראיתי אותו יושב עם כל החברים שלו מעשנים בשכונה שלו שמה איפה שבדיוק אני עוברת .
וזה היה ערב באותו זמן ולא ממש היה לי חשק לראות אותו לא רציתי פשוט זה היה בתקופה שהחלטתי שזהו אין לי מה לאהוב אותו יותר כי אני בכל זאת ידעתי שאני לא יראה אותו לעולם וגם שלא יהיה בינינו שום דבר מלבד ידידים שגם זה הייתי בספק .
ואז ראיתי אותו והחלטתי ללכת מהר ולהסתיר את הראש שהוא לא יוכל לראות אותי .
זה לא ממש כנראה הלך לי כי חבר שלו אריאל קלט אותי והוא עושה לנתי הינה בושמת ואז נתי צעד לי בושמת .. לא שמעתי ממש ואז בפעם השנייה שהוא צעק לי זה היה יותר חזק ואז הסתובבתי אליו והוא קלט אותי ואז הוא רץ אלי וקפץ כזה כי הייתה חומה גבוהה אז הוא קפץ מעליה ורץ אליי נתן לי חיבוק ממש חזק שממש הייתי זקוקה לו ו2 נשיקות אפילו חח ואז דיברנו כמה דקות והיה לי שיחה זאת הייתה חברה שלי שחיכתה לי מתחת לביתה שלה שאני יבוא אליה כי בדיוק הייתי בדרך אליה אז באמצע השיחה עם נתי אמרתי לו שאני חייבת ללכת לחברה שלי ואז אמרתי לו ביי והלכתי אוף לא רציתי שהרגע הזה יגמר לעולם וכמובן הניסיון הראשון לשכוח מנתי נכשל .
אחרי כמה חודשים מישהו פרץ לICQ של נתי כאילו למה למישהו לפרוץ לו עם נתי בעצמו לא נכנס ? מי המשועמם והחסר חיים שיעשה את זה ?????
ואז אותו אחד התחיל לקלל אותי ואת המשפחה שלי עכשיו יש לי מין קטע כזה שאני לא מרשה לאפחד לקלל את המשפחה שלי למה אני ממש מתחילה להתעצבן אבל אז הייתי ברוגע .. ובאותו רגע שהוא התחיל לקלל את האחים שלי התחלתי להחזיר לו אבל מה ....


נוסף: May 31st 2005
מספר: o0o מותק של ילדה o0
דירוג:
כניסות: 881
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים