אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה ראשונה ומאוד קשה!! תקראו! ותעזרו!!

טוב אז זה הולך להיות סיפור של אהבה ראושנה מאוד עצובה- טוב זה לא בדיוק עצוב.. אבל לא חושב בקיצור זה סיפור שקורה לי עד עכשיו ואני חייבת שתעזרו לי, אני מתחננת!!!
רועי, כן רועי אני חולה על הילד הזה.. זה התחיל מכיתה ז' התאהבתי בו וחשבתי שזאת אהבה.. דיברנו והכל היה סבבה.. אבל עם הזמן... כבר הפסקתי לאהוב אותו.. בכיתה ח' הכל היה טוב את האמת שכשחושבים על זה בכיתה ח' לא הייתה לי עוד אהבה! ועכשיו כן עכשיו כיתה ט' קצת אחרי תחילת השנההתאהבתי! ואני אומרת לכם כל החברים שהיו לי (ממש לא במובן של להשוויץ) אותו אני אוהבת הכי מכולם.. אני לא יודנעת עם אוהב אותי הוא כל הזמן עושה לי סימנים שכן ותכף נדבר גם על זה.. אבל אני.. אני.. אני מתה עליו! הוא יפה, עיניים כחולות שיער שחור חתיך מדהים ואני חולה עליו!... בקיצור הוא בכל הזדמנות מדבר איתי.. ואני כאילו די רוצה לשכוח אותו כאיול את האמת אני לא יודעת מה אני רוצה.. אני רוצה לבוא אליו ולתת לו כזאת נשיקה!!!!!!!!! אז מה קורה כל הזמן?? כל הזמן הוא.. נגיד כל השיעורים הוא מסתכל עלי בעיניים הכחולות שלו.. והם הורגות אותי.. הוא מסתכל לי בעיניים ואני לא יכולה יותר... כל השיעורים כל היום.. או נגיד... ניתן עוד דוגמא למשל.. אנחנו בנגרות רק איזה 6 ילדים כי יש לנו פתור מערבית והכל אבל עזבו לא חשוב.. קיצור יש לנו שיעור בנגרות ואני שם וגם רועי שם והוא כל הזמן בא לעזור לי למשל אניעושה עכשיו ספסל.. יותר נכון עשיתי ספסל כי כבר סיימתי אותו.. אבל בשיעור שעבר היה כזה קטע איתו.. המורה שלי נתן לי לחתוך מין משטחי עץ לספסל.. והם היו נורא ארוכים והייתי צריכה לקחת אותו למין מכונה כזאת עם מין מסור כזה לא בדיוק כאילו מין סכין מסור.. לא חשוב בקיצור הייתי צריכה לחתוך משטחי עץ נוראאא ארוכים ולא יכולתי לקחת אותם למכונה.. אז הוא כזה בא.. ולקח לי אותם מהיד כאילו ולקח את זה למכונה ואז עמדתי כזה מקדימה ואז הוא היה צריך לעמוד בצד שלי והוא כזה בא והפה שלו היה חצי סנטימטר מהפה שלי (בא לך לתת לו כזאת נשיקהההההההההההה) ואז עברתי לצד השני והוא חתך מה זה מהר!! כזה במהירות של לא יודעת מה ממש אבל ממש מהר... ואז כזה אמרתי לו תודה.. והוא לקח את החתיכות עץ ושם לי אותם על השולחן ואז הוא הסתובב וכמעט התנשקנו.. ואז הוא כל השיעור עזר לי.. אבל יש בעיה אחת! שאני לא מצליחה לפתור אותה! והיא- אני לא יודעת עם הוא יודע שאני אוהבת אותו- ואני לא יודעת כלום! כאילו אנחנו מדברים בסבבה כזה.. אבל אני צריכה לקחת את האומץ ולדבר איתו קצת על החיים.. זאת אומרת על אהבה כאילו במובן של לשאול אותו עם הוא אוהב אותי גם.. כי אני רואה שהוא כל הזמן מנסה לדבר איתי.. אני לא יודעת.. נחכה לסילבסטר אולי נתנשק וזה יהיה ממש מעולה.. אבל לפני זה- תכף החופש הגדול! ואני חייבת לנשק אותו לפני! פךיז תעזרו לי ותגידו לי איך אני עושה את זה!!


נוסף: June 9th 2005
מספר: *+*הנסיכה סיסי*+*
דירוג:
כניסות: 669
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה ראשונה ומאוד קשה!! תקראו! ותעזרו!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-11 19:43:09
הדירוג שלי:


מתוקה כנראה שהבן אדם דלוק עלייך ולא מסוגל לדבר או שמחכה שתוציאי את זה את ראשונה..
אבל אל תקווי יותר מידיי ואני אומרת את זה לטובתך מניסיון..לפעמים זה רק נדמה שהצד השני מראה אהבה..תדברי איתו ותראי איך זה יתפתח..בהצלחה מאמייייי :))

אהבה ראשונה ומאוד קשה!! תקראו! ותעזרו!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-11 17:16:44
הדירוג שלי:


רועי..ואיך שקוראים לך..
יש לכם אהבה..:)
אזז בהצלחהה לכם!!!!


בתאלוש :)

אהבה ראשונה ומאוד קשה!! תקראו! ותעזרו!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-11 16:58:01
הדירוג שלי:


זהווווווו שאני גם אוהב אותך
אני מוכן למות לעניךךךךךךךךךךךךךךך יפה שלי ...
אחרי שבועות תבואי לחצר האחורית ונדבררררר
נסיכה יפה שלי
מאוהב בך בטירוףףףףףףףףףףףףףףףףףףף חשבתי שזה כבר לא יקרהההה
את יודעת שאין לי ת''אומץ לבוא ולהגיד
אז רק שתדעי אני אוהב אותך
*+*+רועי+*+*
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט