אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אהבה בתסביכים ==> הסיפור המלא !!

אוקי אז ככה ..
מה שאני עומדת לספר לכם פה זאת האהבה הראשונה שלי שכמובן הייתה אהבה כואבת שנמשכה יותר משנה ואפילו עד עכשיו אני אוהבת את אותו בנאדם !
כל מה שאני רושמת פה זאת רק האמת ואין פה אפילו לא שקר אחד ..
אז תהנו וכמובן תגיבו ...
ואם יש לכם עצה משוו כמובן אתם מוזמנים לרשום ...

אז ככה קוראים לי בושמת .. וכל הסיפור התחיל שהיתי בכיתה ח' חודשיים אחרי תחילת הלימודים ..

אז ככה זה מתחיל ..

עוד יום רגיל הגעתי לבצפר יום שיגרתי למדתי והכל ..
ואז בין השיעורים יצאתי החוצה לנשום אוויר יצאתי לחצר וראיתי אותו ..
לא ייחסתי לזה כל חשיבות אבל הייתה לי הרגשה משונה כאלו הוא עומד להיות חדש אצלנו .. הוא היה עם אמא שלו כנראה שבא להירשם או משו ..
ישר הלכתי לחברה שלי אמרתי לה שיואו את לא יודעת איזה כוסון אחד ראיתי .. יש לי הרגשה כאלו הוא עומד להיות חדש אצלנו .. ואולי בזכותו תצליחי לשכוח את יוני .. (אחד שאהבה ) והיא לא הכי לקחה את זה רציני ..
באותו יום בלילה שהלכתי לישון היה לי חלום מוזר ..
חלמתי עליו .. חלמתי שהוא תלמיד חדש בכיתה שלנו .. לא התייחסתי ממש לחלום הזה .... אבל כנראה שהחלום הוא המציאות שעומדת לקרות ..
יום למחרת הגעתי לבצפר שעה שנייה היה מתמטיקה .. פתאום היועצת נכנסת לכיתה עושה לנו יש לכם תלמיד חדש .. הוא נכנס לכיתה הפרצוף שלו ממש היה מלא פוזה ... ילד רזה לבנבן קטן קוצים גבוהים שיער שטני .. עיניים גדולות כחולות .. הוא החזיק מחברת/יומן ביד והיו לו 2 טבעות על הידיים בלי תיק בלי ילקוט ככה הוא נכנס לכיתה וישר גרם למהומה .. באותו רגע כל הבנות התאספו בשולחן שליי וכזה עושות מי זה שיואו איזה חתיך .. וישר אמרתי לחברה שלי נו עוד אחד .. לא התייחסתי אליו .. הושיבו אותו ליד איזה חננה אחד שעזר לו ..
ישר איזה בלונדה מהכיתה שלי נדחפה לו לתחת ישר באה שאלה אותו מה נשמע וזה והתחילה להכיר אותו חברה שלי שישבה לידי מור עושה לי בואי נלך להגיד לו שלום ונכיר אותו אמרתי לה לא רוצה לכי את ... ואז היה צלצול להפסקה הוא ירד למטה ישב לו שמה ליד מגרש המשחקים וכולם התאספו סביבו ואז אחת מתלהבת באה אליו עושה לו מה נשמע וזה והתחילה להכיר אותו וכמובן התחילו כמה בנות לעשות התערבות מי תשיג את הפלאפון שלו ראשון ולא יודעת איך ולמה חברה שלי סחבה אותי אליו והתחלנו לדבר איתו לא ממש היה לי עניין בו למה הוא לא הזיז לי בכלל .. כנראה זה מה שעשה לו את זה ....
וכך נגמר היום הראשון של כל המהפכה שהוא עשה כבר ביום הראשון שלו ללימודים !!!
ועוד פעם בלילה היה לי חלום עליו .. עכשיו החלום היה על זה שהמורה מעבירה אותו לשבת לידי .. וככה היה יום למחרת המורה העבירה אותו לשבת לידי זה היה די מוזר שאני חולמת בלילה את מה שעומד לקרות ביום למחרת ..
ואז שהוא עבר לשבת לידי הייתי כזה ביישנית כאלו מה דפק ... ואז התחילו לזרום אלי מכתבים .. כמו "תשאלי אותו אם יש לו איי סי " .. וכל השטויות האלו ..
ואז עם הזמן אני והוא התחלנו להתחבר .. הפכנו להיות ידידים טובים אבל ממש טובים שכל הזמן הינו ביחד .. בהפסקות הינו ביחד צוחקים הולכים מכות בצחוק .. כל רגע איתו הפך להיות משמעותי בשבילי אבל עדיין לא קלטתי את זה .. עם הזמן כמובן אצל כל אחד זה ככה ככל שאתה קרוב ממש למישהו תמיד יתחילו לצוץ לך בעיות איתו ותתחיל לריב איתו אפילו על דברים כל כך קטנים וככה זה היה התחלתי לריב עם נתי אבל ממש לריב איתו והיה אפילו ריב אחד שלא דיברנו שבוע שלם וכל יום פשוט ספרתי את היום הזה וכל יום פשוט הייתי בדיכאון וכנראה שהוא שם לב לזה וכמובן שאני לא מדברת אם מישהו לא משנה מי זה ומה הוא בשבילי אני מתעלמת ממנו אפילו שזה ממש קשה לי ככה זה היה כל השבוע ימים האלו שלא דיברתי איתו פשוט התעלמתי ממנו והוא ואני תמיד הינו האלו שבשיעורים תמיד מפריעים תמיד מגיבים לכל פיפס אלו שמעירים את כולם בשיעורים קיצור ככה הינו .. היינו .. בגלל זה היה לי ממש קשה למה תמיד אני זוכרת תמיד שבשבוע הזה שלא דיברנו ולא התייחסתי אליו תמיד הוא ניסה להעיר הערה להצחיק בשביל שאני ישים לב אליו אבל לא לא נשברתי חיצונית למרות שמבפנים הרגשתי איך אני אוכלת את עצמי איך שאני לא מסוגלת . כל השבוע הזה הייתי בדיכאון לא צחקתי לא כלום רק חשבתי .. חשבתי .. וחשבתי ורק עליו ואז הבנתי משהו שכנראה מבינים את זה רק במריבות שאני מאוהבת בבנאדם הזה שאני לא מסוגלת בלעדיו שהלב שלי זקוק לו שאני בעצם זקוקה לו לידי עכשיו פה בשנייה הזאתי . זה היה יום שישי שחברות שלי באו אלי והלכנו להיפגש עם ידידים שלנו בגן שליד הבית שלי הוא היה שמה בניהם .. ואז התחיל הריב הגדול שכולם התחילו לריב איתו בגלל שהילד בא ככה פתאום ואז עושה לידיד שלי בוא רגע נעלה אלייך הביתה .. כאילו ואוו לא חוצפן ? חח ברור שכה .. ואז כל החברות שלי התחילו לריב ולצעוק עליו וכולם החליטו ללכת כמובן שאני לא השתתפתי איתם למה אני לא מדברת איתו וכנראה שזה פגע בו העובדה שלא התייחסתי אליו .
אחרי השבוע הזה .. זה היה בהפסקה .. הינו תמיד יושבים בחוץ כולם ביחד במדרגות החירום של היציאות מהמעבדות .. ובאותו זמן ידיד שלי אמר לי תעלי רגע אמרתי לו לא רוצה .. הוא עושה לי נו בואי שנייה אני צריך להגיד לך משהו טוב עליתי ואז הוא עושה לי בושמת תשלימי עם נתי אתם לא ילדים קטנים ואז אמרתי לו לא רוצה וניסיתי ללכת ואז הוא תפס אותי חזק בחולצה ובשערות והוא עושה לי די אתם משלימים וזהו ואז הוא צעק לו נתייי בוא רגע ואז הוא הסתובב הוא עמד כזה שיואו בחיים אני לא ישכח את הרגע הזה .. נתי עושה לו מה? הוא עושה לו בוא רגע ואז נתי הסתכל עלי אני עליו והעיניים שלו שהם בצבע כחול בלטו בגלל השמש היה בהם ניצוץ .. והוא התחיל להסמיק אלוהים באותו רגע הלב שלי צבט וכל כך רציתי לצעוק לו נתייייייי אני אוהבת אותך .. 3 מילים כל כך קלות להגיד אבל בעלות משמעות גדולה !!
ואז הוא ירד במדרגות ובא אליי וידיד שלי עושה לנו די אתם משלימים עכשיו אתם לא ילדים קטנים עשיתי לו לא רוצה והוא עושה לי לא שואל אותך עכשיו תתחבקו ותתנשקו ואני כזה אוי מי גרד מה עושים עכשיו לא רציתי ואז הוא דחף את נתי אלי אלוהים כמה כייף היה להרגיש אותו קרוב אלי .. ואז באותו רגע צחקתי ולקחתי את הרגליים שלי משם ופשוט ברחתי כמו ילדה קטנה .. ואז באותו יום שיעור אחרון היה ערבית/צרפתית .. בדר"כ נתי מבריז בשעות האלו הביתה אבל היום אמרתי לחברה שלי להגיד לו שיחכה לי בסוף השיעור אנחנו צריכים לדבר . נתי לשם שינוי לא הבריז הפעם הוא נישאר עד סוף השיעור ... שהיה צלצול אני נתי וחברה שלי דניאל הלכנו הביתה כי אנחנו גרים באותו כיוון בערך . דניאל כל הדרך הציקה לנתי וידעתי שהוא מחכה שאנחנו נדבר אבל הנודניקית הזאת נדחפה לנו באמצע מה לעשות ? ללכת ולשתוק . ואז הגיעה הפנייה שנתי פונה ימינה אני ודניאל שמאלה ואז הוא נתן נשיקה וחיבוק לדניאל ואני המשכתי לי ללכת .. ואז נעמדתי הוא בא אלי נתן לי נשיקה וחיבוק והלך הסתכלתי על דניאל לא מבינה מה הוא עושה ? עשיתי לה מה ? ואז הוא הספיק כבר לחצות את מעבר החצייה ואז דניאל צועקת לו .. מה השלמתם ? הוא עושה לה כה ובאותו שנייה הוא הסתובב אלי חייך והסמיק ושוב פעם היה לו ניצוץ בעיניים שגרם לי כל כך לצביטה חזקה בליבי .
ואז חזרנו לדבר פחות או יותר ...
ואני לא ממש זוכרת איך זה התחיל פשוט התחלנו להתכתב .. פשוט כל יום הינו כותבים פתק אחד לשני ורק בסוף היום הינו שמים את הפתק ביד של השני . וככה הוא רשם לי בקצרה במכתבים :
"אולי לא דיברנו הרבה זמן בגלל מה שקרה אבל אני מקווה שנמשיך להיות ידידים טובים טובים טובים טובים . ונשכח את העבר אם זה לא מפריע לך דווקא יהיה כייף להמשיך כמו שהינו לפניכן מת עליך נשמה " (ובצד הוא צייר לב כזה גדול עם חץ וקישט את הדף וזהו)
"נשמה (מדגיש את הנשמה ) . ובכלל באותו יום שישי בכלל לא היה לי כייף כי כולם פגעו בי חוץ מירדן וקצת ממך כי אמרתי לך שלא התייחסת אבל בואי נשכח את העבר ונסתדר אנחנו לא אכפת לי מאחרים . מת עליך כפרה " ( ליד כל שורה הוא צייר לב קטן !! )
" אם את יכולה או רוצה אז תכתבי גם את הסיבה שלא התייחסת אליי אני רק רוצה להבין מה עשיתי . קיצר בינינו אני מקווה שלא קרה כלום .. וגם אני זוכר את הדברים הטובים .. בעצם רגע .. תזכירי לי אותם .. סתםם .... יאלה מת עליך ..
נשמה, מתוקה, כפרה, אחותי, LOVE YOU . נ.ב.ש (נזכרתי במה שכתבת ) בעניין הזה באמת לא אכפת לי מאחרים על מה שהם אמרו והכול " .
ובמכתב הזה הוא גם הוסיף עוד מכתב כזה קטן שהיו בו המון לבבות קטנים צבועים באדום ולב באמצע גדול שהיה רשום בצד אחד בושמת בצד שני נתי ובצד היה רשום "והציור קשור והוא לא ישן !!! "
עכשיו מה לעזאזל אני אמורה להבין מדבר כזה ובמיוחד מה שהוא רשם בצד שזה קשור ושזה לא ישן מה אני אמורה להבין .. שאלתי אנשים שקרובים אלי והם אמרו לי שהוא אוהב אותי .. גם שהינו כל הזמן ביחד בהפסקות והכל כולם חשבו שאנחנו חברים אבל בתחלאס לא הינו ... אז עזרתי אומץ והחלטתי לשאול אותו .. החלטתי להתקשר אליו ולשאול אותו .. וכך עשיתי .. התקשרתי אליו לפלאפון ושאלתי אותו תגיד מה המשמעות של המכתב עם הלבבות שרשמת לי .. והוא ענה לי על זה במילים הכי פשוטות בעולם ובכזאת אדישות .. ככה אני רושם לכולן ואני פשוט הייתי בשוק של החיים שלי באותו הרגע ניתקתי את השיחה ככה פתאום ופשוט באותו הרגע התחלתי להתרחק ממנו וזה כל כך פגע בי המילים האלו וכל פעם שאני נזכרת עובר לי בראש את הרגע הזה שעמדתי מול המראה בחדר שלי והתקשרתי ושאלתי אותו את זה ואיך שהוא ענה לי בכל כך פשוטות על השאלה הזאתי .. באותו הזמן שהתרחקתי ממנו ככה הוא התקרב לבנאדם שאני הכי שונאת בעולם וכה היא בת איך לא?! קוראים לה ליבר והם פשוט התחילו להתחבר כאילו הוא מצא לו תחליף במקומי זה פגע בי ... ואז הגיע הבום הרציני .. זה היה יום שישי השיעור האחרון מדעים .. כה אני זוכרת כל פרט ופרט .. הוא וליבר ישבו לפני ואני ישבתי מאחוריהם עם ידיד שלי .. ופשוט כל השיעור הם רק צחקו דגדגו אחד את השני ואתם לא יכולים להגיד שהם לא עשו לי את זה דווקא .. הם פשוט רצו לגרום לי לקנא רצו לגרום לי לכאב ועוד זה לא הספיק להם כל שנייה פשוט כל שנייה אחד מהם הסתובב לראות את התגובה שלי כאילו וואוו לא מספיק לכם מה שאתם עושים לי עוד כל שנייה אתם מסתובבים לראות איך אני עכשיו עם אני חייה או מתה ?? כאילו אני אוהבת אותו כל כך וככה הוא מחזיר לי .. שלא תגידו שרק אני ראיתי ושמתי לב לזה כולם כל הכיתה באותו זמן שמה לב למה שקרה פשוט כולם רציתי באותו זמן לקחת את הרגליים שלי ולברוח למקום הכי רחוק בעולם למקום הכי מבודד ושאפחד לא יוכל לשמוע ולראות איך הלב שליי באותו זמן מתפוצץ לו מבפנים לאלפי רסיסים ..
ואז הגיע סוף שנה ההורים שלי החליטו שבגלל הציונים שירדו לי ואיך שהתחלתי להתנהג בזמן האחרון להעביר אותי בצפר וכמובן שלא הסכמתי עד שבאותו זמן פשוט הייתה לי תקופה כמו שלכל אחד בטח הייתה או תיהיה שפשוט מתחיל להימאס לך מכל האנשים שסביבך שהם דוחים אותך שאתה מתחיל לריב עם כל העולם ואתה מרגיש לבד בכל העולם שאפחד לא מצליח להבין אותך ושכולם לרעתך וכה באותו זמן פשוט הייתה לי את התקופה הזאתי אז הסכמתי לעבור בצפר בגלל זה וגם בגלל נתי אני מודה המון זמן פשוט הכחשתי שזה נכון אבל עכשיו אין לי ממי לפחד ואין לי ממה לפחד זה נכון נתי היה מבין כמה הסיבות שהחלטתי לעבור בצפר . וכך היה עברתי בצפר ואפילו ביום האחרון ללימודים לא הספקתי לראות את נתי .. כמובן שהבאתי ליום האחרון מצלמה להצטלם עם כולם .. עם כל הכיתה הייתה לי תמונה רק איתו לא הייתה לי .. החופש עבר ועדיין לא ראיתי אותו וככה לא את החצי לב שלי שהוא לקח איתו .. עם הזמן התחילו להגיד לי עם הזמן כל הזמן בושמת תשכחי ממנו הוא לא בשבילך .. הוא לא שווה אותך ולא את הדמעות שלך הוא סתם ילד קטן שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו .. ואני לא יכולתי אפחד לא יכול להבין אותי פשוט הייתי מאוהבת בבנאדם הזה וזה לא קל זה לא קל פשוט לנסות לשכוח אותו זה לא הולך ככה ...
וככה התחילה לה השנה החדשה בלי נתי בלי החברים שלי בלי אפחד הייתי לבד במקום חדש בבצפר חדש עם אנשים חדשים ..
כל פעם בשבוע הייתי הולכת למורה פרטית ובדרך חזרה הביתה תמיד הייתי עוברת בשכונה שלו היו פעמים מרצון לראות אותו והיו פעמים כי פשוט זאת הייתה הדרך הכי קצרה הביתה . רוב הפעמים שידעתי שאני עומדת לראות את נתי היום זאת הייתה ההרגשה של הלב שלי שזאת הייתה הרגשה עצומה שאי אפשר לתאר אותה לא במילים ולא בתנועות .
וכך באמת קרה לי זה היה באותו יום שחזרתי מהמורה הפרטית שלי וראיתי אותו יושב עם כל החברים שלו מעשנים בשכונה שלו שמה איפה שבדיוק אני עוברת .
וזה היה ערב באותו זמן ולא ממש היה לי חשק לראות אותו לא רציתי פשוט זה היה בתקופה שהחלטתי שזהו אין לי מה לאהוב אותו יותר כי אני בכל זאת ידעתי שאני לא יראה אותו לעולם וגם שלא יהיה בינינו שום דבר מלבד ידידים שגם זה הייתי בספק .
ואז ראיתי אותו והחלטתי ללכת מהר ולהסתיר את הראש שהוא לא יוכל לראות אותי .
זה לא ממש כנראה הלך לי כי חבר שלו אריאל קלט אותי והוא עושה לנתי הינה בושמת ואז נתי צעד לי בושמת .. לא שמעתי ממש ואז בפעם השנייה שהוא צעק לי זה היה יותר חזק ואז הסתובבתי אליו והוא קלט אותי ואז הוא רץ אלי וקפץ כזה כי הייתה חומה גבוהה אז הוא קפץ מעליה ורץ אליי נתן לי חיבוק ממש חזק שממש הייתי זקוקה לו ו2 נשיקות אפילו חח ואז דיברנו כמה דקות והיה לי שיחה זאת הייתה חברה שלי שחיכתה לי מתחת לביתה שלה שאני יבוא אליה כי בדיוק הייתי בדרך אליה אז באמצע השיחה עם נתי אמרתי לו שאני חייבת ללכת לחברה שלי ואז אמרתי לו ביי והלכתי אוף לא רציתי שהרגע הזה יגמר לעולם וכמובן הניסיון הראשון לשכוח מנתי נכשל .
אחרי כמה חודשים מישהו פרץ לICQ של נתי כאילו למה למישהו לפרוץ לו עם נתי בעצמו לא נכנס ? מי המשועמם והחסר חיים שיעשה את זה ?????
ואז אותו אחד התחיל לקלל אותי ואת המשפחה שלי עכשיו יש לי מין קטע כזה שאני לא מרשה לאפחד לקלל את המשפחה שלי למה אני ממש מתחילה להתעצבן אבל אז הייתי ברוגע .. ובאותו רגע שהוא התחיל לקלל את האחים שלי התחלתי להחזיר לו אבל מה להחזיר לו קיללתי כמו שבחיים שלי לא קיללתי מישהו וידעתי באותו רגע שזה לא נתי ידעתי את זה ... נתי לא היה מסוגל לעשות לי דבר כזה .. זה מה שהלב ידע עמוק עמוק הוא ידע את זה .. ואז אני שואלת אותו מי זה ? הוא עושה לי סתם פרצתי לICQ של נתי וזה לא נתי ואז אני עושה לו מי אתה ?? הוא עושה לי אני מכיר אותך ואת מכירה אותי וישר עלה לי שזה מישהו שהוא חבר שלי נתי והוא למד איתי בבצפר הקודם .. וישר עלה לי שזה היה חבר של נתי .. שהוא עדיין חבר טוב שלו ..
ואז התחלתי לקבל תג'נענע שלי שזה משו ממש נדיר והרגשתי גלי חום באים אלי בקצב מהיר והתחלתי להתעצבן ממש ממש ועשיתי לו חכה חכה אני יבוא לבצפר מתי שחוזרים מהחופש ועם אני לא טועה זה היה באותו זמן או פסח או יום העצמאות ואז כמובן ששיתפתי את חברות שלי במה שקרה וכולן התחילו להתעצבן עליו והיו חלק שאפילו התחילו לקלל אותו בחזרה ב ICQ . ובאותו זמן לא הקשבתי ללב שלי שאמר לי שזה לא נתי לא הקשבתי לאפחד באותו רגע פשוט התחלתי ממש אבל ממש לשנוא את הבנאדם הזה כל כך רציתי שימות .
אבל כרגיל מישהו שם למעלה חייב לעשות משו והפגיש אותי ואת נתי במקריות אחרי כמה שבועות בערך ...
זה היה באותו זמן שחזרתי מהמורה הפרטית שלי אבל הפעם לא עברתי בשכונה שלו עברתי בדרך אחרת אבל עברתי דרך הגן שליד הבית שלי שאני יודעת שנתי בדר"כ יושב שם ומעשן לו נרגילה .. אבל כמובן שהלב שלי לא אמר ולא סימן לי שאני עומדת לפגוש אותו היום כמו כל פעם שהוא מסמן לי מתי שאני עומדת לפגוש אותו כנראה זה היה סימן שהלב הצליח לשכוח אותו טיפה .. או שהוא פשוט דחף אותו לאיזה חדר נידח בלב שלי .
מאותו הפעם האחרונה שלא דיברתי ולא ראיתי את נתי הלב שלי לא דפק יותר לא הרגשתי אותו יותר .. לא כלום .. לא היה לי פרפרים בבטן לא בלב וכמובן שלא הרגשתי שהלב שלי בחיים ידעתי שהוא נדם ידעתי שהוא מת .. אבל הוא משאיר אותי עדיין בחיים!
באותו רגע שראיתי את נתי מרחוק .. שקלטתי את הקוצים הזוהרים שלו את הפנים הלבנות שלו ואת העיניים הכחולות שכל כך נמשכתי אליהם .. באותו רגע הלב שלי דפק דפיקה אחת ואז לא היה שום דבר כאילו הוא נדם כאילו שקט לא קרה כלום..
ואז הרגשתי גלי חום באים אליי פשוט בעוצמה גדולה שהתחיל להיות לי חם התחלתי להתעצבן על מה שהיה בICQ שאמרתי לו חכה שאני יראה אותך פשוט התעצבנתי כל כך ואז הוא קלט אותי שמה ישב לו כמו מלאך תמים עם החבר שלו מעשנים להם נרגילה הוא הרים את היד שלו וסימן לי לשלום .. כל כך התעצבנתי עליו ואז פשוט באתי אליו בלי שלום בלי כלום ישר אני עושה לו .. אפשר לדעת מזה הדבר הזה שהיה בICQ ?
הוא עושה לי על מה את מדברת ? אני עושה לו אל תשחק אותה אתה יודע על מה אני מדברת .. הוא עושה לי לא על מה את מדברת ? אני עושה לו על הקללות שהיו בICQ שלך .. על זה שקיללת אותי .. ואז הוא עושה לי מההההה ?.... וחבר שלו עושה לו שיואו נתי אולי עוד פעם פרצו לך ואז נתי עושה לא הגיוני לא מחקו לי אפחד ולא כלום ..
באותו זמן שדיברתי עם נתי חבר שלו אריאל פשוט התפקע לו מצחוק מהצד ... טוב אני מכירה תבנאדם הזה כמו כף היד שלי אני יודעת שהוא לא יודע לשקר למה אם הוא משקר או שהוא צוחק או שהוא מנסה להסתיר תפרצוף בשביל שלא יקלטו אותו אבל במצב הזה הוא פשוט צחק .. ואז אני עושה לו אה זה היית אתה ? הוא עושה לי מה את מאשימה אותי ? ואז נתי עושה לו שיוואו אריאל אם אני יגלה שזה היית אתה ואחותך אני יזיין אותך .. ואז הוא עושה לו מה אתה רוצה ממני זה לא אני ?.. ואז נתי עושה לו סבבה נלך אלייך עוד מעט ונישאל את אחותך ... אקיצור ככה זה נמשך ...
ואז אני עושה לו .. יש לך מזל גם שלא היית בבצפר בזמן האחרון למה רציתי לבוא ולהרביץ לך ונתי שהיה שקט באותו רגע כזה התרומם וחייך כזה ועושה לי רצית להרביץ לי ? חחח כאילו שהוא היה שמח יענתו שאני ירביץ לו ככה הבנתי לפי המבט והחיוך שלו .. ואז חבר הנודניק הזה שלו עושה לי מה עם חברים שלך תכננת לבוא ?. אני עושה לו כה אבל מה בתחלאס רציתי לבוא לבד להראות לו באמת כמה הוא הכאיב לי מ=ה=כ=ל מהרגע הראשון שהכרתי אותו ועד לאחרון .. ואז חבר שלו עושה לי חח ואז כל הבצפר היה עולה עלייך .. ואני כזה צחקתי צחוק מלוגלג יענתו בתחלאס אני מכירה כמו תשיער שלי את כל הבצפר שהוא לומד בו כי וואו טוב שלא למדתי שמה שנה שעברה יא אוכל בתחת .. ררר שונאת אותו ...


וכל הזמן הזה שאני מדברת או מסתכלת על אריאל נתי הסתכל עלי .. ררר אופפ מה הבנאדם הזה כבר לא קלט שאני לא מסוגלת שמישהו מסתכל עלי ?? וואוו נתי אני מדברת אלייך מה אתה לא מבין שאני לא מסוגלת שאתה מסתכל עלי ועוד עם העיניים האלו .. אני מרגישה כאילו אני נמסה מולך ואתה אפילו לא שם לב לזה !! באותו רגע רציתי פשוט להישחט על הרצפה לא יכולתי יותר ככה שהוא מסתכל עלי עם העיניים היפות שלו כאילו מה להסתכל ממש להסתכל להתמקד ואז אני עושה לו טוב תברר לי מי זה היה בסדר ? הוא עשה לי טוב ... ואז כזה עוד דקה עמדתי במקום וכבר לא הרגשתי בנוח חשבתי כבר קרה לי משו שפשוט נתי לא מוריד תעיניים שלו ממני טוב החלטתי ללכת ואז אני עושה להם טוב שיהיה לכם יום טוב וביי ... חחח יענתו למה יום טוב אמרתי להם בכלל שיהיה להם מצידי יום חרא !!
ואז ישר התקשרתי לחברה שלי סיפרתי לה מה היה .. מה לעשות לא יכולתי לעמוד בזה יותר פשוט וואו ראיתי את נתי אחרי המון זמן וחשבתי שסידרתי בינינו אחת ולתמיד תעניינים אבל כנראה שכאן זה לא נגמר .
בלילה היה לי מין דחף שאני אפילו לא יודעת למה ואיך ואולי מישהו שלח לי מסר פשוט לשלוח לו הודעה עם שאלה כל כך סתמית שאני אפילו לא ידעתי מה התשובה אליה ומה הכוונה שלה .. פשוט שלחתי לו הודעה : "למה ? " .. זהו פשוט ככה ..
באותו זמן שהיתי די מבואסת ישבתי בחדר שלי עם מוסיקה של
והתכתבת בפלאפון עם חברות .. ואז קיבלתי הודעה שרשום כזה באנגלית מmi zh ? ולא עניתי לו ואז הייתה שיחה נבהלתי ואז קלטתי שזה .. נתיי .. אוי מי גאד מה עושים ?? התחילו לי פרפרים בבטן לא היה לי אומץ משום מה לענות לו אז פשוט דחיתי תשיחה .. ואז הוא התקשר עוד פעם .. אבל הפעם הייתי באמצע כתיבת הודעה לחברה שלי וזה בטעות לחץ על לענות לשיחה .. ואז .. נתי התחיל לשאול .. מי זה ? נו מי זה ? התבדחתי משום מה לענות לו .. ונתתי לו להמשיך לשאול מי זה ? עוד חצי דקה ובקרע התנגן לו שיר כל כך יפה מהדיסק שלי .. וכאילו ידעתי שנתי סתם שאל מי זה כי בנינו הוא ידע טוב טוב זאת אני ולא אחרת מלבדי !
(( להזכירכם היו פעמים בעבר שפשוט הייתי שולחת לנתי הודעות והוא פשוט לא היה מחזיר לי מתעלם או שהיו פעמים שאני פשוט הייתי מתקשרת אליו והוא לא היה עונה לי חברות שלי אמרו שאולי הוא פשוט לא היה ליד הפלאפון באותו רגע .. אבל לפי דעתי זה עוד בולשיט למה זה לא נשמע הגיוני שכל פעם שאני מתקשרת אליו הוא לא נמצא ליד הפלאפון .. לפחות הוא יכול להחזיר צלצול להחזיר הודעה אבל כלום .. לא היה ולא נשמע ממנו דבר .. ))
ואז משום מה לא יודעת איך פשוט יצא לי מהפה "אימאלה יש לך קול כמו של ערבי " .. ואז נתי נירגע אחרי שהבין שזאת אני .. כאילו שהוא לא ידע !!
ואז נתי התחיל לשאול אותי למה מה ? אני עושה לו אתה יודע למה הוא עושה לי אני לא יודע למה .. אני עושה לו אתה יודע למה .. וככה הינו לפחות איזה 5 דק תקועים באותו מצב עד שאמרתי לו יודע למה ? למה אתה מניאק ? הוא עושה לי למה אני מניאק ? אני עושה לו אתה אמור לדעת למה אתה מניאק .. הוא עושה לי אבל אני לא יודע למה אני מניאק טוב ... ככה עוד 5 דק' ...
ואז אני עושה לו אתה יודע מה יש לי שאלה שאני באמת רוצה לשאול אותך כבר המון זמן
הוא עושה לי נו .. אני עושה לו זוכר את המכתבים שפעם התכתבנו הוא עושה לי נו .. אני עושה לו זוכר את המכתב שציירת לי בו משהו ? הוא עושה לי מה לב ..?? אני עושה לו כה .. מה הפרוש שלו ? ואז הוא עושה לי וואי זה היה מזמן .. אני עושה לו מזה ממזמן ..? הוא עושה לי שנה שעברה .. אני עושה לו אבל זה לא כל כך ממזמן .. הוא עושה לי לא בכלל לא וצחק .. ואז אני עושה לו נו מה הפירוש שלו ? הוא עושה לי .. אהבתי אותך !!!
יוורעדיי לא ידעתי איפה לתפוס את עצמי באותו רגע שהוא אמר אבל המשכתי לדבר ואני עושה לו ולאאאא שמת לב שגם אני ?????.. הוא עושה לי שמתי לב אבל רק בסוף !! הייתי בשוק של החיים שלי לא ידעתי כבר עם אני יצליח לשרוד עוד מילה אחת שתצא לו מהפה אבל הצלחתי .. ואז אני עושה לו אה אז שאני יבין שאני התקשרתי לשאול אותך בזמנו מה הפירוש של המכתב .. אז למה אמרת לי שככה אתה כותב לכולן אה ? הוא עושה לי נו מה ציפית שאני יגיד לך ? בראסמי זה הדבר שהכי הייתי בצד שלו ! שהסכמתי שאיתו . ואז דיברנו קצת אבל ממש טיפה והוא עושה לי טוב אני חייב לעוף אני ידבר איתך יותר מאוחר .. טוב ביי ביי ניתקנו ..
טוב באותו רגע שהוא פשוט שניתקנו שנינו תשיחה אני התחלתי לבכות את הבכי של החיים שלי בחיים שלי לא ציפית ובחיים שלי לא דמיינתי את עצמי שאני יגיע למצב שאני ישכב בלילה במיטה ויתחיל לבכות בכי כל כך חזק בכי לא מכאב לא מכלום בכי פשוט של הלב באותו שנייה הלב שלי התפוצץ הוא לא הצליח לעמוד בזה והוא פשוט התחיל לבכות התפוצץ ובכה מכל הסבל שסבלתי בגללו בגלל הכל .. כל מה שהיה לי איתו או
חיכיתי שהבנאדם יתקשר אלי כל הלילה לא ישנתי רק חשבתי מה היה יכול לקרות עם הוא היה אומר לי את זה בפנים שהוא אוהב אותי ולא כל הסיבוך שהוא גרם לי !
מה היה קורה עם עכשיו הינו ביחד עדיין !! אוהבים אחד תשני עד השמיים ...
אבל הפסקתי לחשוב ... סגרתי תעניים ולצלילי המוסיקה הצלחתי סוף סוף לישון !

16/5/050 תאריך שלעולם לא ישכח !!!

סוף סוף הצלחתי לישון לי ...
יום למחרת קמתי בלי חשק לא היה לי בכלל חשק ללכת לבצפר אבל מי יכול לעמוד בפני הורי ועוד על הבוקר ?
הלכתי לבצפר למרות האי חשק שתקף אותי הלכתי וכולי הייתי בבאסה רציני כל היום חשבתי על המחשבה הזאת מה היה קורה אם הוא היה מספר לי הכל ולא היה אומר לי את אותו דבר שאמר לי בפלאפון באותו יום בקשר למכתב .
תיארתי לעצמי איך הינו עם הינו ביחד .. איך זה היה להיות עם מישהו ... אבל חברותי הוציאו אותי מתוך הבועה שהיתי בתוכה רוב שעות הלימודים שאמרו לי בושמת תחשבי אולי זה הגורל שלכם שלא יהיה כלום אולי ככה זה הגורל .. זה עבר תשאירי אותו שמה ואל תנסי להחזיר אותו תמשיכי הלאה יהיו לך עוד המון הזדמנויות בחייך ... לא יכולתי לעמוד בזה יותר איך הן מסוגלות להגיד לי כזה דבר ? שאני יוותר על האהבה שלי ? על האהבה הראשונה והגדולה בחיי ?? בחיים לא!!!!
החלטתי שאני לא מרימה ידיים אני ימשיך להילחם עליו עד שהוא יהיה שלי ... עד שהוא יהיה איתי .. כמובן שהיו לי חברות שפשוט אמרו לי בושמת קחי את עצמך בידיים את כבר לא ילדה קטנה לכי וספרי לו הכל ... תגידי לו מה את מרגישה אליו אל תחסכי מילים פשוט העיקר שתגידי לו את זה לא משנה איך תהיה התשובה שלו העיקר שאת יודעת שאמרת לו הכל ולא הסתרת ממנו שום דבר ... העיקר שאת יודעת שניסית לפחות הכל ולא הפסדת שום דבר .... לא משנה עם הוא יגיד שלא ולא משנה עם הוא יגיד שכן העיקר שאמרת לו הכל ולא הסתרת ממנו יותר כלום העיקר שידע שהייתה מישהי אי שם שאהבה אותו למעלה משנה למרות שחברותיה אומרות לה ללא הרף בושמת תפסיקי לאהוב אותו די כמה את יכולה לסבול בגללו אולי לא נועדתם להיות ביחד ... הוא ילד קטן שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו ..
שידע שכל הזמן הייתי מגנה על השם שלו .... הייתי אומרת לא נכון הוא ילד נשמה אתן בכלל לא מכירות אותו אז אין לכן זכות דיבור .... אוף נתי עם רק היית יודע מה עשית למענך וזה לא רק לאהוב ולדאוג לך מרחוק ... זה עוד המון דברים שכנראה לעולם לא תדע ולעולם לא תבין .
היום יום שלישי , יום שיש לי בו מדצים , מור באה אלי לפני זה והצליחה לשכנע אותי ללכת .
החלטתי ללכת אולי זה יצליח לשנות לי תמצב רוח שלי .... הלכתי עם חברתי הטובה מור .. כה נכון הפעם לא טעיתי הצלחתי לשנות תמצב רוח שלי לטובה סוף סוף נקלעתי לאנשים שרק אמרו לי בושמת למה את בכלל עצובה הוא אמר לך שהוא אהב אותך את צריכה להיות שמחה למרות שהוא אהב ולא אוהב אבל תזכרי תמיד שמי שאהב לא שכח לעולם ... ועם הוא שכח הוא לא אהב לעולם !!! אז אין לך ממה להיות עצובה ... לשם שינוי הצלחתי להבין שהם צודקים והחלטתי לחזור לאותה בושמת של צחוקים איתה והילדה מלאת האושר ושמחה בחייה ...
ואז אמרתי למור .. מור בא לי לראות אותו רוצה ניפגש איתו אחרי המדצים בגן שליד הבית שלי מור ישר הסכימה ... הלכנו לגן ישבנו כמה דקות דיברנו ואז שלחתי לו הודעה ... "אתה עסוק עכשיו ? "
יש הוא התקשר אלי אבל בטעות שיחקתי במקשים באותו הרגע מרוב הלחץ וניתקתי לו בלי לשים לב אפילו שהוא התקשר ... ואז הוא התקשר שנית אבל הפעם עניתי לו ואז הוא עושה לי למה ניתקת לי מקודם ? עשיתי לו על מה אתה מדבר ? הוא עושה לי ענית לי ושמעתי אותך ואת מור מדברות ואז ניתקת ? אה עשיתי אה באמת ... הוא עושה לי כן ישר חששתי שהוא שמע אותי ואת מור במקרה מדברות עליו אבל ... למרות הכל החיים ממשיכים ... ואז אני עושה לו אתה עסוק עכשיו ? הוא עושה לי מזתומרת ? אני עושה לו אתה עושה משהו עכשיו ? הוא עושה לי לא ממש ... אני עושה לו מזה לא ממש ... הוא עושה לי לא אני סתם כאן אצל אריאל .. עשיתי לו אה וואלה תגיד בא לך לבוא לגן לשעשע אותי ואת מור אנחנו כאן בגן רוצה ?? הוא עושה אין בעיה רק עוד רבע שעה ככה למה אריאל צריך לעשות משהו קודם אני עושה לו מה ? הוא עושה לי הוא צריך לנקות כאן תחדר שלו אמא שלו אמרה לו ... אז עשיתי לו אה וואלה אז תעזור לו ככה זה יהיה יותר מהר... הוא אמר לי בסדר ... ואז דאג לכך שאנחנו לא נלך לשום מקום אמר לי .. טוב אנחנו באים עוד רבע שעה ככה אבל אל תלכו לשום מקום טוב ? עשיתי לו טוב .. אבל תבואו מהר טוב ? הוא אמר טוב וניתקנו ...
בינתיים אני ומור הלכנו לשחק במגלשות עם הילד הקטן הדתי שהסתכל עלי ועל מור ולא הוריד תעיניים שלו ניראה לי חשב אנחנו משוגעות משהו לא מבינה אותם הילדים הקטנים האלו מסתכלים עלינו המבוגים כאילו אנחנו יצורים כאילו נפלנו עכשיו מהשמיים .... עד שילדה קטנה שהייתה בגן עם אימה והביאה איתה את כל המשחקים של החול .. החלה לשחק עם הילד הקטן ... שניהם שיחקו ביחד .. ככה מתפתחת אהבה בין שני אנשים לא משנה ילדים, צעירים או מבוגרים .
כעבור חצי שעה שאני ומור הצלחנו למצוא מה לעשות עד שנתי ואריאל יגיעו .. הסתכלתי על השעון וכבר עבר חצי שעה מאז שדיברתי עם נתי הוא אמר 15 שעה הוא בא ... ואני כבר כולי פרפרים כבר אני ומור המצאנו לנו סימנים שאני יסמן לה עם יש לי פרפרים בבטן אני יעשה לה סיימן !
ואז החלטתי כעבור חצי שעה שוואו זאת הגזמה כבר שלחתי לנתי הודעה .. "מה נסגר ? " הוא ישר התקשר ואמר לי אמא שלי התקשרה עכשיו אמרה לי לבוא הביתה למה אנחנו נוסעים אז אמרתי לו אה ולא יכלת להודיע לפני זה ? הוא עושה לי מה אני יעשה רק עכשיו אמא שלי התקשרה אלי אז אמרתי לו טוב ... אז אתה חייב לי פיצוי על זה הוא עושה אוקי אמרתי לו מבטיח ? הוא עושה לי כן .. ואז עשיתי לו טוב אז אל תשכח יום שישי יש לי יומולדת ... הוא עושה לי לא שוכח ! ואז ניתקנו תשיחה ...
להאמין לו או לא זאת הייתה השאלה !!
להאמין לו שאמא שלו התקשרה ואמרה לו לבוא או שפשוט הוא מתחמק ממני אחרי אתמול ולא רצה לבוא וסתם רצה שאני יפתח תקוות שהוא יבוא ובסוף ידפוק אותי !
באותו יום בלילה שלחתי לו הודעה אמרתי לו "נתי יש מצב לפני יום שישי נוכל לדבר ב4 עיניים ? "
וכמובן שגם להודעה הזאת לא הייתה תשובה !
יום למחרת דיברתי עם חברה טובה שלי סיפרתי לה הכל ואז היא אמרה לי : בושמת את לא ילדה קטנה כבר את צריכה ללכת ולהגיד לו את מה שאת מרגישה אליו ... ידעתי שהיא צודקת כבר היה נימאס לי לסחוב את זה איתי לכל מקום שאני הולכת רציתי לספר לו כל כך השאלה הייתה איך ומתי ?! ...
ואז החלטתי שלפני היומולדת שלי שזה ביום שישי שזה עוד 4 ימים אני הולכת ומספרת לו הכל... ציפיתי כל כך ליום הזה שאני יספר לו אם הוא יגיד לי כן הוא לא היה מתאר איזה מתנה נדירה הוא הביא לי ליומולדת ... מתנה שכל אחד היה חולם .. סוף סוף לגעת באהבה להגיש את האהבה בין הידיים שלך !
ואם הוא יגיד לו החלטתי שיום שישי אני יוצאת עם חברות שלי לקרוע את העיר למרות שזה יהיה כואב למרות שזה יהיה קשה ... נפגעתי מספיק ואני לא מעוניינת להיפגע יותר כמו כל אחד מאיתנו .
באותו רגע שהחלטתי את זה עליתי לחדר שלי בשיא המהירות שיכלתי ... והחלטתי להתקשר אליו !
חיכיתי כמה דקות שהדופק שלי ירגע אבל גם אחרי כמה דקות הבנתי שהוא לא מעוניין להירגע לקחתי נשימה ארוכה והתקשרתי אליו !!!
הוא ענה שאלתי אותו מה נשמע ? וככה התחלנו לדבר ..
שאלתי אותו אם יש מצב שנוכל להיפגש היום ? הוא עושה לי לא אני לא יכול אני הולך עכשיו .
אני עושה לו אה . ויש מצב שנוכל להיפגש מתי שהוא ? הוא עושה לי מתי שיהיה לי זמן !
טוב אמרתי לו טוב וניתקתי ... אופפ אני שונאת שהוא מתחמק ממני ידעתי ישר שזה בגלל ההודעה ששלחתי לו בלילה ! ידעתי , הרגשתי שהוא מתחמק ממני .. כל כך הרגשתי שהיה נימאס לי מהכל באותו שנייה ... וישר הלכתי לדווח לחברה שלי בICQ .
טוב הפסקתי לחשוב עליו למרות שלא הכי הצלחתי בזמן האחרון אחרי שאמר לי שהוא א-ה-ב א-ו-ת-י זה כל כך היה משמעותי בשבילי לדעת שמישהו אהב אותי אי פעם !
זאת הרגשה טובה לדעת שלמישהו מהמין השני דאג לך ואהב אותך יותר מידידה .
החלטתי ללכת להתכונן למבחן שיש לי מחר בביולוגיה עזבתי הכל והלכתי להתכונן אולי זה קצת יצליח לגרום לי להפסיק לחשוב עליו .
ואז החלטתי שביום שישי ביומולדת שלי אני יעשה מסיבונת קטנה לחברות שאני באמת אוהבת ובאמת אני שומרת על קשר ורוצה שיחגגו איתי תיום המיוחד הזה בשבילי ....
כבר באותו היום ידעתי שלא יהיה מצב שאני ונתי נוכל לדבר כמו שציפיתי ב4 עיניים שאז אוכל לספר לו הכל !
החלטתי שעכשיו אני יותר יחשוב על יום שישי מאשר על נתי ...יום חמישי עבר בשקט הייתי שקועה בהכנות לקראת מחר .. לקראת היומולדת שלי !
יום חמישי עבר בשקט נתי לא התקשר ואפילו לא שלח הודעההיום הגדול הגיע ... היומולדת שלי ה- 520 .
כבר מהבוקר החלו להתקשר ולשלוח הודעות של מזל טוב ... אויש האנשים שהכי לא ציפיתי שיזכרו את היום הזה זכרו ואפילו התקשרו ואמרו לי מזל טוב !

מאז הפעם האחרונה שדיברתי עם נתי שזה היה יום רביעי לפני יומיים לא שמעתי ממנו יותר .
הוא הבנאדם שהכי רציתי שיגיד לי מזל טוב הבנאדם שהכי אהבתי בעולם .... עדיין לא אמר מזל טוב .
חברתי מור שאיתה תכננתי לעבור כמעט את כל היום .. אמרה לי אל תוותרי אם הוא לא יתקשר אלייך עד מתי שנהיה בים ... ( כה תכננו ללכת לים להעיף עפיפונים מהמדצים ) אם הוא לא ישלח הודעה הוא חרא של בנאדם . החלטתי להקשיב למור ועדיין חכתי וכל דקה פשוט הסתכלתי לראות אולי הוא שלח הודעה או אפילו התקשר מבלי ששמתי לב אבל לא זה ולא זה לא היה .
מהבצפר יש קפצתי לעיר לפגוש שמה את מור וללכת לחפש בגדים לערב ...
מהשעה 12 וחצי עד השעה 4 אני ומור חרשנו את העיר בשביל למצוא משהו יפה לערב .
בסוף לא הלכנו לעיר וכמובן שקיבלנו צעקות מידיד שלנו על כך שדפקנו אותו שהוא הלך לים והיה לבד ... בקטנה הוא ידע שהכל מאהבה חוצמזה זה היה מקרה חרום שחיפשנו בגדים לערב בכל זאת יש לי היום יומולדת וואו !! ...
ואז ישר חזרתי הביתה מפוצצת שקיות ויום שלם שהיתי על הרגליים ועוד עם כאב בטן חזק שקיבלתי ששתיתי מים של ארומה ( סכנה !!! ) ...
נתי עדיין לא שלח לא הודעה ואפילו לא התקשר להגיד מזל טוב !
עדיין לא ויתרתי ... כל היום חלמתי על כך אולי הוא מכין לי הפתעה לערב .
אולי הוא מארגן לי זר פרחים ענק שהוא עומד לבוא איתו לבית שלי ולהביא לי אותו ...
אולי הוא בכלל מתכנן בזמן הזה לקנות לי מתנה ענקית ולהביא לי אותה לערב ...
עדיין לא ויתרתי וחיכיתי לערב ....
כמובן שכמה מחברותי לא היו בעיר באותו יום אז לא יכלו לבוא אבל בכל זאת חברות מהבצפר ומחוצו באו והשתתפו איתי בשמחתי שלי !
גם חברתי הטובה שבאה מרחוק באה אלי באותו היום בשביל לחגוג איתי כל כך שמחתי אבל עדיין לא שכחתי מנתי כל 20 דקות בערך הייתי עולה לפלאפון בשביל לראות עם הוא שלח הודעה אבל הייתי חוזרת מאוכזבת למחשב לדווח לחברותי שהוא עדיין לא שלח הודעה .
השעה כבר 10 החברות צריכות לבוא .... התארגנתי והכל והחלטתי להפסיק לחשוב על נתי ידעתי שהוא בר שכח למרות שהוא הבטיח שלא ישכח ... ולמרות שבבצפר הקודם שלי דיברו עלי והזכירו שיש לי יומולדת בקרוב ואז נתי קפץ ואמר אל תשכחו ! ככה חברתי סיפרה לי ! ולה אני מאמינה מילה מילה ... היא חברה ממש טובה אחות .... אחות טובה שיודעת עלי תדברים הטובים שבי ותדברים הרעים שבי אבל עדיין ממשיכה להיות חברה טובה ואחות לנצח נצחים .... מור שלי ... זאת היא .... תאמינו או לא !
טוב נחזור לסיפור שלי ... ידעתי שהוא לא שכח אבל עדיין לא וויתרתי ... אבל בשעה 12:00 בלילה ידעתי שזהו הוא שכח ... או שפשוט לא היה מעוניין להגיד לי מזל טוב ! למרות שאמר לאחרים לא לשכוח ! .... חברה טובה שהייתה במסיבה שלי אבל הלכה באמצע בשביל לסדר משהו שהיה לה עם חבר שלה הלכה לפגוש אותו ...את חבר שלה ... היא ישבה לי השכונה של נתי .. ואז רק כעבור כמה ימים היא סיפה ל זאת : היא סיפרה לי שהיא ראתה את נתי הולך שמה עם מישהי ... עם בת כלשהי ... הייתי בהלם הבנאדם שאני הכי אוהבת בעולם "שכח " להגיד לי מזל טוב ולמרות זאת הוא עוד מבלה לו עם מישהי אחרת ועוד ביומולדת שלי !!!
כבר לא ידעתי איפה לקבור את עצמי .
וכן לידיעתכם נתי לא התקשר ואפילו לא שלח הודעה ולא כלום ועכשיו כבר 4 ימים אחרי היומולדת שלי.
החלטתי שאני לא רוצה לדבר יותר עם הבנאדם הזה ...
מישהו שמבטיח לי משהו חייב לעמוד בהבטחה שלו ועם הוא לא יעמוד בה והוא ידע בכך אז שלא יבטיח שום דבר לאפחד !


מתוך יומני :
" לא היה קול ולא עונה .
הוא לא החזיר הודעה ולא התקשר למור לי מזל טוב .
הוא הבטיח שלא ישכח את היומולדת שלי הבטיח !
ואצלי הבטחה זה דב חשוב .
יום שישי עבר היומולדת עברה ורק המחשבות עליו עדיין מתרוצצות במוחי .
למה הוא עשה לי את זה ?
למה הוא היה חייב לגרום לי להתאהב בו בחזרה ?
למה הוא לא אמר לי מזל טוב אם הוא ידע שיש לי יומולדת ?
למה הוא אף פעם לא החזיר לי הודעות ?
האם הכל בשביל להכאיב לי ?
מיליון שאלות מתרוצצות לי בנפש שלי שלרגע לא מוצאת מרגוע .
הפסקתי להאמין בה' .
לא מאמינה כבר לשום דבר – רק רוצה למצוא נחת ושקט בחיים . "

בערב של היומולדת שלי שמאי ישנה אצלי החלטנו שתינו לשלוח לנתי הודעה אפילו שהשעה הייתה 2 לפנות בוקר שלחנו לו הודעה שהיה רשום בה כך :
" ציפיתי ממך שלפחות תיום הזה תזכור כמו שהבטחת אבל סבבה הבנתי כבר הכל . "

לא היה לא קול ולא כתב חזרה להודעה הזאת .


"מאז הכל נדם
וחזר לשגרה
רק כאב שורר
בחיי וכנראה בזמן הקרוב הוא לא יעלם "

למרות החברות שבאו והיו איתי ביומולדת שלי שמחו איתי והכל עדיין היה לי יומולדת מבאס
מבפנים מהלב שלי שבכל שנייה מתפורר יותר ויותר .
ילד עד כמה אתה מסוגל להיות כל כך מרושע ?
עד כמה אתה יכול לפגוע בנפש שאותך כל כך אוהב ?
עד כמה ????


8 ימים אחרי היומולדת שלי חלמתי חלום כל כך מציאותי ... שיותר נכון כל כך רציתי שיהיה מציאותי .
זה היה יום שבת .. בבוק השעה 10 בבוק מישהו מתקשר אלי לפלאפון ומעיר אותי ...
משום מה לא היה שום מי זה היה רשום מספר טלפון של בית עניתי למרות שאני חצי ישנה .
היה קול מוזר ... שאל לשמי אמרתי בושמת .. אמר אפשר לקבל את חיים ... לא הבנתי ממתי רוצים את אבא שלי בפלאפון שלי .. שאלתי לשם שינוי איזה חיים ..?? חיים בן עזרה .. טעות ביי ..
השארתי את הפלאפון לידי וחזרתי לישון .
ואז הגיע החלום שכל כך רציתי שיהיה מציאתי ...
נתי מתקשר אלי ... מתחיל לדבר איתי ואני מתוך שינה מדבר איתו אבל בלי חשק והוא שם לב לכך ואז הוא שואל אותי את השאלה הגדולה ... בושמת, את רוצה לבוא איתי לסופרלנד ? ואני באותה השנייה התחלתי לדמיין אותי ואת נתי יושבים לנו על הרכבל ביחד וצופים בנוף ...
ואז קמתי ישר קפצתי מהמיטה כאילו חלמתי איזה שהוא סיוט ישר הלכתי לשתוף פנים וידיים ואז הלכתי לפלאפון לראות האם נתי באמת התקשר...
הלכתי ליומן שיחות == > שיחות נכנסות ... אבל לא .. לא הופיע שם נתי !!!
ואז ירד לי האסימון ... בושמת מאמי עוד פעם חלמת !


היום ה- 530 היום שבו גילתי את פרצופך האמיתי שלך נתי .

אז זה התחיל ככה.
בכל יום שני הרגלי אני הולכת למורה פרטית אבל היום אחרי המורה הלכתי לראות את חברות שלי ששנים לא ראיתי אותם ואז יש עם אחת מהם הלכתי לקאנטרי סתם ככה ... לשבת שמה !
ואז אמא מתקשרת בשעה 20:00 עושה לי בושמת בואי מהר הביתה אני חייבת ללכת ... טוב אמרתי לכולם ביי ויצאתי לדרכי הביתה . החלטתי שאני עוברת דרך הגן שליד הבית שלי רציתי כל כך לראות את נתי והוא יראה אותי ואז אני יעבור על פניו בלי להגיד שלום בלי להגיד כלום כאילו אני לא מכירה אותו בכלל !
ואז נכנסתי להגן . אני רואה זוג מבוגרים עוברים ליד חבורת בנות משוגעות מהצד נראו שיכורות שקופצות כמו אבלות לצלילי צלצול טראנס של פלאפון .
אני מתקרבת יותר קדימה ואז הם נרגעו וישבו על הספסל ואז אני קולטת שאלו בעצם לא בנות שאלו בעצם נתי אריאל ואחותו .
נתי היה שקוע בסיגריה שאותה באותה השנייה זרק ... עברתי על פניו לא יודעת עם הוא שם לא אלי או לא ... ואז אריאל חבר שלו שם לב שזאת אני ... עוברת על פניהם ולא אומרת כלום !
ואז אחרי שהיה ניראה להם שעברתי על פניהם וזהו שמעתי את צחוקו של אריאל צוחק ללא הפסקה הם צחקו להם שמה לא יודעת עם גם נתי או לא כי לא שמעתי את הצחוק שלו משום מה רק של אריאל .
באותה שנייה שבאתי לעבור את הכביש עמדתי לכמה דקות ופשוט לא זזתי נשמתי עמוק .. נשימה כל כך חזקה ועמוקה ועדיין שמעתי את צחוקם .
באותה השנייה כל כך נגעלתי ממה שראיתי
באותה השנייה כל כך נגעלתי ממה ששמעתי
באותה שנייה כל כך נגעלתי מהעובדה שאהבתי את הבנאדם הזה בכלל .
ואז חשבתי ושמתי לב שבאותו הרגע שראיתי ושמת לב שזה נתי הלב שלי לא זז ... לא דפק כהרגלו פשוט היה ונשאר אותו דבר ... ואז הבנתי משהו ממש חשוב :
הלב ממזמן שכח אבל המוח שרצה לחשוב .... מצא רק עלייך לחשוב !

אחרי כמה זמן שעדיין נגעלתי מהיצור הזה שאהבתי ועדיין לא מאמינה שהייתי מסוגלת לאהוב אותו ישבתי וחשבתי וגיליתי ש :
גיליתי שבעצם לא אהבתי אותך נתי
גיליתי שאהבתי את הבנאדם שאני המצאתי בך .
ואתה רק שיתפת פעולה בחלק מין הזמן .

כל כך רוצה להאשים אותו בדבר אחד .
לא על הכאב והסבל שעברתי בגללו .
לא על מיליון הדמעות ש"בזכותו" זלגו להם על לחיי .
לא על כאב העצום שעבר הלב שלי בעצמו .
ובטח שלא על המשברים הארוכי ימים שעברתי "בזכותך " .
רוצה לאשים אותך על כך שגרמת לי לתעב , להיגעל
מבנאדם ברמות שבחיים שלי לא תיארתי שאוכל להגיע .

נתי אם זה יגיע אלייך איך שהוא .....
ואתה תקרא אותו עד הסוף מילה במילה ..
כי מה שכתוב כאן זאת המציאות האמיתית והכואבת שעברתי מאז שהכרתי אותך .
לא נגיד שכל התקופה שהכרתי אותך הייתה כואבת כמו תמיד ...
יש את הימים הטובים
ויש את הימים הרעים, הכואבים .
יש את הימים המלאי בכי מרוב אושר
ויש את הימים המלאי בכי מרוב כאב .
וכאן מסתיים הסיפור שלי
נכון לא קל אבל מה לעשות
אפחד לא הבטיח לנו ... שמשהו קל בחיים האלו .


חברותי לכן אני חייבת את התודה הכי גדולה בעולם על כך שעמדתן לצידי במשברים הכי גדולים שעברתי בתקופה האחרונה .
נכון כמו כולם לא ציפיתי שככה תגמר האהבה הראשונה והגדולה בחיי עד כה ...
ציפיתי למשהו אחר אבל מה לעשות אי אפשר לשנות את המצב כבר ...


כל מילה שרשומה פה היא אמת לאמיתה לא הומצא כאן שום דבר ...
נקווה שזה באמת סוף הסיפור של האהבה הראשונה שלי .
נקווה שכאן יגמר בשמחה ובששון כל הכאב והסבל ..
נקווה שלא יחזור לעולם !

אנשים עם יהיה עוד משהו בתקווה שלא יהיה
בתקווה שאני לא יצטרך לעמוד יותר מול הבנאדם הזה לעולם
ועם כה אני יחזור לכאן ויספר לכם
בתקווה שזה לא יקרה לעולם !!!

אוהבת אותכם
ותודה שקראתם עד כאן
ותגיבו לי
ביי
 


נוסף: June 7th 2005
מספר: o0o מותק של ילדה o0
דירוג:
כניסות: 1617
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה בתסביכים ==> הסיפור המלא !!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-04-11 14:34:18
הדירוג שלי:


יואו זה סיפור כול כך יאפה!

אהבה בתסביכים ==> הסיפור המלא !!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-04-06 22:22:23
הדירוג שלי:


וואי יפה
מאוד

אהבתי את זה שהבנת בסוף שאת התאהבת בבן אדם שהמצאת.

חזק !
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים